מותג הטיפוח הבין לאומי LOVE BEAUTY & PLANET נוחת לראשונה בישראל!

כשטיפוח וסביבה נפגשים: בליבת המותג עומדת אג'נדה של שמירה על עולם יפה ונקי יותר. מעשים קטנים שמיטיבים איתך ועם כדור הארץ: 100% טבעוני לפחות 65% מהאריזה עשוי פלסטיק ממוחזר ללא צבעים מלאכותיים, פראבנים וסיליקון מכיל רכיבים מקורות אורגניים

LOVE BEAUTY & PLANET הושק לראשונה בשנת 2018 בארה"ב ולאחר מכן כבש את לב הצרכניות במדינות רבות בעולם, מאירופה ועד אוסטרליה. הצלחתו בעולם מתבססת על חיבור מדויק בין המגמות הבולטות בקרב קהל היעד, של מודעות סביבתית וחברתית, לבין אפקטיביות וחדשנות המוצרים.  המותג שמגיע כעת לראשונה לישראל, נולד מתוך הבנה עמוקה שלצרכניות בעידן הנוכחי אכפת לא רק מהמראה והטיפוח האישי שלהן, אלא גם מהעולם והסביבה בהם הן חיות.

LOVE BEAUTY & PLANET שם לעצמו למטרה להציע מוצרי טיפוח אישי איכותיים ויעילים, הכוללים בישראל 4 סדרות מוצרים, בכל סדרה ניחוח מרכזי על המבוסס על רכיב מן הטבע, לצד מרכיבים שונים שיבטיחו שכדור הארץ של כולנו – יהיה נקי, ירוק ויפה יותר. כ- 65% מהאריזות  עשוי פלסטיק ממוחזר הניתן למחזור נוסף, המוצרים הינם טבעוניים לחלוטין והמותג בכל העולם אינו מבצע ניסויים בבע"ח. המותג חותר כל העת לשימוש ברכיבים שמקורם בחקלאות בת-קיימא מרחבי העולם, שמשמעותה היא אספקת חומרים בצורה אתית – כזו שתומכת ומפרנסת ביצרנים מקומיים ומפחיתה השפעה סביבתית.

Love Beauty & Planet סדרה ורודה חמאת מורו מורו ושמן ורדים קרדיט צורי אהרון

בשלב זה, יושקו בישראל 4 סדרות מוצרים תחת 4 קטגוריות:

הסדרה הוורודה: נשיקה ריחנית מהטבע עם נוסחה המכילה חמאת מורו מורו מיער האמזונס וניחוח של עלי כותרת ורדים מבולגריה. הסדרה מכילה שמפו ומרכך ללא סולפטים (מתאים לשיער שעבר החלקה), ג'ל רחצה ותחליב גוף.

הסדרה הכחולה: מעניקה בוסט רעננות עם נוסחה המכילה מי קוקוס ופרחי מימוסה עדינים. הסדרה כוללת שמפו, מרכך, ג'ל רחצה ותחליב גוף.

הסדרה הירוקה: עם נוסחה המכילה שמן מעץ התה, הידוע בשל סגולתו המטהרת ווטיבר, המעניק ניחוח מעודן של אדמה. הסדרה כוללת שמפו, מרכך וג'ל רחצה.

הסדרה הצהובה: עם נוסחה המכילה שמן קוקוס אורגני ופרח הילנג-ילנג המעניקה חוויה טרופית בכל מקלחת. הסדרה כוללת שמפו, מרכך וג'ל רחצה.

תהליך המחקר והפיתוח של המותג העמיד במרכז היעד להפחתת "טביעת הרגל הסביבתית" של המוצרים, החל משלב הייצור ועד לשימוש האישי של כל צרכנית. למשל, פטנט ה"שטיפה המהירה" שקיים במרכך – נועד לאפשר לצרכניות לחסוך במים בעת המקלחת. בנוסף, המותג הכריז ברמה העולמית על הקמת "קרן מיסוי פחם", במסגרתה יתרום המותג 40 יורו על כל טון של פחמן שייפלט בתהליך הייצור, כאשר הכסף ישמש לתמיכה בתוכניות איכות סביבה ברחבי העולם.

Love Beauty & Planet דוגמניות סדרה ורודה קרדיט צורי אהרון

ניתן להשיג בלעדית ברשת סופר פארם, בסניפים ובאתר –

אודות יוניליוור בתחום איכות הסביבה

אנו ביוניליוור נוקטים צעדים משמעותיים על מנת להתקדם לעבר "כלכלה מעגלית" יותר. פירושו של המונח “כלכלה מעגלית” הוא שניתן לחדש חומרים ולהשאירם ככל שניתן במערכת סגורה לכדי שימוש חוזר באריזות. שימוש בפסולת ממוחזרת תורם לכלכלה מעגלית.

יעדי יוניליוור בתחום אריזות הפלסטיק הינם:

עד 2025 כל האריזות פלסטיק שלנו יהיו ניתנות למחזור, שימוש חוזר או קומפוסט ולפחות 25% מהפלסטיק בשימוש יהיה פלסטיק ממוחזר (PCR).

לחתוך בחצי את השימוש בפלסטיק בתולי עד 2025: כ-1/3 מזה ע"י הפחתה אבסולוטית של שימוש בפלסטיק. יתר ההפחתה תגיע באמצעות שימוש בפלסטיק ממוחזר באריזות שלנו.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות