מניהול לסיעוד

ירדנה חלף, מ"מ הסיעוד במרפאת יוליוסבורגר של כללית בנוה שאנן ומצטיינת מנכ"ל כללית, נבחרה לאחת מכוכבי הסיעוד בפרוייקט מאקו ביום האחות הבינלאומי
 

סיפורה של ירדנה חלף, מ"מ מנהלת הסיעוד במרפאת יוליוסבורגר בנווה שאנן נבחר להיות אחד המייצגים את מקצוע האחות בפרוייקט שפורסם באתר מאקו לכבוד יום ושנת האחות.

דרכה של ירדנה למקצוע הסיעוד אינה רגילה. היא אמנם עבדה משך 13 שנים בבתי חולים, אך בתפקידי מינהל בכירים, האחרון בהם כאחראית רכש חדר ניתוח וצנתורים.

מפגש מקרי לפני עשור עם חברה ללמודים באוניברסיטה הביא שסיפרה לה על מסלול הסבה לסיעוד לאקדמאיים, הביא אותה לעשות שינוי גדול ולהרשם לבית ספר לסיעוד ובתום שלוש שנים סיימה לימודים כאחות מוסמכת.

מאז היא מאוהבת במקצוע וכבר ניהלה את הסיעוד במרפאת קרית אליהו של כללית ולאחרונה נכנסה לתפקיד מ"מ מנהלת הסיעוד באחת המרפאות הגדולות בארץ- מרפאת כללית יוליוסבורגר בנווה שאנן.

 

ירדנה חלף. צילום: דוברות כללית

 

מבחינתה, המקצוע פשוט בחר בה והיא אוהבת בו את האפשרות לסייע ולהקל תוך נתינה, כמו גם היכרות עם עולמות אנושיים ומקצועיים שונים ומגוונים וחשה סיפוק רב בכל פעם שהיא מצליחה לתרום לבריאותו ורווחתו של מטופל.  ירדנה אכן מייצגת בכבוד את מאות אחיות כללית ברחבי המחוז ואכן זכתה השנה להוקרה מיוחדת עת הוכרזה כמצטיינת מנכ"ל.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות