רמב"ם: הסיורים בחדר הלידה יחודשו כבר השבוע

הסיורים המודרכים, אשר הושהו לתקופה של כמה חודשים, חוזרים להתקיים במתכונת המותאמת לנהלי משרד הבריאות ומתאפשרים בקבוצות קטנות ובתנאי מיגון מתאימים
בשורות טובות ליולדות: החל מהשבוע, מערך ההריון והלידה של המרכז הרפואי רמב"ם מחדש את סיורי חדרי הלידה עבור האמהות והאבות שבדרך.

הסיורים המודרכים, אשר הושהו לתקופה של כמה חודשים, חוזרים להתקיים במתכונת המותאמת לנהלי משרד הבריאות ומתאפשרים בקבוצות קטנות ובתנאי מיגון מתאימים.

שירות זה מצטרף להתרת ליווי היולדת על ידי שני מלווים בחדר הלידה ובמחלקות האשפוז, כאשר רמב"ם היה הראשון להסדיר את הנושא באזור הצפון כבר לפני כחודש.

הסיורים בחדר הלידה יחודשו כבר השבוע. צילום אילוסטרציה: דוברות רמב"ם

"עקב הפניות הרבות החלטנו לאפשר את הסיורים המודרכים ולהזמין את היולדות לבקר אותנו לקראת הלידה המיוחלת", מסבירים במערך ההריון והלידה של רמב"ם ומוסיפים, "במנלך הסיורים ניתן להתרשם מהשירותים הייחודיים שלנו, להכיר את צוות המומחים הרב תחומי של רמב"ם מקרוב, לשאול שאלות וללמוד יותר על חווית הלידה שאנחנו מעניקים".

הסיור הראשון יתקיים כבר ביום שישי הקרוב, ה- 5.6, בשעה 9:00 וניתן להצטרף אליו באמצעות רישום דרך אתר רמב"ם, פייסבוק "מחוברות – קהילת היולדות של רמב"ם" או בלינק הבא: https://bit.ly/36NlGaQ


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות