טיפולי אוסטאופתיה להפחתת כאבים

שירות חדש במרפאות כללית רפואה משלימה אודיטוריום ולין בחיפה: טיפולי אוסטאופתיה להפחתת כאבים
 

טיפול הוליסטי ללא תופעות לוואי המתאים  לכל הגילים מתינוקות בני מספר ימים ועד קשישים – אוסטאופתיה היא שיטת טיפול טבעית להפחתת כאבים, לשחרור שרירים ולהחזרת תנועה מלאה באזורים בהם יש מגבלה. מעכשיו טיפולי האוסטאופתיה זמינים גם לכם תושבי חיפה במרפאות כללית רפואה משלימה בעיר: מרפאת אודיטוריום ומרפאת לין.

שיטת הריפוי המתבססת על עיסוי ומניפולציות ידניות שונות. האוסטאופת משתמש אך ורק בשתי ידיו גם לאבחון המגבלות והחסמים שבגוף וגם לשחרורם. מטרת הטיפול האוסטאופתי היא להחזיר את האיזון והתנועתיות לאזור הפגוע ובכך להביא לשיפור בתפקודו ולעודד תהליך של ריפוי עצמי.

שיבוש תנועתי יכול להיגרם מטראומה או מחלה, מפגם מולד או אפילו מהרגלי תנועה לקויים, ועלול לגרום למגוון בעיות ובהן: כאבי ראש, קשיים בתהליך העיכול, בהפרשת הורמונים ועוד.

לאוסטאופת יש את היכולת לאבחן היכן מתחיל השיבוש התנועתי הגורם לפגיעה בתפקוד התקין של מכלול מערכות או איברים בגוף. אוסטאופתיה מייחסת חשיבות לאורח חיים בריא, המותאם לבעיותיו של המטופל. לכן האוסטאופת גם יוסיף לטיפול וידריך את המטופל כיצד לבצע את הפעילות היומיומית בבית ובעבודה בצורה מיטבית.

ד"ר אנה קושניר, המנהלת רפואית של מרפאות כללית רפואה משלימה בחיפה:

"היתרון שבטיפול, מלבד היותו טבעי, שהוא מתאים לכלל האוכלוסייה, מתינוקות הסובלים מכאבי בטן, קוליק, דרך נערות ונשים הסובלות מכאבי מחזור או כאבים במהלך תקופת ההיריון ועד כאבים בגיל הזהב".

כתובות כללית רפואה משלימה חיפה:

מרפאת כללית משלימה חיפה אודיטוריום: הנשיא 134 – טלפון -04-6193331

מרפאת כללית משלימה חיפה לין: שדרות רוטשילד 35 – טלפון – 04-6642000

למידע על טיפולי אוסטאופתיה באתר כללית רפואה משלימה

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות