מטיילים וחוזרים ומטיילים שוב. יש כאלה שהחיים שלהם באמת אמריקה.

כששני הצעירים היפים והמוכשרים, ניב גנץ ועידו אלרון, פוגשים את החיים הטובים של אמריקה אז הם יכולים להגיע לביקור אבל כשזה מגיע לרגע האמת הם נעלמים שוב, ישר לחיק הדוד סאם, כי שם הכל הרבה יותר.
אמריקה!! גנץ ואלרון. אלבום פרטי

אמריקה!! גנץ ואלרון. אלבום פרטי

משלימים פערים. ניב ואלרון. אלבום פרטי.

משלימים פערים. ניב ואלרון. אלבום פרטי.

נהנים עם החברים בארץ. גנץ ואלרון. אלבום פרטי.

נהנים עם החברים בארץ. גנץ ואלרון. אלבום פרטי.

חלום מגיל 13. גנץ. אלבום פרטי

חלום מגיל 13. גנץ. אלבום פרטי

ניב גנץ ועידו אלרון, מהצעירים החיפאים היפים והמוצלחים, השתחררו מהצבא , עזבו את עולם היחצנות וחיי הלילה וטסו עפו להם לפני כחצי שנה לטיול של כיף ברחבי ארצות הברית. לפני כחודש הגיעו בהפתעה לישראל ונחתו היישר אל החברים והחברות בחיפה שקיבלו אותם בחיבוקים ונשיקות ועזרו להם להשלים את הפערים והחוסרים של החודשים האחרונים. אז כולם בילו יחד בחוף הים, במועדונים, בזומבה, באחלה קרח ובמה לא. השניים אפילו אצו רצו לבדוק את אופציות הלימודים לשנה הקרובה  אלא שאז, כמו שחזרו לארץ ככה התעופפו השניים במהירות אל עבר ארצות הברית בחזרה. ככה בשקט, בשקט נעלמו והשאירו שוב שובל של לבבות שבורים השייכים לבנות המין היפה בעיר.

גנץ, תופסים אמריקה שוב?

כן. שוב ושוב. בגיל 13 הייתי חופשה בארה"ב- מיאמי, אורלנדו ופורט לוטריידל, ובשנייה שנחתתי שם נפתחו לי העיניים ונכנס לי ג'וק לראש ושמו אמריקה, מהמסעדות לבתים, לפארקים, למכוניות ועד לאנשים. סיימתי תיכון ולפני הצבא בספונטניות של שלושה ימים טסתי לבוסטון לקריסמס לתקופה של שלושה חודשים בהם חייתי את אמריקה ואת ההווי שלה. ואז התגייסתי, שירתתי, נפצעתי והשתחררתי בכבוד. והיום… אחרי בוסטון, ניו יורק ואל איי- סחבק נמצא בעיר החטאים- לאס וגאס.

ומה קורה לגבי לימודים וחזרה לארץ?

דבר איתי ב 32 לחודש…..


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם