הגירוד שאיים על החיים

צוות מכבי בקריית מוצקין הציל, בתום שלוש שעות של טיפול אינטנסיבי, את חייה של מטופלת שהגיעה עם אלרגיה מסתורית קשה
הצוות במרפאת "מכבי" בקרית מוצקין שהציל את המטופלת עם האלרגיה הקשה. צילום: דוברות "מכבי"

הצוות במרפאת "מכבי" בקרית מוצקין שהציל את המטופלת עם האלרגיה הקשה. צילום: דוברות "מכבי"

סימונה בוקרזה הגיעה בשבוע שעבר למרפאת מכבי בקריית מוצקין כשעל גופה פריחה קשה, נפיחות, כאשר היא סובלת מדופק מהיר, גירודים בכל הגוף ובעיקר – לחץ ובהלה מהתגובה האלרגית הקיצונית שפיתחה לראשונה בחייה מסיבה לא ידועה.
צוות המרפאה קיבל מיד את סימונה וניסה להרגיע אותה. ד"ר נחלה עפיף והאחות הודא עכאוי הפנו אותה אל חדר הטיפול, שם קיבלה עירוי וטיפול נגד אלרגיה ונשארה למעקב במשך שעות ארוכות, עד שמצבה התייצב לאחר מתן הזריקות נוגדות האלרגיה.
"סימונה הגיעה אל המרפאה בבהלה גדולה. הגירודים והפריחה בגוף היו לא נעימים אבל הבהלה נבעה בעיקר מהמסתוריות של הפריחה. עשינו לה סדרת בדיקות שנמשכת גם השבוע, כדי לברר לעומק ממה זה נובע ואיך נבטיח שסימונה לא תסבול יותר מהפריחה. אני שמח שהייתי במרפאה באותו זמן כדי לתת את הטיפול המידי והטוב ביותר לסימונה", אמר ד"ר נחלה עפיף.
סימונה, שנמצאת בקשר עם ד"ר נחלה גם לאחר שעזבה את המרפאה, סיפרה כי היא ממשיכה את סבב הבדיקות בתקווה שהתעלומה תיפתר בשבוע הקרוב ויגלו מה מקור הפריחה והאלרגיה. "ד"ר נחלה הציל את חיי, פשוטו כמשמעו. הם הרגיעו אותי ונתנו לי את ההרגשה שאני בידיים טובות. נאלצתי לשהות כמה שעות במרפאה ולאורך כל הזמן הצוות העניק טיפול מסור ודואג", סיפרה סימונה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות