מצטייני כרמל

"אתם הנבחרת המובילה המצטרפים למשפחת המצטיינים המעולה של כרמל. אתם מביאים כבוד וגאווה גדולה לכולנו", ברך את המצטיינים מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג.
מול אודיטוריום חגיגי ומקושט, כשעקב מגבלות הקורונה הם מלויים במעט בני משפחה ובצוותי המחלקות כששאר עובדי כרמל עוקבים ורואים את הטקס בשידור חי באמצעות מצלמות וידאו במעגל סגור. הגיעו מצטייני ביה"ח כרמל לאירוע השנתי שנערך לכבודם בנוכחות ההנהלה ועובדי כרמל באודיטוריום ביה"ח.

ואלה שמות המצטיינים: האחות סופיה ג'מפלסון מנהלת הסיעוד במחלקת ילודים היא הזוכה כמצטיינת מנכ"ל הכללית ובפרס מנהל ביה"ח. ד"ר ניר חייא סגן מנהל מערך נשים ויולדות, לימור דיסני עוס"ית פרסונל והמחלקה הקרדיולוגית, ורמי הרוש מנהל פרוייקטים במשרד מהנדס בית החולים, הם הזוכים בפרס מנהל המרכז הרפואי. בפרסי הוקרה מיוחדים מטעם בית החולים זכו: שרה קידן מזכירת סגני מנהל בית החולים, לטיף סבאג טכנולוג רפואי במח' לניתוחי לב וחזה נטליה קוגן אחות מוסמכת במח' האורולוגית וצוות המעבדה הסרולוגית בניהולה של ד"ר פנינית שקד משען .

מנהלת הסיעוד של כרמל הגב' אהובה טל ברכה את המצטיינים ואמרה " גם השנה אנחנו מציינים את המצטיינים שביננו, כשהשנה נגיף הקורונה נותן לטקס נופך ייחודי משל עצמו. רשימת המצטיינים שלנו מעוררת גאווה רשימה המעידה שיש כאן צוות שעושה עבודה נהדרת ומצויינת. יש ברשימה עובדים מסקטור הרפואה, הסיעוד, העבודה הסוציאלית, הנדסה ואחזקה, טכנולוג רפואי, וצוות מעבדה. מצויינות היא שלב גבוה בסולם המאמץ האנושי אתם העובדים המצטיינים הנכס שלנו, של כולנו, אתם באים מתוכנו ואנחנו גאים שאלה אנשנו ".

ראשונת העולים לבמת הכבוד היא זוכת פרס מנכ"ל ופרס מנהל ביה"ח האחות סופיה ג'מפלסון.

סופיה החלה את עבודתה בכרמל בשנת 2000.  ב 2004  שמשה כסגנית מנהלת הסיעוד במחלקת יילודים ומ – 2015 היא מנהלת הסיעוד המחלקתית. סופיה משקיעה מעל ומעבר בעבודתה, דואגת לפיתוח המחלקה בהווה ובעתיד. שומרת על איחוד הצוות ועל רווחתו. במרץ ובמוטיבציה שלה היא מצליחה להדביק את חבריה וצוותה לעבודה וליצור אוירה נעימה. סופיה מעניקה למטופלות וליילודים שירות יוצא דופן – אדיב, חם, מכיל ואיכפתי. סופיה בעלת יכולת לראות מעבר לאתגרים ולקשיים ולמצוא פתרונות פורצי דרך, יצירתית ומובילה פרויקטים לטובת האחיות,המטופלות ובני משפחתן.

לאחר האחות סופיה עלתה לבמה לחצה ידיים לכל חברי ההנהלה והתכבדה בתעודת ההצטיינות עוס"ית פרסונל והמחלקה הקרדיולוגית לימור דיסני .

לימור מגוייסת לכל פרוייקט ומשימה, מעבר לדרישות התפקיד ולשעות העבודה המקובלות. לוקחת על עצמה ויוזמת חניכה של עובדות חדשות, מעבר לעובדות המודרכות שלה.

העוסי"ת לימור דיסני. צילום אלי דדון

כעו"ס מחלקתית, לימור מבצעת תורנויות, תמיד נענית כשמבקשים את התערבותה ומתייצבת בכל קריאה,

כעו"ס  פרסונל, לימור מתייחסת לעובדים ברגישות ובדיסקרטיות מלאות, מעניקה ליווי צמוד ובטחון שתמיד ניתן לפנות אליה. לימור מגלה אינטליגנציה רגשית גבוהה, דבר הגורם לאנשים לחזור שוב אליה ולהתייעץ איתה.

את המצטיינים ברכו גם יו"ר ועד הרופאים וועד העובדים. ד"ר אריה ביטרמן יו"ר ועד הרופאים ברך ואמר,

" אני גאה לברך אתכם במיוחד בתקופת הקורונה הקשה. אתם המצטיינים שבחבורה ואתם התשתית שלנו לחברת מופת ובי"ח איכותי ומצטיין"

האחות אירנה ברייב יו"ר וועד העובדים ברכה ואמרה. " מצוינות אינה מקרית היא דרך חיים אתם תרמתם מעל ומעבר, עשיתם מעבר למצופה אתם פועלים מתוך אהבת אדם ואתם תמשיכו להוביל את הדור החדש של המצטיינים כרמל ".

פרס מנהל בית החולים הבא הוענק  לד"ר ניר חייא, סגן מנהל מערך נשים ויולדות. ד"ר חייא החל את דרכו בכרמל כמתמחה בשנת 2005. בשנת 2012  שימש כרופא מומחה במחלקה, וב2019 התמנה לסגן מנהל מחלקת נשים. ד"ר חייא שם את טובת המטופלות לנגד עיניו ועושה בשבילן את כל מה שאפשר. הוא רופא מסור המשמש דוגמא אישית לכל הרופאים במחלקה, ד"ר חייא עושה את עבודתו מתוך אהבה למקצוע ולאנשים באופן כללי. דואג למסלול הכשרה מיטבי למתמחים, מקדיש חלק גדול מזמנו לטובת חינוך והכשרת המתמחים.

ד"ר ניר חייא. צילום אלי דדון

הפרס הבא הוענק לרמי הרוש, מנהל פרויקטים במשרד מהנדס ביה"ח. רמי  עובד בכרמל משנת 2012. ואלו חלק מההמלצות עליו: רמי הוא נעים הליכות, מפגין איכפתיות ומעורבות גבוהות בעבודתו. רמי  מקצוען, גורם בר סמכא וכתובת לפתרון בעיות הנדסיות, הן למחלקת הנדסה ואחזקה והן למחלקות השונות של בית החולים. הפרויקטים הרבים והמוצלחים אותם ניהל ותכנן רמי במהלך השנים באים לידי ביטוי בכל פינה וחדר בבית החולים בהם הוא – טיפל, שיפץ, סידר, ייעץ, ועזר.

משרד מהנדס בית החולים רמי הרוש. צילום אלי דדון

לפרס הוקרה מיוחד מטעם בית החולים זכה לטיף סבאג, טכנולוג רפואי במח' ניתוחי חזה ולב בביה"ח. לטיף עובד בכרמל משנת 1983, בתפקיד אחראי על צוות לב-ריאה ומפעיל את ציוד האקמו הייחודי. לטיף מגלה מקצועיות ומסירות בטיפול במנותחי הלב ובמטופלי האקמו ביחידה לטיפול נמרץ. הוא זמין בכל עת, ובעל ובעל רצון לעזור לכל מטופל.

הטכנולוג לטיף סבאג. צילום אלי דדון

בפרס הוקרה נוסף התכבדה  נטליה קוגן, אחות מוסמכת במחלקה האורולוגית. נטליה עובדת בכרמל משנת 1998 היא  אחראית על תחום הדרכת חולים במחלקה  חונכת ומלמדת צוות צעיר, מארגנת מפגשי גיבוש ופנאי ותורמת להווי המחלקתי. ליבה הרחב, בשילוב עם כישוריה המקצועיים, מביאים את הטיפול שלה במטופליה לרמה הגבוהה ביותר.

האחות נטליה קוגן. צילום אלי דדון

גם שרה קידן מזכירת סגני מנהל בית החולים זכתה בפרס הוקרה. שרה מהעובדות הותיקות המסורות בביה"ח עובדת בכרמל משנת 1981.  שרה מעניקה בכרמל שירות לאורך שנים וללא סייג, בתפקידים כראשת לישכת הנהלה וצוות מנהלי של הנהלת המוסד. שרה בעלת ראש גדול, נטילת אחריות גם במטלות החורגות מהגדרת התפקיד. שרה  בולטת בהבנת מצבים וראיית הנולד, מחויבות, דרך ארץ ורצון לעזור לכולם.

שרה קידן מזכירת סגני בית החולים . צילום אלי דדון

אחרונים חביבים שזכו בפרס הוקרה מיוחד הם צוות עובדי המעבדה הסרולוגית בניהולה המוצלח של ד"ר פנינית שקד משען . צוות המעבדה עמל במשך כל השנה על ביצוע בדיקות לאבחון נגיפים בדם, והשנה, התחדשה פעילותו בבדיקה שלא הייתה קיימת קודם – בדיקת נגיף הקורונה. ד"ר פנינית וכל צוות המעבדה התגייסו כאחד להקמת מעבדה לאבחון נגיפי קורונה, יש מאין. הפרס ניתן גם כהוקרה גם על פעילותם הענפה בשנת 2019 בתחום הסרולוגיה. על כל אלו, החליטה ועדת הפרס להעניק לצוות המעבדה הסרולוגית את פרס הוקרה לשנת 2019 ". המעבדה הסרולוגית היא חלק מכלל מעבדות כרמל בניהולה של ד"ר דינה פרין שכטר

צוות המעבדה סרולוגית. צילום אלי דדון

את הטקס באוירת הקורונה המיוחדת הנחו והפיקו בכישרון רב, חן גבעול אדלר ממונת פיתוח משאבי אנוש בכרמל ולאה שוורצמן מלכה רכזת פיתוח משאבי אנוש. בעזרתם האדיבה של חוה גולדנברג, נילי טורם, האחות מרינה ניחניביץ ממונת קורונה, צוות צילום רפואי, צוות המחשוב צוות המשק וכמובן צוות המטבח אשר על האירוח והכיבוד המשובח.

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג הודה לכל המצטיינים סיכם את הטקס ואמר," כולנו בימים של דאגה וקושי בעקבות הקורונה וחשיבותם של המצטיינים גדולה מתמיד. אחת מפגיעותיה של הקורונה היא בחוש הטעם ואתם המצטיינים שלנו מוסיפים לנו טעם וצבע עם אופטימיות ואנרגיות חיוביות. בחיים החתירה המתמדת למצוינות היא מערכי היסוד העומדים בבסיס חזון בית החולים שלנו, והיא חלק בלתי נפרד מן העשייה היום-יומית של כולנו. הצטיינות היא דרך חיים המחייבת אותנו להמשיך, להתמיד ולהשקיע. אני שמח לברך את המצטיינים ".

מנהל המרכז הרפואי כרמל, ד"ר אבי גולדברג. צילום: אלי דדון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

 • האם אתם נוהגים לחסוך כסף בכל חודש?

  צפה בתוצאות

  Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות

 • מנהל כללית העניק תעודת הוקרה לראש העיר יוקנעם

  מנהל מחוז חיפה בכללית, רונן נודלמן: "שיתוף הפעולה בין כללית לבין העיריה בתקופת הקורונה, היה המשך לשילוב הידיים המוצלח לאורך כל השנים, שיתוף שמאפשר מתן שירותי בריאות איכותיים ונגישים בעיר"
 • שותפים למאבק בקורונה: תעודת הוקרה של כללית לראש עיריית טירת כרמל

  מנהל מחוז חיפה בכללית, רונן נודלמן, העניק תעודת הוקרה מרגשת לראש עיריית טירת כרמל, אריה טל
 • "אני מאוכזבת מהגוף שלי שמצליח לרוץ ריצות ארוכות ולא מצליח להיכנס להריון"

  הרחם שלך זועקת לשינוי הרגלים באמצעות חוסר איזון הורמונאלי ,בתקווה שתקשיבי לה ,"תורידי הילוך" ותשני גישה . מזמינה אותך להכיר את שיטת אביבה והיוגה הנשית
 • הגיע הזמן להתחיל בשינוי

  כשחודשי הקיץ בפתח וריבוי האירועים חוזרים -במחוז הצפון של מכבי שירותי בריאות מזמינים אתכם להתחיל לעשות שינויים קטנים בהרגלי תזונה על מנת לייצר שינויים גדולים באורח החיים
 • כללית שכרה שטחים נוספים במגדל ארמון בחיפה - לקראת הרחבת השירות

  המרפאה במשכנה החדש תכלול מספר רב של יחידות רפואת משפחה, אחיות ובית מרקחת של כללית שיפעל בנוסף על השירות הניתן בסניף הסופרפארם הממוקם בחזית המבנה, עימו יש לכללית הסכם קונסיגנציה
 • מבצע בכללית לאיתור נשאיות גן BRCA העלול לגרום לסרטן השד

  כללית מעודדת נשים בקבוצת הסיכון לעבור בדיקת דם באמצעותה ניתן לאתר נשאיות  BRCAגן שעלול לגרום להתפתחות סרטן השד
 • מרחיבים את השת"פ: בכירי כללית התארחו במכללה האקדמית צפת

  הנהלת כללית במחוז חיפה וגליל מערבי והנהלת המכללה האקדמית צפת ערכו מפגש לקראת הרחבת שיתוף הפעולה האקדמי ביניהם
 • מרכז רפואי חדש של לאומית נחנך ביישוב יבנאל

  המרכז החדש כולל את כל מקצועות הרפואה והוא ישרת את תושבי יבנאל והסביבה
 • HI-TECH  וחדשנות בכרמל

  ביה"ח כרמל ממשיך להוביל בחדשנות ובטכנולוגיה מתקדמת. בהשקעה של כ 2 מיליון ₪ נרכשו בכרמל עשרות מוניטורים דיגיטליים למחלקות ביה"ח  המהווים את טכנולוגיית הקצה מהמתקדמות בעולם בתחום הניטור והבקרה מרחוק בחולים. העברת מדדי החולה ישירות לתיק הדיגיטלי הממוחשב, השוואות נתונים ואפילו טלמטריה מרחוק,
 • מומחה מרמב"ם מסביר: מה עושים במקרה של דום לב? (וידאו)

  בעקבות האירוע הקשה אמש, במהלכו התמוטט כוכב הכדורגל הדני בעיצומו של משחק כדורגל, מזכירים ברמב"ם כיצד יש לנהוג במקרה של דום לב. צפו
 • מוקירים את כרמל

  במעמד ראש הממשלה, שר הבריאות ובכירי משרד הבריאות הוענקה תעודת הוקרה מיוחדת לביה"ח כרמל על פועלו במלחמה בנגיף הקורונה באירוע הצדעה מרגש. את התעודה קיבלה בשם עובדי כרמל סגנית מנהל ביה"ח ד"ר שני ברוש .
 • שבוע התזונה במכבי

  תזונאיות ותזונאים מחויבים לביטחון תזונתי, לשיפור בריאות החולים ולקידום בריאות ומניעת מחלות. לכבוד שבוע התזונה, שמטרתו  לקדם את הביטחון התזונתי ולשפר את המצב התזונתי של אזרחי ישראל, הדס חרדון, תזונאית במכבי שירותי בריאות בצפון בטור מיוחד 
 • כללית מוקירה את ראשי הערים בקריות

  מנהל מחוז חיפה בכללית, רונן נודלמן: "תודות לשילוב הידיים המוצלח עם ראשי הערים, הגענו לימים בהם אנו חוזרים לשיגרה עם אוכלוסייה שמחוסנת ברובה"
 • פעילות גופנית, מסכים ואיך משלבים ביניהם – בואו נדבר על זה

  לשקט בזמן ישיבת ילדים ומול המסך יש מחיר. אנו יודעים שישיבה ממושכת ומינימום תנועה פוגעים בבריאות הפיזית והנפשית, אך מתקשים לפעול. לרגל שבוע התזונה המצוין בישראל, בתיה שהרבני, תזונאית קלינית במכבי שירותי בריאות  ומנחה קבוצות הורים במכבי אקטיבי, מסבירה שאפשר גם אחרת
 • ביה"ח מזור בעכו קיבל תעודת הוקרה מרה"מ ושר הבריאות

  סגנית מנהלת המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו, ד"ר לורה שרוני, קיבלה בשם ביה"ח תעודת הוקרה מראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין
 • שבוע התזונה הדיאטה בכרמל

  מסדנאות מעשירות על "טבעי זה הכי ", סדנאות על קריאת תוויות וקנייה נבונה , פעילות בתנועה וחידון בריאות, ועד חדר אוכל מקושט עם תפריטי בריאות ומנות מיוחדות לעובדים ולמטופלים. כך חגגה יחידת התזונה והדיאטה של מרכז רפואי כרמל את שבוע התזונה בכרמל.
 • רמב"ם: אות הוקרה לד"ר חתאם חוסיין על ניהול מערך הקורונה 

  הערב (ראשון) במעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הבריאות ומנכ"ל המשרד, הוענק האות לד"ר חתאם חוסיין שניהלה במשך שנה מפרכת במיוחד את מערך הקורונה בבית החולים
 • השירות הפליאטיבי בכרמל- שירות לחיים

  השירות הפליאטיבי במרכז הרפואי כרמל לא מפסיק להתקדם ועולה ברמה.
 • "מכינה" לכיתה א'

  מומחי התפתחות הילד של כללית: השנה, בעקבות הקורונה, יש חשיבות מיוחדת להכנה נכונה לקראת כניסה לבית הספר. סדנאות הכנה לכתה א' איכותיות נערכו ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי גם בשפה הערבית
 • מחקר של כללית בזבולון מקדם טיפול בחולי אקרומגליה עם סוכרת

  המחקר נבחר לפרסום בכתב עת מקצועי מוביל בתחום ועתיד להשפיע על מדיניות הטיפול בסוכרת אצל חולים אלה בארץ ובעולם
 • רמב"ם: לא רק מדברים על דו קיום

  יש כאלה שמדברים על דו קיום, ויש כאלה שפשוט עושים אותו ביום יום – וברמב"ם הוא קורה גם בין מטופלים למבקרים
 • בית הספר לסיעוד ע"ש י.זיידה של המרכז הרפואי בני ציון הופך לאקדמי!

  בטקס חגיגי שהתקיים השבוע לציון צירופו של ביה"ס לסיעוד של המרכז הרפואי בני ציון לפקולטה לסיעוד באוניברסיטת חיפה, אמר  נשיא אוניברסיטת חיפה פרופ' רון רובין:"  אנחנו שמחים וגאים על הצטרפותכם למשפחה טובה אוניברסיטת חיפה בזכות פעילותכם בתחום המחקר ופיתוח דרכים חדשות".
 • אפעה, צפע, עקרב ומדוזה: איך מטפלים בכל הטוב הזה?

  מיטב מומחי הרעלים,  ההכשות, המדוזות הצורבות , הפטריות המסוכנות, לוכדי נחשים וחוקרי העקרבים שיש בישראל התכנסו הבוקר ליום עיון של המרכז הארצי למידע בהרעלות ששוכן ברמב"ם
 • מנהל חדש ליחידה לריאות ילדים ברמב"ם

  ד"ר רונן בר-יוסף נכנס בימים אלו לתפקידו כמנהל היחידה לריאות ילדים בבית החולים רות לילדים ברמב"ם. הוא סיים את לימודי הרפואה בפקולטה לרפואה של הטכניון בהצטיינות בשנת 2003
 • עמוד שידרה חזק בכרמל

  ניתוחים רובוטים וניתוחים אנדוסקופים מתקדמים, העמקת שיתוף הפעולה עם הקהילה והשקעה באקדמיה ובדור העתיד של היחידה . אלו הם רק חלק מתוכניות הפיתוח של מנהלה החדש של יחידת עמוד השדרה במרכז הרפואי כרמל ד"ר ארסן שפיגלמן
 • מהפך: רמב"ם חונך מרפאה חדשה להיפוך חיצוני של עוברים במצב עכוז

  "התפיסה הרווחת כיום ברמב"ם היא לתת ליולדת את כל האפשרויות הקיימות, גם במצבים שבעבר היינו מגבילים", אומרים ד"ר נדיר גאנם, מנהל מיון יולדות ברמב"ם וד"ר רוני אברהמי, מנהל חדרי הלידה בביה"ח
 • רובוטיקה בשרות הרפואה: ניתוח פורץ דרך בכרמל

  לראשונה בצפון ובביה"ח כרמל ניתוח רובוטי חדשני להחלפת מפרק הברך. באמצעות תוכנת ניווט מתקדמת ע"ג צילום סיטי ובהובלת ידו של המנתח מגיע הרובוט לכמעט 100 אחוזי דיוק ומאפשר תוצאות ניתוח מצוינות.
 • רפואה גסטרואנטרולוגית איכותית בלין

  מטופלי כללית שנזקקים לאבחון ולטיפול גסטרואנטרולוגי נמצאים בידיים טובות בהגיעם לטיפול במחלקה בלין, המנוהלת על ידי ד"ר שולי הישאם
 • ראומטולוגיה איכותית בקריית בריאות זבולון

  ד"ר ג'וי פלד מונתה כמנהלת השירות הראומטולוגי במרכז רפואי זבולון של כללית
 • חדש בבית החולים "רות" לילדים - אמץ עמוד אינפוזיה

  מי שביקר הבוקר במערך ההמטו-אונקולוגי בבית החולים "רות" לילדים, קיבל הצצה לחידוש טיפולי צבעוני במיוחד שנכנס לאחרונה לשימוש לרווחת המטופלים הצעירים – בעמודי עירוי מעוצבים
 • יום עיון בנושא שיטות ניתוח ושיקום חדשות בניתוחי כף יד

  עשרות מרפאים בעיסוק מהקהילה הגיעו למכון לריפוי בעיסוק בקריה הרפואית רמב"ם ליום עיון בנושא הצגת פרוטוקולים חדשים בשיקום לאחר תפירת גידים בניתוחי כף יד
 • בכרמל דואגים לילדי העובדים

  בכרמל החליטו לפנק את ילדי העובדים והפיקו עבורם סדנת בישול ואפיה חגיגית.
 • מחקר ברמב"ם: למה נשים הרות סובלות מקוצר נשימה?

  לצד הבטן המתעגלת, העור הקורן והחיוך שלא יורד מהפנים, חודשי ההיריון מביאים איתם גם תופעות קצת פחות סימפטיות. מחקר המתקיים ברמב"ם בשנים האחרונות, הגדול מסוגו שנעשה עד כה, מנסה להבין לעומק אחת מהן – קוצר נשימה המתפתח בחלק מההריונות
 • "אתם הגיבורים והגיבורות שלנו"

  השנה נערך יום האחים והאחיות הבינלאומי בכרמל בסימן גיבורי העל – "אתם הגיבורים והגיבורות שלנו", ברכה את האחים והאחיות ביום חגם אהובה טל מנהלת הסיעוד של כרמל
 • מחזקים את הדו קיום בכרמל

  במרכז הרפואי כרמל מקבוצת כללית עובדים יחד וחיים יחד למען הצלת חיים – מאות עובדים יהודים וערבים מכל המחלקות ומכל המגזרים בבית החולים כרמל אומרים לא לאלימות
 • גן התפתחותי - כן או לא?

  צוות העובדות הסוציאליות במכונים להתפתחות הילד של כללית בקרית שמריהו ערך כנס ייחודי להורים לילדים עם לקויות התפתחות לקראת ההחלטה על שילובם במסגרת חינוכית
 • ד"ר תרשום לי אנטיביוטיקה

  על שימוש מושכל באנטיביוטיקה ומדוע כדאי לשקול מתי ואיזו כדאי ליטול. מאת: ד"ר ענבל גרינפלד ברק, מומחית ברפואת משפחה ובמחלות זיהומיות בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי
 • שומרת האנטיביוטיקה

  ד"ר ענבל גרינפלד – ברק, שמונתה לאחרונה כיועצת למחלות זיהומיות במחוז חיפה וג"מ של כללית, עשתה סטאז' בבית החולים רמב"ם ובהמשך התמחתה ברפואת המשפחה במסגרת המחלקה לרפואת משפחה בחיפה, של הטכניון וכללית
 • בני ציון: ארוחה משותפת בסימן ערבות הדדית

  מנהלי מחלקות, צוות אחים ואחיות וצוות מינהל ומשק יהודים וערבים במרכז הרפואי בני ציון קיימו בצהריים ארוחה משותפת ישראלית מזרח תיכונית בסימן ערבות הדדית
 • מנחם הורוביץ במרכז בריאות הילד בחיפה

  צוות המרכז לבריאות הילד של כללית בחיפה כיכב בתוכניתו של מנחם הורוביץ
 • אולטרסאונד ביתי להריון בכללית

  כללית מציעה שירות פורץ דרך שמאפשר לאישה ההרה לבצע בדיקת אולטרהסאונד באופן עצמאי. הסריקה משודרת באמצעות מכשיר חדשני, המתממשק לסמארטפון, למוקד מיוחד המנוהל על ידי מערך רופאי הנשים בבי"ח בילינסון
 • מוצרי חלב - בעד ונגד 

  מאמר מאת ד"ר גלית גולדז'ק-קוניק, מנהלת היחידה יחידה לתזונה ודיאטה של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי
 • מנצחות בלבן

  673 אחיות כללית במחוז חיפה וגליל מערבי מציינות את שבוע האחות בניצחון על הקורונה טיפלו ביותר מ-60 אלף מאושפזי קורונה בקהילה
 • רמב"ם מציג: המכשיר שחוסך כאב מיותר לילדים (וידאו)

  טכנולוגיה שנכנסה לאחרונה לשימוש ברמב"ם, צפויה לחסוך כאב מיותר והתערבות כירורגית במקרים של זיהומים הנובעים ממקור דנטלי. צפו
 • הצלחה למתחם חיסוני הקורונה במתחם הקונגרסים

  בסוף השבוע, לאחר חודשים של עבודה סיזיפית מסביב לשעון, נסגר אתר החיסונים הגדול במרכז הקונגרסים
 • פנים חדשות במחלקת הילדים של כללית הרמן במוצקין

  הושלמה התחדשותה של מחלקת הילדים במרפאת כללית הרמן בקרית מוצקין, בניהולה של ד"ר אהובית טלמור, עם הצטרפותה של רופאה חדשה
 • נבהלו מהקורונה

  ילדים שחלו בקורונה סובלים מחרדות ותגובות רגשיות, כמו גם תסמינים שונים –  במרכז לבריאות הילד של כללית בחיפה יזמו בעבורם סדנאות ייחודיות
 • מקדמים את המחקר והאקדמיה בכרמל

  סדנה מרתקת בנושא מחלות הספונדילוארטריטיס למתמחים בראומטולוגיה מכל הארץ באודיטוריום ביה"ח
 • הרצאה מרתקת על הפרעות קשב וריכוז בילדים ונוער

  ד"ר יעל ויין, מומחית ברפואת ילדים, מנהלת מרכז בריאות הילד והנוער ארמון, של כללית בחיפה ומאבחנת הפרעות קשב וריכוז בילדים
 • המרכז הרפואי בני ציון מוביל בחיסונים לקורונה

  משרד הבריאות: המרכז הרפואי בני ציון ניצב בצמרת דירוג בתי החולים בשיעור החיסונים עם 91.2% מתחסנים לקורונה
 • דואגים לחוסן העובדים בכרמל

  מעל 1200 חולי קורונה עברו וטופלו בשנה האחרונה ע"י צוותי ביה"ח כרמל.
 • צוותי כללית במחוז חיפה מגישים תמיכה וסיוע נפשי לנפגעים

  מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי, רונן נודלמן, סיפר כי צוותי קשרי לקוחות של כללית יצאו לבתי החולים במטרה לסייע ככל הניתן
 • על רקע האסון מכבי שירותי בריאות תפעיל קו חם

  על רקע האסון הכבד בהילולה במירון, מכבי שירותי בריאות תפעיל קו חם טלפוני לאורך השבת
 • מאזנים את הסוכרת

  2600 מטופלים מדי שנה, מעקב אישי, הדרכות מפורטות ומתמשכות, ניטור וליווי של צוות רב מקצועי. "כל מטופל מקבל תכנית טיפולית מותאמת עם הדרכה ומעקב צמודים".
 • מאזנים את הסוכרת

  2,600 מטופלים מדי שנה, מעקב אישי, הדרכות מפורטות ומתמשכות, ניטור וליווי של צוות רב מקצועי. "כל מטופל מקבל תכנית טיפולית מותאמת עם הדרכה ומעקב צמודים"
 • סיפור הצלחה בעזרת שיטת טיפול בשם אוסטאופתיה

  כללית רפואה משלימה- הזעת הלילה פסקה אחרי חודשים של שינה טרופה בעזרת טיפול יחיד באוסטאופתיה
 • מצטיינים בכלל ובקורונה בפרט

  פורסמו שמות מקבלי פרס המצויינות מקרב עובדי כללית לשנת 2020
 • אלרגיית עונת המעבר והקורונה

  מומחה כללית: צירוף של פריחה מוגברת, אירועי שרב תורם ליותר תגובות אלרגיית עונת המעבר. המגמה עשויה להתמתן בעקבות עטיית המסכות בקורונה
 • מרפאה חדשה בצרופה

  מנהל מחוז חיפה בכללית, רונן נודלמן: "אנו ממשיכים בפיתוח ושדרוג השירות לתושבי חוף כרמל ומודה לראש המועצה, אסף איזק על שיתוף הפעולה שמאפשר לנו לתת שירות משופר לתושבים"
 • רמב"ם: אירוע מרשים לרגל חג נביא שועייב של העדה הדרוזית

  באירוע מרשים לרגל חג נביא שועייב של העדה הדרוזית, בנוכחות נשיא המדינה רובי ריבלין, קיבלה דר כיתאם חוסין מרמב"ם תעודת הוקרה
 • בלעדי בכרמל – מרפאת עיניים יחודית לילדים

  אובאיטיס בילדים היא מחלת עיניים נדירה שמעט מאוד מרכזים רפואיים בארץ ובעולם מתמחים בטיפול בה. במרכז הרפואי כרמל נפתחה מרפאה ייחודית בנושא המעניקה שירות וטיפול רפואי מתקדם לילדים החולים באובאיטיס .
 • הגביע הוא של פרנסיס מכרמל

  הוא למד רפואה בגרמניה סיום התמחות בפנימית בביה"ח כרמל והיה בצוות הראשון של הרופאים שהקימו את מחלקת קורונה. הוא נחשב לרופא מצטיין ובעל חיוך הכי גדול בכרמל. תגידו מזל טוב לד"ר פרנסיס גנדור רופא בכיר במחלקה הפנימית א' 1 שנבחר כזוכה בגביע החודש המכובד של ביה"ח כרמל.
 • בחנו את עצמכם: האם אתם נכנעים לכוח ההרגל?

  אם אתם "סובלים" מהתסמינים הבאים, הגיע הזמן להחליף קופת חולים
 • כללית אסתטיקה צילום: יח"צ

  ד"ר עמוס לויאב עם חידושים ודגשים: טיפול פנים ללא ניתוח

  חומצה הילארונית, הרמת עפעפיים, מתיחת פנים, נראה כי כולנו עושות את זה ומדובר בחלק מהשגרה. אך אל תתבלבלו, טיפולים אסתטיים הם עדיין לא טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית
 • דיאטניות כרמל בראש

  יחידת הדיאטה של כרמל לא נחה לרגע. דיאטניות מחלקת קורונה ניצן דניאלי, מיכל מעוז כץ ואוקסנה חסין הפיקו פלייר ייחודי לתזונה מותאמת אישית לחולים ומחלימי קורונה. והילה אלטרוביץ אלוש דיאטנית מחלקת ילדים הפיקה פוסטר במסגרת חודש מודעות לתזונה בריאה במחלקת ילדים.
 • רמב"ם: החאלק'ה שריגשה מחלקה שלמה (וידאו)

  אדיר בן השלוש עבר דרמות רפואיות רבות בחייו הכה קצרים. הילד שחייב לעבור דיאליזה ששה ימים בשבוע, חגג לאחרונה יום הולדת 3 במסיבת חאלקה מסורתית בחברת בני משפחתו והצוות במכון לנפרולוגיה. צפו
 • קנאביס ואנדומטריוזיס בכרמל

  עד לא מזמן היא היתה מחלה מסתורית הגורמת לכאבי בטן עזים אצל נשים . אבל היום היא כבר מוכרת כמחלת האנדומטריוזיס ועם העליה במודעות למחלה עולים גם הפתרונות ואמצעי ריפוי חדשים .
 • לרגל יום העצמאות 2021: הניתוח הפלסטי הכי ישראלי

  האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית, מדווח על הניתוחים הפלסטיים המועדפים על הישראלים והישראליות
 • שירות ייעודי למתוקים

  שירות חדש של אחות מומחית בסוכרת לטיפול בחולי סוכרת מסוג 1 (סוכרת נעורים) בגילאים 18-40 נפתח במרפאת הסוכרת במרכז הרפואי לין לשירות כלל מבוטחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי
 • מתחם החיסונים של כללית במרכז הקונגרסים יפעל ביום העצמאות

  עד כה חוסנו במחוז חיפה וגליל מערבי של כללית כ-470 אלף המהווים %80 אחוזים מכלל המועמדים לחיסון
 • רמדאן כארים ברמב"ם (וידאו)

  הבוקר מתחילות הקהילות המוסלמיות בכל העולם לציין את הרמדאן, וכמובן שכך גם מאות מעובדי רמב״ם המוסלמים
 • בעצמאות אומרים תודה לצוותי כרמל

  עשרות אנשי צוות רפואי מכרמל כובדו והוזמנו לטקס המשואות המרכזי בהר הרצל לשיר לכבוד יום העצמאות.
 • חזר מהגיהנום לחיים בכרמל

  אחרי כמעט חודשיים על מכונת אקמו כשהוא מוגדר במצב אנוש הצליח צוות טיפול נמרץ של כרמל להציל את איימן לחזיר אותו לחיים. איימן עבוד בן ה 40 חולה הקורונה הראשון בגל השני הצליח להתאושש מהמחלה הקשה, וחזר השבוע ליחידה לטיפול נמרץ של כרמל כדי להגיד תודה לאנשים שהצילו את חייו.
 • מכבי: חוזרים לנורמליות

  ישיבה ממושכת, ירידה בפעילות הגופנית, עלייה במשקל ופגיעה באורח החיים הבריא, הם חלק מנזקי הקורונה שליוותה אותנו בשנה האחרונה. במכבי קוראים לקחת אחריות על הבריאות ומציעים מגוון סדנאות ייעודיות מותאמות אישית 
 • דואגים לניצולי השואה

  ניצולי השואה ובני הדור השני התמודדו בשנת הקורונה עם קשיים נוספים ויחודיים שנוספו למצוקות הרגילות שלהם בימי שיגרה ושל כלל האוכלוסיה. כך מצא צוות העבודה הסוציאלית של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, שמלווה את ניצולי השואה לאורך כל השנה במהלך כל השנים ויזם פעילות תמיכה אינטנסיבית לשורדי השואה במהלך שנת הקורונה