לראשונה מאז נחתם הסכם עבודה ראשוני לעובדי גדות נהגים – נבחר וועד

משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה: "הסוד במו"מ מוצלח היא ההבנה בין הצדדים"

 

בתחילת החודש נערכו בחירות בפעם הראשונה בגדות נהגים (גדות ש.ל.ח). ההסכם הקיבוצי נחתם בדצמבר 2019, אבל בגלל הקורונה נדחו הבחירות ונערכו רק החודש.

בבחירות נבחרו שלושה חברי ועד –

ולדימיר רטושני – יו"ר הועד, אלי אזולאי ובוריס בליומקין חברי הועד.

כזכור בחודש דצמבר נחתם בבית ההסתדרות בחיפה הסכם עבודה קיבוצי ראשוני וייחודי לאגף הנהגים בחברת גדות.

ההסכם מאגד את תנאי העובדים וכולל שיפורים בתנאי העבודה לעומת ההסכם הכללי בענף הנהגים.

ההסכם הינו תוצאה של מו"מ ארוך שנמשך שנתיים בין ועד העובדים והנהלת גדות, בתיווך וסיוע ההסתדרות במרחב חיפה.

קרדיט להסתדרות מרחב חיפה.

במעמד החתימה על הסכם העבודה לנהגים בגדות השתתפו: משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, יעקב גבאי מ"מ יו"ר המרחב ויו"ר אגף מנהל וכוח אדם, דוד לוי ממונה תחבורה ותעשיות ביטחוניות בהסתדרות, יובל מושקוביץ מזכיר איגוד מקצועי ואדמונד יונה היועץ המשפטי של ההסתדרות במרחב חיפה.

את הנהלת גדות ייצגו עופר לידצ'בסקי מנכל גדות, הילה בן דוד סמנכ"לית משאבי אנוש, עופר רז סמנכ"ל תפעול, יפתח גולד מנהל חטיבת הובלה ואבי קורדובה היועץ המשפטי. את העובדים ייצגו חברי וועד הפעולה מאיר אדרי, ולדימיר רטושני ושלום בוחבוט.

קרדיט להסתדרות מרחב חיפה.

ולדימיר רטושני, חבר וועד הפעולה של הנהגים בגדות : "זו הפעם הראשונה שאנחנו שבעי רצון מתפקוד ההסתדרות ומהנכונות של ההנהלה לשבת איתנו ולבוא לקראתנו. ההרגשה היא שיש כבוד והערכה הדדית ואני מקווה שההסכם שנחתם היום ישפר באמת את תנאי העבודה שלנו".

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה: "אני מתרגש לראות את הדרך והאכפתיות. זהו סוד ההצלחה במשא ומתן, כשמצליחים להגיע להבנה ודיבור מתוך כבוד הדדי ואכפתיות. אני מוריד את הכובע בפני כל הצדדים על הבגרות, הבשלות וההבנה לצרכים של כולם. ההסכם הזה בהחלט משקף את ההבנה והרצון של כולם לשים את החברה והעובדים בראש סדר העדיפויות".

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...