הגיל השלישי בנשר שווה זהב

אם היינו מתבקשים להצביע על אוכלוסייה אחת שנפגע בצורה הקשה ביותר ממגפת הקורונה, כנראה שהיינו כולנו מסכימים שבני הגיל השלישי ספגו מהלומה קשה ביותר. בעוד ההקלות נכנסות לתוקפן עדיין מוחרגים מהם בני הגיל השלישי ובדידותם קשה מנשוא.

עיריית נשר החליטה לעשות מעשה ולאפשר בצורה מבוקרת וזהירה שיעורי ספורט בגנים הציבוריים והפארקים עם מדריכי כושר.

רועי לוי, ראש העיר אמר ״בזמן שהם שומרים על בריאותם הפיזית, נמנעים כמה שניתן מיציאה למרחב הציבורי ובטח ממפגשים עם אנשים אחרים, הקושי הנפשי בקרב הגילאים האלה גדול מאוד. כדי להקל על האוכלוסייה היקרה הזו פתחנו ביוזמה המדהימה השבוע והתגובות נלהבות ביותר! נאריך ונרחיב את הפעילות ככל שנדרש.״

ביום ראשון עם פתיחת הפעילות ראש העיר הגיע לגן יצחק בגבעת נשר להתרשם מהפעילות, כל נוכחי המקום התרגשו ביותר וביקשו להודות לראש העיר על היוזמה המבורכת. כמו כן ניתן היה לראות כי כלל המתעמלים הקפידו במיוחד על הוראות משרד הבריאות, עטו מסכה לפניהם וכן שמרו על מרחק ביטחון של 2 מטרים אחד מהשני.

גיל השלישי בנשר שווה זהב צילום עיריית נשר

כבר היום (חמישי) אמורות להיכנס ההנחיות החדשות לתוקפן שעיקרן- פתיחת קניונים, מרכזי קניות ושווקים למבקרים תחת מגבלות של כמות אנשים ושטח הקניון או המרכז. כמו כן, תותר התכנסות של עד 20 אנשים בשטח פתוח ותבוטל מגבלת המרחק של 100 מטרים. חשוב לציין ולהזכיר הנחיות משרד הבריאות עודן כוללות חבישת מסכה במרחב הציבורי, שמירת מרחק של שני מטרים לפחות בין אדם לאדם וכן שמירה על היגיינה גבוהה שטיפת ידיים תכופה וחיטוי בג׳ל אלכוהול.

צילום ניוז חיפה קריות
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בנשר