משה מזרחי: "ארנון בר דוד מנהיג ואדם משכמו ומעלה"

משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה: "אני גאה  ושמח שאת ההסתדרות, שאני חלק ממנה, מוביל ומנהיג אדם משכמו ומעלה – ארנון בר דוד"
 

חג הפועלים, ה-1 במאי ידע בעבר חגיגות ותהלוכות של עובדות ועובדים, חניכי תנועות נוער ופעילי ההסתדרות. השנה, בשל מגיפת הקורונה, לא ניתן היה לחגוג את חג הפועלים ברחובות. זה לא מנע מהילה קניסטר בר דוד, מנכ"לית 'שחר און' ורעייתו של יו"ר ההסתדרות הכללית ארנון בר דוד לפרסם ברשתות החברתיות פוסט לכבוד חג הפועלים:

בתמונה ארנון בר דוד עם משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה. קרדיט להסתדרות מרחב חיפה

"ה1.5 – יום הפועלות והפועלים. היום יותר מתמיד מוצבת אל מול עיננו מראה, מראה המזכירה לנו עד כמה אנו תלויים אחד בשני, וכמה חשוב לשלב ידיים על מנת לנצח כל מכשול העומד בפנינו. כולם יחד, כל המגזרים, כל המשק.

"השבוע ציינו את יום העצמאות ה72 של מדינת ישראל. כשהעם היהודי התאחד ושילב ידיים, הוא הצליח להגשים תפילות של למעלה מאלפיים שנה.

"כשכולנו התאחדנו יחד אל מול מגיפת הקורונה העולמית, וכל אחד ואחת מאיתנו לוקח אחריות על חייו ועל האנשים סביבו, אנו רואים את התוצאה- מספר האנשים המחלימים עולים על מספר האנשים הנדבקים.

"היום הוא הראשון למאי 2020, ואנו במשבר הגדול והמורכב ביותר שידעה המדינה והמשק כולו. ארנון, אתה מנווט את הספינה העצומה בגאון, מתוך אחריות לציבור כולו, מכל מגזר! כשעל כתפייך מונח האתגר המורכב ביותר, להשיב את הבטחון לעובדות והעובדים בישראל, בתפקידך כיו״ר ההסתדרות,  כאבא של כולם דואג ונלחם על כל פסיק אני רואה את האש בעיניים, את הדאגה האמיתית, ואני גאה, כל כך גאה בך, תודה על היותך.

בתמונה: הילה קניסטר בר דוד עם ארנון בר דוד יו"ר ההסתדרות הכללית. קרדיט להסתדרות מרחב חיפה

חג עובדות ועובדים שמח. לכולם מכל המגזרים."

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה הגיב מיד לדבריה של קניסטר:

"חברות וחברים יקרים שלי, אני רוצה לספר לכם שאני גאה  ושמח שאת ההסתדרות, שאני חלק ממנה, מוביל ומנהיג אדם משכמו ומעלה – ארנון בר דוד.

"עוד בהיותי יו"ר ועד עובדי עיריית חיפה הצטלבו דרכיי פעמים רבות עם ארנון, שמילא תפקידים ציבוריים רבים, וכבר אז הוא התבלט ביכולותיו המגוונות בשמירה על זכויות העובדים, ובעיקר על אלו שנרמסו זכויותיהם.

"בימים קשים אלה ובמשבר שפוקד את מדינתנו, ארנון מתגלה כמנהיג גדול שרואה כהרגלו את הציבור בכללותו. ארנון מייצר רוגע ושקט בקרב ההמונים המבוהלים וחוששים על עתידם. ובעיקר הוא מתגלה כמנהיג קר רוח שיודע להביט למציאות בעיניים, להבין את המצוקות העתידיות של הכלכלה בישראל ולחשב מסלול נכון ואחראי, שיצמצם למינימום ההכרחי את הפגיעה הן בעובדים השכירים והן העצמאים, וידאג שהמדינה תישא באחריות ותקיים את הבטחותיה. ישר כוח ארנון חברי , אני גאה להיות חלק ממך חבר. אוהב ומחבק"

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה