עילה לגירושין: נגיף הקורונה ממשיך לייצר משברים משפחתיים

האישה תבקש מביהמ"ש לענייני משפחה בחיפה  למנוע מהבעל לשכן את אמא שלו ביחידת דיור הצמודה לביתם בגלל משבר הקורונה
כך עולה מכוונתה של האישה תושבת הצפון לפנות באמצעות ב"כ עו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה  לבית המשפט לענייני משפחה בחיפה בבקשה שזה יוציא צו שימנע מהבעל לממש את דרישתו לשכן את אמא שלו ביחידת דיור הצמודה לביתם בשכונה יוקרתית בצפון וזאת בניגוד מוחלט לדעתה של האישה שיחסיה עם חמותה אינם מן המשופרים בלשון המעטה…

הבעל כך עולה מטענותיה של האישה דורש לשכן את אמא שלו ביחידת דיור הצמודה לביתם על מנת לאפשר לה להיות בקרבתו, כשהסיבה לכך לטענתו, היא החשש שלו שהבידוד והריחוק החברתי עלול לפגוע בבריאותה.

ב"כ של האישה עו"ד גיא אופיר, "אילו היחסים בין האישה לחמותה היו תקינים, אולי היה מקום להתייחסות חיובית  של האישה לבקשתו/ דרישתו של הבעל, אך,  לנוכח העובדה שהיחסים בין השתיים עלו על שרטון  כבר לפני מספר שנים לאחר שלטעתה של האישה,  "אימו של הבעל התערבה באופן בוטה ביחסים ביניהם ואף גילתה מעורבות יתר בחינוך ילדיהם הקטינים והשפיעה לרעה על יחסו של הבעל אליה".

כמו כן, נטען ע"י האישה באמצעות ב"כ עו"ד גיא אופיר,  "התערבותה של אימו של הבעל בחיי הזוגיות של בני הזוג גרמה לעיתים קרובות לסכסוכים ביניהם והבעל אף עזב פעמיים את ביתם ועבר להתגורר באופן זמני בביתה של אימו ורק לאחר תחנוניה של האישה, זה הסכים לחזור לביתם".

ב"כ של האישה עו"ד גיא אופיר, "לאישה אין כל ספק שמגורים צמודים עלולים לפגוע בצורה קשה ואף אנושה בחיי הזוגיות  ובניהול חיי המשפחה לנוכח הדומיננטיות של אימו של הבעל. לכן, האישה מבקשת למנוע מהבעל מלבצע את כוונתו ומבקשת מביהמ"ש לענייני משפחה בחיפה להתערב ולהוציא צו שימנע זאת ממנו".

"האישה משוכנעת", טוען ב"כ עו"ד גיא אופיר, כי, "אם הבעל אכן יממש את כוונתו לשכן את אימו בצמוד לביתם, הרי שתוך תקופה קצרה,  החמות תסית את הבעל כנגדה ויגיע הקץ לחיי הנישואין ועל כן כל מטרתה למנוע זאת ולהציל בכך את חיי הנישואין".

 

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט