בהנחיית ראש העיר נשר: לא תתקיים עבודה בחוץ

גל חום קיצוני פוקד את ישראל בימים האחרונים: ראש העיר נשר, רועי לוי, הנחה כי לא תתקיים עבודה של עובדי עירייה בחוץ בגל החום >>>


גל החום הפוקד את ישראל נכנס ליומו הרביעי והסוף עוד לא קרוב. התופעה הייחודית של גל חום ארוך הינה סכנה ממשית שבכדי להתמודד עמה עיריית נשר מבצעת את כל פעולות המנע הנדרשות. אמש הגדיר ראש העיר כי עובדי אגף שפ״ע יעברו לתוך המבנים הציבוריים הממוזגים, בתי הספר ועוד ולא יבצעו עבודות בחום הקופח.

תמונה: דוברות עיריית נשרתמונה: דוברות עיריית נשר

תמונה: דוברות עיריית נשר

 

את היום הראשון בחזרה ללימודים המתיקו לכלל ילדי נשר שלגונים שחולקו להם סמוך לשעת הצהריים החמה. ראש העיר עבר בין בתי הספר ובדק כי תנאי הלמידה מותאמים לטמפרטורות הגבוהות שנמדדו- תקינות מזגנים, שמירת משמעת שתיה של הילדים באמצעות צוות המורים וכן שמירה על היגיינה אישית גבוה כפי שנדרש בהנחיות משרד הבריאות.

תמונה: דוברות עיריית נשר

תמונה: דוברות עיריית נשר

 

מאוחר יותר התקיימה הערכת מצב בין הנהלת העירייה לפיקוד מחוז חוף של כבאות אש והצלה. לאחר הבנת הסכנות האפשריות החליטו ראש העיר, רועי לוי ומנכ״ל העירייה, צחי שומרוני, לסגור למבקרים את פארק קק״ל הגשרים התלויים למבקרים עד יום שישי, אז צפוי גל החום לדעוך. כמו כן שירותי הכבאות ויחידות העירייה יקיימו סיורים יזומים באזורי חורש בהן סכנת הדליקות גבוהה כדי לזהות בשלב מוקדם כל דליקה קטנה. שירותי הכבאות ערוכים בכוננות מקסימלית בעיר.

תמונה: דוברות עיריית נשר

תמונה: דוברות עיריית נשר

 

הטמפרטורות החזויות לימים הקרובים יגיעו עד 42 מעלות צלסיוס בנשר, על התושבים לנהוג בזהירות יתרה, לא לקיים פעילות גופנית בחוץ ובמיוחד לא בשעות הצהריים, להקפיד על שתיה מרובה, לנסות לשהות בשטחים מוצלים. הסכנות המובהקות הן מכת חום והתייבשות בכל תחושה כזו יש לפנות לשירותי הבריאות לקבלת טיפול מידי.

תמונה: דוברות עיריית נשר

תמונה: דוברות עיריית נשר

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי