1,500 מסכות חולקו לעובדים במקומות העבודה במרחב חיפה

ביוזמתו של יו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד חולקו במרחב חיפה מסכות במקומות העבודה: "זכרו, נכנסנו למשבר הזה יחד ונתגבר עליו יחד – בריאותית, כלכלית וחברתית"

בשבוע שעבר חילקו אנשי ההסתדרות במרחב חיפה 1,500 מסכות לעובדים במקומות העבודה במרחב חיפה. המסכות חולקו ב: אגד, מטרונית, נמל חיפה, מספנות ישראל, קריית הממשלה ועובדי מדינה, ברשויות המקומיות במרחב חיפה. פרויקט חלוקת המסכות הינה יוזמה של ההסתדרות הכללית בראשות ארנון בר דוד. ציון לנקרי, הפרוייקטור של מבצע חלוקת המסכות הגיע בעצמו לחיפה והביא את המסכות.

חלוקת מסכות באגד חוף הכרמל קרדיט הסתדרות מרחב חיפה

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה בירך על היוזמה ועל הפעילות הרבה של ההסתדרות למען העובדים בתקופת משבר הקורונה ולהבטחת מקומות העבודה עם החזרה לשגרה.

חלוקת מסכות באגד צפון קרדיט הסתדרות מרחב חיפה

באיגרת שצורפה למסכות שחולקו לעובדים כתב ארנון בר דוד יו"ר ההסתדרות: "בתקופה האחרונה נראה כי העולם שהכרנו עבר טלטלה עמוקה. הקורונה הציבה את החברה הישראלית ואת המשק המקומי בפני משבר שהם מעולם לא התמודדו איתו, אך אין לי ספק כי בזכות הנחישות והמסירות שגיליתם, כולנו נצא מהמשבר הזה חזקים, מחוזקים וחכמים יותר.

"אני מתחייב כי ההסתדרות לא תשקוט עד אשר פרנסתכם תתייצב והמשק יחזור למסלולו בהקדם האפשרי. זכרו, נכנסנו למשבר הזה יחד ונתגבר עליו יחד – בריאותית, כלכלית וחברתית".

 

חלוקת מסכות לעובדי דן צפון מטרונית קרדיט הסתדרות מרחב חיפה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...