>>"> >>" /> ניוז חיפה והקריות » שירי בירי בום: "מחכה כבר לשמח שוב את ילדי חיפה"

שירי בירי בום: "מחכה כבר לשמח שוב את ילדי חיפה"

כוכבת הילדים, שירי בירי בום, נערכת לחזרה לשיגרה. ראיון: "זה לא פשוט לעבור ממצב של יומן מלא ועבודה מסביב לשעון לעסק מושבת" >>>
בימי טרום הקורונה, זה היה כמעט בלתי אפשרי לתפוס את כוכבת הילדים החיפאית, שירי גולד (שירי בירי בום) לשיחה נינוחה ורגועה.

גולד המוכשרת ניהלה סדר יום עמוס שכולל הפעלות ימי הולדת ומופעים לילדים, ניהול חוגים בצהרונים של גני העירייה, הדרכת זומבה ועוד ועוד.

העוצר שכפה עלינו נגיף הקורונה השבית את הפעילות של שירי, אבל גם בימים האלה החיוך לא יורד מפניה, והאופטימיות רבה.

כוכבת הילדים, שירי בירי בום

כוכבת הילדים, שירי בירי בום

 

גולד: "זה לא פשוט לעבור ממצב של יומן מלא ועבודה מסביב לשעון, למצב של עסק מושבת. כל כך חסרים לי הילדים המקסימים , המופעים והאפשרות לשמח ולהעלות חיוך על פניהם של ילדי חיפה. כמובן שזו גם פגיעה משמעותית בכיס, אבל אני עם הפנים קדימה ובשבוע האחרון הטלפון שוב חזר לצלצל, יש הזמנת מופעים ואני בטוחה שאני ועסקים רבים אחרים יחזרו במהרה על המסלול."

יש לציין ששירי גולד, גם בתקופת הקורונה הלא פשוטה, דאגה להתנדב ולתרום לקהילה.

על זה היא פחות אוהבת להרחיב בדיבור, אבל לנו נודע שהיא לקחה חלק בכמה פעילויות מבורכות, כולל השבוע כאשר הצטרפה בהתנדבות לחגיגת יומולדת 100 לגניה לוין, תושבת העיר.

 

גולד הגיעה עם ניידת השמחה של אגף התרבות בעיריית חיפה, מצויידת בבלונים צבעוניים, הפתעות והרבה מצברוח והצליחה לשמח את לוין בת ה 100 ובני משפחתה הנרגשים.

שירי לא יכולה לספור את הדקות עד לחזרה לפעילות מלאה, ולמפגשים המשותפים עם ילדים ואם התוכניות לא ישתבשו, בקיץ הזה היא תחזור לעבודה בכל הכוח, בדיוק כפי שהיא אוהבת ורגילה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה