ב-10 אצבעות: קניון עזריאלי חיפה מתחדש

לאחר שקניון עזריאלי חיפה שב לפעילות מחודשת, ולהיות גדוש במבקרים לאור נסיגת מגפת הקורונה, הוא ממשיך להתחדש, ומצטרפת כעת לרשימת החנויות גם חנות היצירה והפנאי ב-10 אצבעות >>>
חדש בקניון עזריאלי חיפה: חנות DIY, חומרי יצירה, אומנות, ציוד משרדי, משחקים לגנים ובתי ספר וכל תחום הפנאי!

קניון עזריאלי חיפה ממשיך ומתפתח, וחושב כל העת כיצד לתת מענה ללקוחותיו במגוון תחומים שונים ומגוונים. לאחר חודשיים לא פשוטים בכלל עקב מגפת הקורונה וסגירתו של הקניון, הקניון חוזר ומתחדש לקראת המבקרים.

ב-10 אצבעות בקניון עזריאלי חיפה. תמונה: יחסי ציבור

ב-10 אצבעות בקניון עזריאלי חיפה. תמונה: יחסי ציבור

 

ב- 10 אצבעות היא חנות חדשה שנפתחה בעזריאלי חיפה השבוע בקומה השנייה של הקניון בשטח של  כ- 130 מ"ר. החנות בבעלות שירי סונסינו, אומנם חדשה בקניון אך עם ותק של 27 שנים בחיפה ומעגל לקוחות רחב.

בחנות ניתן למצוא מגוון עצום של חומרי יצירה, אומנות, ציוד משרדי, משחקים לגנים ובתי ספר וכל תחום הפנאי של DIY לילדים ומבוגרים. כל נושא ה-DIY בפרט אינו מקבל מענה בדרך כלל בקניונים, למרות שהוא צובר תאוצה בתקופה האחרונה.

החנות פיתחה מותג בלעדי " שיקי קיט" לסדנאות יצירה ,  ערכה המותאמת לכל פעילות, חג ואירוע המכילה כבר את כל החומרים הדרושים לעבודת היצירה והוראות הכנה מפורטות.
הדבר חוסך קניית חומרים מיותרים וחיפוש רעיונות ומגיש קיט מוכן לעבודה.

ב-10 אצבעות בקניון עזריאלי חיפה. תמונה: יחסי ציבור

ב-10 אצבעות בקניון עזריאלי חיפה. תמונה: יחסי ציבור

 

בנוסף, החנות נותנת מענה לחוגים במתחם החוגים הצמוד לחנות, ולמשל נותן לאמהות שיכולות לשם את הילד/ הילדה לחוג ובינתיים להסתובב בקניון. וגם לאנשים שמעוניינים בסדנא חד פעמית, ימי הולדת, ימי גיבוש וקייטנות בחופשים.

הסדנאות והחוגים מתופעלים על ידי  צוות מקצועי הכולל חוגי ציור ורישום , עיסת נייר, ליבוד, מקרמה, סריגה ועוד. החנות פונה ללקוחות מוסדיים ולפרטיים ומבצעת משלוחים בכל רחבי הארץ.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה