דוקורסקי: "נמשיך להשקיע בפיתוח וקידום עירנו היפה"

מועצת העיר בקריית ביאליק החליטה: מעל 20 מיליון שקלים תשקיע העירייה בפיתוח תשתיות, מוסדות חינוך וציבור >>>


מועצת העיר קריית ביאליק אישרה בישיבתה האחרונה את הצעתו של ראש העיר אלי דוקורסקי להמשך ההשקעות בפיתוח וקידום העיר. מעל 16 מיליון שקלים תשקיע העירייה בפיתוח תשתיות, מוסדות חינוך וציבור.

לאור גידול באוכלוסייה והקמת שכונות חדשות אושרו התקציבים הבאים: בניית 2 כיתות גני ילדים במתחם בית הספר "הבונים" על סך כ – 1.6 מיליון שקלים; 3 כיתות גן בשכונת "שער הרקפות" על סך כ – 3 מיליון שקלים; 1 מיליון שקלים לטובת שיפוצי הקיץ.

כמו כן, הוחלט על הגדלת תקציבים לטובת: הקמת מרכז צעירים עירוני בשכונת סביניה על סך 2 מיליון שקלים; בניית שתי כיתות גן ברחוב התות בשכונת הפרפר ובית הכנסת; בית הספר פסגות יזכה לתקציב הצטיידות עבור ספריה ומרחב למידה חדשני M21


תמונה: דוברות עיריית קרית ביאליק

"נמשיך להשקיע בפיתוח". ראש העיר אלי דוקורסקי בשטח. צילום: דוברות עיריית קרית ביאליק

בנוסף למוסדות החינוך מקדמת העירייה שדרוג תשתיות העירוניות עבורן אושרו תקציבים: הסדרי בטיחות בצומת רחובות הגפן ודפנה על סך 350,000 שקלים.

סימון כבישים והתקני בטיחות ברחבי העיר על סך 93.6 אלף שקלים; שדרוג מבני ציבור ועבודות גינון על סך חצי מיליון שקלים; הסדרת תמרור העיר על סך כחצי מיליון שקלים; לצורכי חירום אושרו כ – 113,000 שקלים עבור רכישת גנרטור וחיבורו לרשת חשמל בשעת חירום, כ – 80,000 שקלים לרכישת מכשירי קשר והקמת ממסר רשת פנימית אשר תסייע בעת חירום במידה והרשתות הסלולריות לא יפעלו.

לאור איומי סייבר החליטה העירייה להשקיע בשדרוג המחשוב והתגוננות מפני התקפות אלקטרוניות על סך כ – 243 אלף שקלים.

ראש העיר אלי דוקורסקי:

"נמשיך להשקיע בפיתוח וקידום עירנו היפה, ההשקעות הרבות בתשתיות, במבני ציבור וחינוך ניכרות לעין. לא בכדי נמצאת עיריית קריית ביאליק בין עשרת הערים המשקיעות ביותר בתושב בישראל". 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך אתם ממתיקים את הקפה/ תה שלכם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי
Ads

Zone not found or deactivated.Zone id : 236209