בצל משבר הקורונה: בתי המשפט משבחים את פעילותה של עמותת "יד עזר לחבר"

במהלכו של משבר הקורונה פעלה עמותת "יד עזר לחבר" במספר תחומים ומישורים שונים ומגוונים וכל זאת לטובתה ולמענה של הקהילה, הזולת והחלש בחברה.

 

אנו עדיין בעיצומו של משבר התפרצות נגיף הקורונה בישראל שהחל לפני למעלה מ-3 חודשים, בתקופה קשה זאת ימים קשים ולא פשוטים עוברים על כולנו. במהלכו של משבר הקורונה פעלה עמותת "יד עזר לחבר" במספר תחומים ומישורים שונים ומגוונים וכל זאת לטובתה ולמענה של הקהילה, הזולת והחלש בחברה.

מתנדבי עמותת "יד עזר לחבר", במרכז התמונה מייסד ומנכ"ל העמותה מר שמעון סבג (צילום: יוסף הירש).

בין כל עשרות מכתבי התודה וההוקרה בכל תקופת משבר הקורונה שזרמו הגיעו ונשלחו אל משרדי עמותת "יד עזר לחבר" הנמצאים בקריית החסד של העמותה בשכונת הדר בחיפה גם שתי מכתבי תודה והוקרה מרגשים ביותר אותם שלחו בתי המשפט. במכתב התודה ששלח בית המשפט נאמר להלן: "בחודשים האחרונים פקדה את ארצנו מגפת הקורונה, שהביאה עימה מצוקה כלכלית קשה, שפגעה באופן מיוחד בשכבות החלשות ביותר בחברה".

צילומי מכתבי בתי המשפט: עמותת "יד עזר לחבר". 

עוד מצויין במכתב: "בתקופה זו של קושי ומצוקה נרתמתם וסייעתם באופן מעורר התפעלות בהבטחת ביטחון תזונתי לאוכלוסייה החלשה והנזקקת. ברצוננו להודות לכם מעומק הלב על ההתגייסות והעזרה. הסיוע שהענקתם למשתתפי התוכנית סייע באופן משמעותי למשתתפי התוכנית ובני משפחותיהם לשרוד את מצב החירום. אך יותר מכך הוא סייע בביסוס תחושת אמון ושייכות לקהילה, שהינם כה חיוניים בהליך השיקום. מצורפים גם דברי הערכתה של כבוד השופטת אורית קנטור, שופטת בית המשפט הקהילתי בחיפה, על העזרה שהענקתם למשתתפי התוכנית".

צילומי מכתבי בתי המשפט: עמותת "יד עזר לחבר".

מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" מר שמעון סבג, אמר: "מכתבי התודה וההוקרה שהגיעו אלינו שנשלחו מבתי המשפט ריגשו אותנו וחיזקו אותנו מאוד. אצלנו בעמותת "יד עזר לחבר" אין לנו רגע דל ואנחנו לא נחים לרגע, בכלל בכל ימות השנה גם בימי משבר הקורונה וגם בימי חירום למענם של ניצולי השואה, הקשישים, אמהות חד-הוריות, משפחות מעוטי יכולת, החלש בחברה נזקקים ועוד. זאת היא חובתינו המוסרית וזכותינו להגביר וכמה שיותר את הסולידריות החברתית בכל תקופה. עמותת "יד עזר לחבר" וכל צוות המתנדבים ימשיכו לעשות לילות כימים גם בתקופה קשה זאת על מנת לעזור ולסייע לזולת, כך חרטתי על דיגלה של עמותת "יד עזר לחבר" מפעל חיי שאותו ייסדתי לפני למעלה מ-3 עשורים וכך גם אעשה !"

 מר שמעון סבג מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה (צילום: אדיר יזירף).

אודות עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה בקישור, להלן:  https://yadezer.org.il/  

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...