הזמר שבדרך כלל מרגש את כולם, התרגש הפעם בעצמו…

אחד הזמרים האהובים והטובים שחיפה הביאה לעולם, מורדי שטרית, שבדרך כלל גורם לקהל שלו להתרגש, הופיע השבוע באירוע והתרגש מאוד כשפגש ברב איפרגן, הרנטגן, שהגיע לאחל מזל טוב באירוע הנ"ל. לא היה שיקוף אבל תמונה כן.
מתרגש מאוד. מורדי והרב איפרגן. הרנטגן. אלבום פרטי

מתרגש מאוד. מורדי והרב איפרגן. הרנטגן. אלבום פרטי

מורדי שטרית, ילד הפסטיגלים החיפאי שגדל מאז והפך לאחד הזמרים האהובים והמובילים בעיר, עובד בהופעות נונסטופ, עובד על דיסק חדש של מוזיקה מעודכנת וקאברים וכמובן על שירים משלו כשהשיר שהוציא 'את ביתי' לא מפסיק לככב באירועים ומדוקלם בכל אירוע… השבוע התרגש מורדי במיוחד כשהופיע מול הרב איפרגן, הרנטגן הידוע, באירוע רב משתתפים. היה מכובד.

שטרית, מרגש?

מאוד! שרתי בבר מצווה בחיפה באירוע של לקוחות מיוחדים ומכובדים וכל המי ומי של העיר והצפון הגיעו והיו כבוד הרב ישראל ממו ועוד רבנים מכובדים שבאו לכבד את המשפחה. זה היה אירוע מכובד, של הביוקר… אני זכיתי להופיע מול מכובדי הארץ.

ואז נכנס בהפתעה הרב הרנטגן?

כן. הרב איפרגן הגיע וכולם נהרו לכיוון שלו. חיכיתי שכל ההמולה תעבור וניגשתי אליו, הוא הביט בי וכאילו קרא אותי לשנייה. ביקשתי להצטלם איתו והוא שמח.

הוא עשה לך שיקוף?

הוא לא אמר לי כלום ואני לא רציתי לשאול. הצלחתי לגנוב ממנו שנייה או שניים והיה מרגש ומיוחד. לא פוגשים בו כל יום, פשוט צדיק.

מה שרת?

כשהרב נכנס שרתי מחרוזת חסידית קצבית. שרתי את כל המוזיקה הרגילה וגם דתית. זה היה אירוע רגיל עם מוזיקה רגילה וכשהרב נכנס עשו לו הפרדה. הוא הגיע להגיד מזל טוב ולתת ברכה. איש צדיק. באמת שהיה מרגש.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם