40% ירידה בהקמת הרעש בקריית ביאליק  

לאור ריבוי אירועי הרעש במקומות ציבוריים, השיטור העירוני החליט לקבוע כיעד לשנת 2020 את נושא הורדת הרעש בפארקים וגינות ציבוריות בשעות המנוחה.

משטרת ישראל והשיטור העירוני הגישו לראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי דו"ח תקופתי המעיד על ירידה של 40% בהקמת הרעש ברחבי העיר.

לאור ריבוי אירועי הרעש במקומות ציבוריים, השיטור העירוני החליט לקבוע כיעד לשנת 2020 את נושא הורדת הרעש בפארקים וגינות ציבוריות בשעות המנוחה.

לצורך כך נערכו סיורים תדירים וממוקדים במקומות בהם נרשמו תלונות רבות בשנת 2019.

40% ירידה בהקמת הרעש צילום עיר קריית ביאליק

האכיפה המוגברת הניבה פירות והביאה להורדה של 40% במקרים של הקמת רעש לאומת התקופה המגבילה אשתקד.

כך בתקופה של ינואר- מאי בשנת 2019 נרשמו 236 מקרים של הקמת הרעש לעומת 142 מקרים בשנת 2020 בתקופה המגבילה. לפי הנתונים נצפית עליה של המקרים ככל שמתקרבים לחודשי הקיץ ולחופש הגדול, לימים החמים בהם בני הנוער שוהים מחוץ לביתם, דבר שמצריך פעולות הסברה ואכיפה מוגברת.  

ראש העיר אלי דוקורסקי הודה לשיטור העירוני על הירתמותם  למשימה וציין: " מיזם השיטור העירוני מוכיח את עצמו פעם אחר פעם, הוא קשוב לרחשי ליבם ובקשות של התושבים, זמין מיידית לקריאות ופועל בהתאם לצרכי התושבים".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית ביאליק