סיור יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה בסיור במקומות העבודה: "ההסתדרות היא הבית של העובדים – גם בימי שגרה וגם בימי מגיפה"

 

בשבוע שעבר ערך משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה סיור במקומות העבודה של עובדי המדינה – בבזק, בביטוח הלאומי,  במס הכנסה, במע"מ וברשות מקרקעי ישראל.

בסיור במקומות העבודה של עובדי המדינה בראשות משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה השתתפה גם מרכזת הסתדרות עובדי המדינה עו"ד רימא אסעד שסיפרה כי היה מפגש עבודה מעניין. "התחלנו בביטוח לאומי בפגישה עם מנהל ביטוח לאומי מר ראיק חיר ויו"ר הועד מר רונן יניב וחברי הועד. הסיור השני היה בבזק כאשר נפגשנו עם יו"ר הועד מר יאיר ברזאני.


קרדיט הסתדרות מרחב חיפה

אח"כ המשכנו לקריית הממשלה, סיירנו במס הכנסה ונפגשנו עם פקיד השומה של מס הכנסה מר יוסי בהלול ויו"ר הועד מר מיכאל אופניר בנוכחות כל חברי הועד. המשכנו למע"מ חיפה, שם פגשנו את יו"ר הועד גב' ליאורה זילברמן. בסוף הסיור נפגשנו עם הועד של רשות מקרקעי ישראל ויו"ר הועד גב' קיטי יפרח".

קרדיט הסתדרות מרחב חיפה

בסיור הועלו נושאים רבים בנוגע לזכויות העובדים, העבודה הנפלאה שעושה הועד לרווחת העובדים וכמובן המאבק בנגיף הקורונה. משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה אמר בסיור במקומות העבודה: "ההסתדרות היא הבית של העובדים – גם בימי שגרה וגם בימי מגיפה"

יעקב גבאי ממונה הסתדרות עובדי המדינה ויו"ר אגף כח אדם היה אמור להשתתף בסיור אבל נבצר ממנו להגיע בגלל בעיה רפואית (ניתוח בכף היד).

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...