ד"ר פרח חנא התראיין בנושא הקורונה

מומחה כללית התראיין לאולפן Ynet והדגיש את החשיבות שבשמירה על כללי התנהגות כמו ריחוק פיזי, מסכות ורחיצת ידיים ומאידך קרא לכל מי שזקוק לטיפול רפואי דחוף או מעקב כחולה כרוני שלא להזניח את בריאותו.
 

 

ד"ר חנא פרח, מומחה ברפואת ילדים ומחלות זיהומיות של כללית במרכז להתפתחות הילד (בנהריה), במחוז חיפה וגליל מערבי, הוזמן לאולפן ווינט ומשך כשעתיים וחצי היה שותף פעיל בשיח שנערך בנושא הקורונה, בעיקר סביב השאלה של חזרה ללימודים.

 

דר פרח חנא מתארח באולפן ווינט. צילום: דוברות כללית

 

המומחה מכללית הציג מחקרים שונים העוסקים בשאלה אם ילדים מדביקים ונדבקים, סיפר כי לשמחת כולם עד כה מרבית הילדים מגלים סימני מחלה קלים אך גם כשהם מפתחים מחלה קשה הם מחלימים ברוב המקרים.

הוא הדגיש את החשיבות שבשמירה על כללי התנהגות כמו ריחוק פיזי, מסכות ורחיצת ידיים ומאידך קרא לכל מי שזקוק לטיפול רפואי דחוף או מעקב כחולה כרוני שלא להזניח את בריאותו.

כדוגמה, סיפר כי הורים רבים חששו להביא את התינוקות והפעוטות לחיסון והדגיש כי חשוב להקפיד על תוכנית החיסונים ולא לדחותם כי יש מחלות קשות לא פחות ואף יותר מקורנה וחשוב להגן על הילד מפניהם. על כן, צוותי טיפות החלב של כללית יזמו פניות להורים כדי לעודדם להגיע ולחסן.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות