המחווה המרגשת של שלומי שבת

שבת ואמנים נוספים הופיעו בקרית ביאליק והלהיבו את האלפים שהגיעו לצפות בהם * במהלך ההופעה העלה שבת את הילד ליאל סבאג, שייצג את ישראל בפסטיבל בינלאומי לכבדי שמיעה שנערך בפולין

שבת וסבג על הבמה. ריגשו את הקהל. צילום: אריק מזרחי

שבת וסבג על הבמה. ריגשו את הקהל. צילום: אריק מזרחי

במסגרת חגיגות הקיץ שהתקיימו השנה ביוזמת עיריית קרית ביאליק, הופיע הזמר והיוצר המופלא שלומי שבת, שהלהיב אלפים מתושבי העיר בפארק לב עיר, מתחם גן החיות לשעבר.
במהלך המופע העלה שבת לבמה את הילד ליאל סבג, אשר ייצג את ישראל בפסטיבל בינלאומי לכבדי שמיעה וחירשים שנערך בפולין בחודש שעבר וזכה להצלחה מרשימה כששר את השיר "בראשית עולם". שבת וסבג שרו יחדיו על הבמה את השיר המקסים.
ראש העירייה אלי דוקורסקי הפגיש עם שבת ילד נוסף, בן צפניה, שנפגע קשות בקיץ שעבר בעת שרכב על אופניו ועדיין לא שב לתפקד כבעבר. המפגש עם הזמר הנערץ העלה חיוך רחב על פני הילדים וריגש את הקהל עד דמעות.
דוקורסקי: "שלומי שבת ידוע כזמר ויוצר מופלא, אך היום הוא התגלה בפנינו כאדם רגיש בעל לב רחב ואוהב, פשוט בן אדם. תמיד חשוב שנהיה ונישאר בני אדם".
קרית ביאליק מקדמת את נושא הנגישות ואף זכתה באות נגישות ישראל ובמגן יו"ר הכנסת על קבלת השונה.
מופע נוסף נערך בעיר כחלק מפרויקט "בימות פיס", במסגרתו נערכים 100 מופעי תרבות בכל רחבי הארץ. בקרית ביאליק הופיע הזמר רמי קליינשטיין מול אלפי תושבים בפארק לב העיר. מופע זה סגר קיץ של דברים טובים בקרית ביאליק.
דוקורסקי: "השנה תושבי העיר נהנו ממגוון אירועי תרבות, ספורט ופנאי לכל המשפחה. אני מודה לקהל הרב שהגיע לאירוע וליו"ר מפעל הפיס אלוף במיל' עוזי דיין, שכיבד אותנו בנוכחותו. נמשיך לפעול ולעשות למען תושבי קרית ביאליק, היפה מכולן".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק