הורוסקופ: מה קורה איתנו השבוע וטיהור

למי מומלץ לשפץ, למי מומלץ להיזהר מסכנות, מי עלול להסתבך ומי צריך להיגמל מהרגלים לא טובים. ליאור מרדכי בתחזית שבועית חדשה וטיפים על כל סוגי הטיהור הקיימים

טלה

זמן טוב לתוכניות חדשות, שינויים לטובה וזמן לשפר תוכנות ישנות. היצירתיות שלכם בשיאה, נצלו זאת. ממליץ ליישם הבטחות שהבטחתם בעבר. זמן טוב לשפר יחסים עם יקיריכם. הימנעו מסכסוכים ומריבות- סכסוך שיתחיל כעת ימשך זמן רב… ימים 1 ו-2 טובים במיוחד עבורכם השבוע.

שור

השבוע מתחילה תקופה טובה במיוחד בכל הקשור למקצוע/עבודה. עתה הוא הזמן הטוב לתחביבים קיימים וגם להתחלה ופיתוח תחביב חדש. שמרו על עמוד השדרה והמפרקים. מומלץ לקבל עיסוי.  ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 2 ו-4, יום פחות טוב – 3.9

תאומים

השבוע, השקיעו בבעיות היומיומיות ,פחות מומלץ לתכנן דברים גדולים ולטווח הארוך. עתה הוא זמן טוב לשיפוצים ו/ או החלפת רהיטים או שינוי מיקומם בדירה.  לנשואים שביניכם – היזהרו מאד ממריבות, כדי להימנע מהסתבכויות. סכסוכים שיתחילו החודש ישפיעו על גורלכם. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 1 ו-2.9.

סרטן

אתם מצויים בזמן טוב: ללימודים בכל תחום, לעליה רוחנית ולהיכרויות  חדשות. פחות מומלץ  לתכנן תוכניות גדולות, להתחיל דברים חשובים מאד או תוכניות לטווח ארוך. עתה הוא הזמן הטוב ביותר להשקיע בבית, משפחה, ילדים והורים. אין זה הזמן להתרחק מהמשפחה. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 2 ו-3.9, יום פחות טוב – 1.9.

אריה

אתם נוטים לפסימיות שאינה מוצדקת, ותשתדלו לא להיכנע לה. מצבכם האנרגטי טוב במיוחד. אתם מלאי רעיונות, נצלו את זה כדי להתקדם בעבודה או לשפר את מצבכם העסקי. החל מהשבוע ולמשך השבועות  ממליץ לכם לנהוג במשנה זהירות ובמיוחד כאשר אתם בדרכים. נכנסתם לתקופה בה אתם נוטים לטראומות ותאונות למיניהן. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 1 ו-2.9, יום פחות מומלץ – 3.9.

בתולה

התחייבויות חדשות ועיסוקים חדשים מצפים לכם החודש וילוו אתכם גם בשנה החדשה. לאחרונה עבדתם קשה והתמודדתם עם דאגות רבות, מציאות זו הותירה אתכם עם אנרגיות נמוכות, אתם נוטים לחלות בקלות לכן- חשוב לשמור על תזונה בריאה ולהיות קשובים לגופכם: טפלו בעצמכם עם הופעת תסמינים ראשונים של תחושת חולי. אין לנסות תמרוקים חדשים, אלא להשתמש אך ורק בדברים בדוקים ובטוחים. יום חיובי במיוחד עבורכם השבוע – 2.9.

 

לדגים: מומלץ לשפץ וליפות את הבית- לחדש רהיטים או לשנות את מקומם.

לדגים: מומלץ לשפץ וליפות את הבית- לחדש רהיטים או לשנות את מקומם.

 

מאזניים

התייחסו ברצינות מלאה לכל המתרחש איתכם, יש לכך מהות גורלית והשפעה לעתידכם. על מנת להרגיש טוב ולהיות חיוניים , עליכם להתגבר על עצלות, עייפות ודכדוך.  עתה הוא זמן טוב להיות פעילים מבחינה חברתית, לבלות ולהכיר אנשים חדשים. יום חיובי במיוחד עבורכם – 1.9.

עקרב

היו מרוצים מעצמכם ומהישגיכם. אני ממליץ כי את החלטותיכם קבלו הסתמך על אינטואיציה מבלי להתמהמה. עלבונות ישנים נוטים להתעורר מחדש. נסו לשלוט בהם ולא לתת להם כוח. היו זהירים בזמן הנהיגה. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 2 ו-3.9. יום פחות מומלץ – 1.9.

קשת

למרות שאתם מלאי אנרגיה, כוח והתלהבות, יתכן וביצוע תוכניותיכם ידחה מעט.  בעבודה –ממליץ על ביצוע צעדים מתונים. הקדישו תשומת לב מרבית לאיתותי הגוף ובמיוחד ללב והכבד, בעת הצורך פנו לעזרה רפואית ללא דיחוי. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 1 ו-2.9

גדי

כל מה שתעשו/ תחשבו/ תתכננו כעת ישפיע על עתידכם הקרוב והרחוק. עתה אינו הזמן המתאים לתכנון דברים גדולים. זמן טוב מאד להיגמל מהרגלים פחות טובים. חשוב מאד לשלוט ברגשות ולהיות זהירים במיוחד בדרכים. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 2 ו-3.9. פחות טוב – 1.9.

דלי

מומלץ לשלוט ברגשות ולהימנע מתגובות קיצוניות וטעויות. כל אלה עלולים לסבך אתכם. עתה הוא זמן טוב לחשבון נפש ולתת מקום לכל  הדברים הקטנים בחייכם. אתם מגיעים לשלב חדש של יחסים. ממליץ יל גמישות  ונכונות לפשרות. היו זהירים במיוחד בדרכים. יום טוב במיוחד עבורכם השבוע – 1.9, יום פחות טוב – 3.0.

דגים

מומלץ לשפץ וליפות את הבית- לחדש רהיטים או לשנות את מקומם. יש לטפל בבעיות הבית- חשבונות, תיקונים. אתם מצויים בתקופה בה הייתי ממליץ להימנע מעבודה חברתית-התנדבותית, השתדלו להתרחק ממצבים המובילים למריבות וסכסוכים, וויכוחים ומריבות  עמדו על המשמר יום טוב במיוחד עבורכם השבוע – 3.9, יום פחות טוב – 1.9.

 

סוגי התיקון והטיהור

טיהור ותיקון לזיווג: מטרתו לנקות חסימות קשות שנוצרו מעין הרע שנעשתה ע"י אנשים אחרים, או אפילו שיצרנו בעצמנו, בשל פרפקציוניזם, ביקורתיות, אופי קשה, בררנות ואפילו מנבואה המגשימה את עצמה: ברגע שאמרנו אחרי פרידה או אירוע אחר 'אני בחיים לא אתחתן' שלחנו מסר ליקום ובסופו של דבר, זה מה שקיבלנו. חסימות אלו יצרו עיכוב קשה. בטיהור מיוחד נסיר חסימות אלו תוך כדי הקניית כלים למודעות, שינוי דפוסי חשיבה, הזמנת הזיווג משמיים ושמירה והגנה מפני חסימות נוספות.

מרדכי. איך מסירים כישוף?. אלבום פרטי

מרדכי. איך מסירים כישוף?. אלבום פרטי

טיהור לפרנסה ולעסק: קנאה, עודף אינפורמציה על תזרים כספי, מיקום, הצלחה, מקום מפואר, האנרגיה של אלו שקדמו לכם בעסק, וגורל יוצרים חסימות אנרגטיות של עין הרע ואף קללה ועצירת הזרימה של השפע בתוך העסק. מטרת הטיהור היא לנקות ולבטל חסימות אלו, תוך כדי מתן כלים מעולם הרוח והאנרגיות והכנסת אנרגיות של שפע ופרנסה טובה.

טיהור ותיקון  לפריון: חסימה הנוצרת מגורל שנשמתנו בחרה לפני הגיעה לחיים אלו, או מתוך עיכוב קשה הנגרם מקללה. ע"י טכניקות קבליות מיוחדות, ניתן להסיר את החסימות האלו בטיהור מיוחד, לחשים, אבנים לפריון, קמעות, טיפול בהילינג , דיוויין ישראל, ניתן להגיע לתוצאות מדהימות. בטיהור זה, מומלץ ששני בני הזוג יהיו שותפים בתהליך.

טיהור  לבית: דאגות, כעסים, מתחים, מריבות, מחלות, בעלי בית קודמים, יוצרים הד אנרגטי ומשאירים זיכרון וחותם בבית. הקירות, הרצפה וכל חלל הנמצא בבית אוגרים לתוכם את אותם זיכרונות ומציפים אותם. דבר זה בא לידי ביטוי בעיכובים בחיים: בנישואין, בזוגיות, בפרנסה, בעיות שינה, היפראקטיביות, לחצים נפשיים, מתח, אי שקט, רגישות, אי נוחות בבית וכד'… ע"י טיהור בית מיוחד, המתבצע בשלושה שלבים, אנו עושים שטיפה אנרגטית לבית ולבני הבית ובכך מזרימים את השפע, הרפואה, המזל והפרנסה אל חיינו. טיהור הבית מציל אתכם מעיכובים וחסימות

טיהור ותיקון עצמי: יום יום אנו מושפעים מאנרגיות, העוטפות אותנו, מחברים קרובים ואנשים סביבנו, גורל, שם, בני זוג, הורים, משפחה, אחים, עבודה, חשיבה שלילית, מתח, ביקורת עצמית, שליטה ועוד  דברים המשפיעים עלינו, ומשאירים את חותמם ומשמשים כמגנט היוצר חסימה במישורים שונים בחיינו. מטרת טיהור זה היא לפתוח את כל החסימות ולהגן על עצמנו מחסימות בעתיד.

טיהור הילדים: עוד בהיותם ברחם, ספגו ילדינו את מחשבותינו, צורת חיינו, מציאות החיים לטוב או לרע. בתור הורים העברנו להם עוד אז את המתחים שלנו ואף עין הרע, קנאה ומחשבות רעות מאנשים קרובים ורחוקים. בהווה, נוצרים לילדנו עיכובים, קשיי ריכוז ולימדה, היפראקטיביות, מחלות ועוד. מטרת הטיהור, לנקות מעל ילדנו את אותן אנרגיות וחסימות אלו.

טיהור עופרת: העופרת היא  מתכת הידועה בתרבויות שונות, כמחוללת פלאים בהסרת עין הרע שדבקה באדם כתוצאה מקנאה או  יהירות . תהליך הטיהור בעופרת מבוצע ללא מגע פיזי, המטופל עומד או יושב, ובעת שמתיכים את העופרת, הוא מתפלל ואומר את הלחשים המיוחדים, אותם למד מסבו המקובל,יכול המטופל לבקש את כל הדברים שהוא רוצה להוציא מחייו ולהזמין את השפע וכל דבר אחר לחייו. התהליך הרוחני חווייתי מאוד. ניתן לבצעו בכל גיל גם לקשישים,ילדים ותינוקות. ניתן לבצע את הטיהור באמצעות עופרת גם מרחוק. תוצאות הטיהור הן מיידיות, חסימות משתחררות.  מומלץ לקיים את הטיהור כפעמיים בשנה.

 

 

מרכז ליאור מרדכי-

טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465

אתר הבית- http://www.liorm.co.il/

פייסבוק- https://www.facebook.com/lior.mdi?ref=tn_tnmn

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין

 • קיץ בלי הזעה.

  איך מטפלים בהזעה בעונת הקיץ?

  הקיץ הזה יהיה נעים יותר: הכירו את המכשיר החדשני שמקל על אורח החיים, מכשיר המירה-דריי לטיפול בהזעת יתר וריח רע בבית השחי
 • ד"ר צח שרוני. תמונה: יחסי ציבור

  רגע לפני עונת הרחצה: הכל על ניתוחי חזה

  בחזה מורם: הקטגוריה המבוקשת ביותר בתחום הפלסטי היא שינוי גודל וצורת החזה; הפלסטיקאי ד"ר צח שרוני מנהל מרפאת כללית אסתטיקה מסביר הכל על ההליך
 • "נכנסתי לסטטיסטיקה", אמרה דינה בקול רועד.

  "הותקפתי מינית והחלטתי שזה בחיים לא יקרה שוב"

  מיומנה של סטודנטית: אחרי שלירז הותקפה מינית, היא החליטה שאיש לא יוכל לפגוע בה יותר
 • האם אני הבעיה? ממש לא.

  "למי את מחכה? את כבר לא ילדה. תתפשרי"

  מיומנה של סטודנטית: יש גיל מסוים שכבר מוזר להיות לבד. האם זה אומר שחייבים להתפשר?
 • "אם את נכנסת מהר מדי למיטה את זורמת. אם לא, את שמרנית"

  מיומנה של סטודנטית: נכנסתם למיטה והוא לא התקשר?
 • תוכיחי לה שהוא עושה לך טוב.

  מה עושים כאשר מפחדים להתאהב?

  איך מתמודדים עם הפחד מהתאהבות ומפגיעה, ופותחים שוב את הלב בפני האדם המיוחד?
 • "היא החברה הכי טובה שלי, אין דבר שהיא לא יודעת עליי ושאני לא יודעת עלייה".

  "התחלתי לצאת עם מישהו, והחברה הכי טובה שלי כועסת עליי"

  היינו עושות הכל ביחד. יוצאות, מבלות, מדברות על הכל. עכשיו התחלתי לצאת עם מישהו, ואני מרגישה שהיא כועסת עליי בגלל זה
 • "כיף לנו יחד, אבל עד שזה מגיע לאינטימיות"

  "כיף לי איתו, אבל אני לא נמשכת אליו"

  הכי כיף לי איתו בעולם. הוא מקשיב לי, מפנק אותי, מצחיק אותי. הבעיה היא שכשאנחנו מגיעים למיטה, אני סולדת ממנו. מה לעשות?
 • צריך לקחת סיכונים כדי להיות מאושרים.

  מיומנה של סטודנטית: האם באמת אפשר להישאר ידידים?

  "אולי עדיף שפשוט נישאר ידידים": האם זהו משפט פרידה קלאסי או משהו שבאמת אפשר ליישם?
 • מיומנה של סטודנטית: מתי להיכנס למיטה עם גבר?

  שאלה שמטרידה נשים רבות היא מתי להיכנס עם הבחור החדש למיטה. אז יש תשובה חד משמעית, וגם: איך תדעי שהוא לא איתך רק בשביל מטרה אחת?
 • אל תחטטו אחד לשני בנייד. תנו אמון.

  "אתה לא אוהב אותי כמו פעם"

  למה בהתחלה הכל מושלם וורוד, ואחרי תקופה האהבה דועכת? כמה טיפים איך לשמור על האש במערכת יחסים
 • תכירו את האדם שמולכם באמת לפני שאתם ממהרים.

  TURN OFF: עשה ואל תעשה בדייט ראשון

  מיומנה של סטודנטית: מה לעשות ומה לא לעשות בדייט ראשון. אתם חייבים לאמץ את זה
 • מי משלם? אתה!

  גבר, תוציא את הארנק בדייט

  הגיע הזמן להכריע בשאלה הנצחית: מי משלם בדייט ראשון? התשובה: אתה. וכל הסיבות לפנייך
 • אלעד. בן 19 בנופלו.

  "הזיכרונות לא מרפים, אין שנייה ביום שאני לא חושבת עליו"

  מוצקין זוכרת: 15 שנה אחרי מותו של סמל אלעד פולק ז"ל מקריית מוצקין בגזרת רמאללה, מדברת אימו אורלי על הגעגועים, על ההנצחה של אלעד בקריית מוצקין ועל הספר שהיא כותבת. ראיון עם מנטורית
 • מיהן החיפאיות הידועות שמובילות קמפיין שמכניס אגרוף לבטן?

  חלי ממן ויערית שושן הן רק חלק מרשימת הנשים שמשתתפות בקמפיין ענק שיצא לדרך
 • "בשנה הקרובה יהיו סדרות בכיכובי" (וידאו)

  לי זוהר היא זמרת ודוגמנית למידות גדולות שבקרוב תראו גם על מסך הטלוויזיה שלכם. צפו בראיון עם זוהר, שבו גם הכנו לה הפתעה קטנה ומרגשת מאוד וגילינו שהיא שומרת פינה חמה בלב לראש העיר של טירת כרמל, אריה טל
 • צפו: ברודווי במוצקין!

  צפו במאחורי הקלעים של המחזמר 'אנני', שנחת היום בתיאטרון מוצקין הישר מברודווי!
 • תמונה: יחסי ציבור

  ג'ודי ניר מוזס שלום מרתקת את הקהל החיפאי

  לאחר ביטול הרצאתה של רונית זיגלשטיין, הגיעה ג'ודי ניר מוזס שלום למרכז פנורמה והותירה את הקהל מרותק למשמע סיפורה
 • "כל תחלופה כזאת היא ירייה בגלגלים". תמונה: אלבום פרטי

  "אם זה לא נראה כמו להקה ולא מריח כמו להקה, זו לא להקה"

  קובי מנדלבאום, 'קוקי לבנה' בשבילכם, מדבר על הכל: על הדרך החדשה לבד ואיך אפשר בלי 'כמה הייתי רוצה'
 • מיהי המתמודדת מהאיזור שהיממה את אייל גולן?

  הצעירה מטירת כרמל אשר מתמודדת בתכנית 'אביב או אייל' בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות": "אייל גולן הוציא ממני את הדברים הנכונים". וגם: קבלו הצצה לפרק שישודר הערב
 • איפה אמא תרזה?

  "אמא תרזה איננה": דרמת מתח פסיכולוגית חדשה, חושנית ומטלטלת בתיאטרון חיפה בהשתתפותם של ג'ורג' אסקנדר, יעל לבנטל, קרן צור ואוהד קנולר
 • מיהי הרקדנית הצפונית שתייצג את ישראל בגביע העולם בריקוד?

  DWC הוא גביע העולם לריקוד, ובכל שנה משתתפים בו יותר מ-12,000 רקדנים מכל רחבי העולם בכדי להכריע מיהי המדינה שתזכה באליפות העולם בריקוד. אז מיהי הצפונית היפהפיה שתייצג את ישראל, ואיך שורדים נאמבר שלם על עקבים?
 • "גם לנשים מותר לרצות. סקס זה צורך טבעי"

  איך 'סקסי מאמא' הפכה לקבוצת ענק בפייסבוק בה חברות למעלה מ- 130 אלף מאמות סקסיות? מייסדת הקבוצה: "זה התפתח למימדים שלא דמיינתי"
 • הגיעו לשמוע. צילום: עצמי

  חוג הבית של ישראל סביון

  אמש נערך חוג בית למועמד למועצת העיר ישראל סביון: קבלו ראיון מיוחד עם סביון על הנושאים הבוערים בחיפה
 • צילום: עצמי

  "הבנתי שכשלאישה יש מקצוע שהיא אוהבת, זו הגשמה עצמית"

  יום האישה הבין-לאומי כאן, וזהו יום באמת מיוחד עבורנו הנשים. לכבוד היום הזה, קבלו ראיון מיוחד עם נאוה קולאז', מייסדת ובעלים של המכללה למקצועות היופי של נאוה קולאז', אישה שבנתה הכל בעצמה ומעניקה כלים להצלחה והעצמה עצמית לנשים אחרות
 • בנות עם ביצים

  העולם הנשי הוא עולם מורכב וקשה, וכל יום הוא התמודדות חדשה. מורן אזערי, החליטה לעשות מזה צחוק במופע משעשע ואמיתי, "בנות עם ביצים", שצוחק על מה שמותר ועל מה שאסור. בראיון היא סיפרה לנו הכל, ובעיקר על הגברים שמזדהים אפילו יותר מנשים
 • "הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה" תמונה: פייסבוק

  "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון"

  בשיחה אחד על אחד עם גדי וילצ'רסקי: סיפר לנו על האבהות הטרייה "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון", על הסלוגן 'חיפה- לחיפאים קרייתים החוצה' ועל המאבק ללגליזציה של קנאביס
 • לא רק פנים יפות

  קייט ואור הן צמד הבנות הלוהט שכדאי שתכירו: בראיון צפוף הן סיפרו על החיבור "נהיה לנו 'רומן' אינסטגרם וכך התחברנו", על השאיפות "להביא את הצמד הנשי שאנחנו לעולם", ועל המקרה עם סטטיק "הכי התעלם ממני בפרצוף, ורק רציתי שנעשה תמונה"
 • "הרגשתי שיש לי משהו בלב שבוער". תמונה: אינסטגרם

  ילד הפלא מכרמיאל

  גיל ויין, או דיג'יי אונלי לשעבר, הוא האחראי ללהיט 'אל תשאלי' שגרם לכולנו להתמכר. אז שוחחנו על קפה, ומסתבר שיש עוד פרוייקט שלם בדרך
 • לא חיפשה את זה. אופיר הרוש.

  "התחלתי בטוב"

  אופיר הרוש, רק בת 16, וכבר הספיקה לכבוש את לב כולנו בתכנית "הכוכב הבא", ולהמיס את לב השופטים. עכשיו היא מתכננת להוציא סינגל ראשון, ולוקחת הכל בפרופורציות, גם את ההדחה. ראיון מתוק עם מתוקה אמיתית
 • "בסופו של דבר רוצים שהקהל הזה יבוא אלינו". תמונה: רז סימון

  עם הרגל על הגז

  את רז סימון אתם בטח מכירים, כי היא אחד השמות הלוהטים בסצנת הדיג'יים בצפון. היא סיפרה לנו על ההתחלה הלא פשוטה "אני הכי אמיתית, אף אחד לא ספר אותי", על ההצלחה "אני שמחה שלמרות הכל כן הצלחתי להתברג פה בין השמות החזקים" ועל החלומות "מאוד הייתי רוצה לשלב בין אירועים לאומנות"
 • שובר את החומות

  עומר נצר, רק בן 23 וכבר עם שני אלבומים, ורקורד מכובד של הופעות מסביב לעולם. ישבנו לראיון עם יוצר צעיר ובועט שמבקש לשבור את הסטיגמות
 • קואוצ'ינג זה דרך חיים

  אסף מימון הוא מאמן אישי של אמנים ועסקים אצל אלון גל, ואח של הזמרת המדהימה שירי מימון. ישבנו איתו לשיחה על איך הכל התחיל, על החלום שלו להיות זמר, ואיך הגיע לתחום הקואוצ'ינג
 • ראיון עשר עם: יצחק שפי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את יצחק שפי, בעלי רשת "אופטיקה שפי"
 • ראיון עשר עם: מבי גאוי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את מבי גאוי, מנהל השיווק של המכללה האקדמית "כנרת"
 • ראיון עשר עם: הילה בן משה

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את הילה בן משה, מנהלת מתחם תל חנן מקבוצת "מבנה"
 • ראיון עשר עם: דלית אגמון

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את דלית אגמון, מנכ"לית מרכז חורב
 • ראיון עשר עם: סאמיה דיאב

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את סאמיה דיאב, המנהלת החדשה של מתנ"ס ליאו באק
 • ראיון עשר עם: ירון ספיר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ירון ספיר, מנכ"ל קניון עזריאלי קריית אתא
 • ראיון עשר עם: ד"ר סער הראל

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך
 • ראיון עשר עם: לימור רייך

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את לימור רייך, מנהלת שיווק ושירות של מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית
 • עשר של ראיון עם: פרופ' רפי ביאר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את פרופ' רפי ביאר, מנהל המרכז הרפואי רמב"ם
 • עשר של ראיון עם: ניצן מרסיאנו

  ניוז חיפה קריות מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ניצן מרסיאנו, מנכ"לית קסטרא חיפה
 • עשר של ראיון עם: אייל רביד

  "ניוז חיפה קריות.נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את אייל רביד, מבעלי רשת "ויקטורי"
 • עשר של ראיון עם: שלומי פורמן.

  בכל שבוע ניוז חיפה קריות מציג בפניכם דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה ואת פועלה. השבוע תכירו את שלומי פורמן, איש עסקים חיפאי.
 • שמעת מה שמעתי - הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית

  אמפי קיסריה יארח בשבוע הבא את הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית, ויוכיח שכשהמוזיקה טובה – לא חייבים לדעת את כל המילים כדי לרקוד אותה
 • שמעת מה שמעתי. מדור הזהב ועד "זהב"

  דקלון וסגיב כהן עושים כבוד למואיז'ו, סטטיק ובן אל תבורי חוזרים לתלם, לילי פרנקו מגייסים לאלבום השלישי ושלומי שבת מחכה שתשפטו את השיר החדש שלו. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הנה הילד

  איפה הילד בשיר חדש, כך גם כנסיית השכל. הרכב חיפאי מגיע הישר מקופנהגן לכרמל וה־tiny fingers באים לבלבל אתכם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פרידה ממאיר בנאי

  יובל מנדלסון באלבום ילדים חדש, אבי סינואני בעצות מניסיונו, תת־מדור חדש שייתן לכם המלצה אחת לאן לצאת ופרידה ממאיר בנאי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פסטיבל הבלוז הרביעי

  שילוב בין מוזיקה עיראקית לבלוז, הרכב על טהרת המין הנשי ולייזר לויד אחד שכולכם פשוט חייבים להכיר. פסטיבל הבלוז מגיע בפעם הרביעית לתל אביב עם 40 הופעות. אנחנו כבר התנענו בשבילכם
 • שמעת מה שמעתי - פותחים שנה

  אביאור מלסה הופך מתגלית לפוטנציאל ממומש, פטריק סבג באלבום שלישי, ספי ציזלינג באלבום בכורה ופלד מגיע להעיף את הוונדרבר בחיפה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - י"ט כסלו

  אלפי אנשים, תזמורת שבאה לעשות שמח, 3 אמנים ואברהם פריד אחד. אירוע י"ט בכסלו שהתקיים בבנייני האומה בירושלים הוכיח שמופע רוק יכול להיות גם חסידי
 • שמעת מה שמעתי - יומולדת 70 לחווה

  מוקי בשיר חדש ללחן של שלמה ארצי, חנן בן ארי בסינגל ראשון לקראת אלבום שני, ישי לוי חוזר לשרוט, מלכה באיה לקראת אלבום מספר 4 ומזל טוב לחווה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מנועה קירל ועד ספוטניק היי פיי

  נועה קירל ממשיכה לתת בראש, אגם בוחבוט נצמדת לטוב ולמוכר, מוסקט ושם טוב מכים שנית וספוטניק היי פיי בשיר מחאה בסגנון דאב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול השבועי

  שמעון בוסקילה ואליעד מראים איך עושים דואט, אביגייל רוז בשיר חדש, טיפקס מביאים נושא חדש לסדר היום הציבורי ושלמה ארצי חוגג יום הולדת פנסיה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - חשיפה בין־לאומית

  פסטיבל חשיפה בין־לאומית, שנועד לחשוף את אמני ארצנו למפיקים, עיתונאים ובעלי לייבלים מחו"ל, חזר לשנתו השביעית. בואו לשמוע את מה שישמעו בהמשך גם ברחבי העולם
 • שמעת מה שמעתי - מאינדינגב לאינדיסיטי

  המדור חוזר מחופשת חגים ארוכה ומפסטיבל האינדינגב במדבר – לטובת פסטיבל האינדיסיטי שיתקיים השבוע בירושלים. נסו לעמוד בקצב
 • שמעת מה שמעתי - מתנה לחג

  אושיק לוי בשיר חדש, אנסמבל שם טוב לוי בביצוע ליונה וולך, מומין ססלר באלבום פיוטים וממשיכים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מתכוננים לאינדינגב

  מתיסיהו בשיר חדש, הדס לחר מגשימה חלומות, תמיר מוסקט בפרויקט חדש ותת מדור חדש – מתחילים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - ממודי, "החצר האחורית" ועד צלילי שופר

  שופר בגרסת קאנטרי, שיר אהבה עצוב לים המלח, קאבר לשיר מהמאה ה-18 ואלבום מחאה מרחבי העולם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - שלומי ברכה עד עלמה זוהר

  שלומי ברכה באלבום סולו שני, יואב יצחק ממשיך בשלו, עלמה זהר בשיר ים תיכוני ולהקה מקווינס עושה רוקסטדי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מיובל דיין ועד דה לוקו

  יונתן רזאל מתחבר לקראת אלול, יובל דיין בחותם ווקאלי, אלון דה לוקו מראה לצעירי הז'אנר מי היה פה קודם ומזל טוב לגלעד כהנא. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  עמיר בניון מפרגן לאשתו, לוקץ' בשיר מחאה גברי, אלון עדר בחרדת נטישה ובוטן מתוק בקרקס שוב כאן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מהאחיות כרקוקלי ועד יהורם גאון

  יהורם גאון בשיר חדש, אורטגה באולדסקול היפ הופ, קינדרלעך בשיר מחאה, להקת מטאל במחווה לג'ורג' קוסטנזה ופרידה מנחצ'ה היימן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  ראפרים חנונים, רגאטון הודי, דיקלה בשיר שורט חדש וקאזו סוף סוף מוציאים אלבום בכורה. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  גרסה ברזילאית לשיר ילדים, להקת דאב מפורטו ריקו, ראפר יהודי לבן, פרויקט צברים וחיפאי אחד. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול של השבוע

  סופרגרופ מרגש ובועט, שחקן ודוגמן שמפליא גם בשירה, בל קנטו ישראלי ופיוט לקראת חודש אלול. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הכוכב בא

  ילדות צורחות, פלאפונים שלופים ונער בן 17 שמעיף את כולם באוויר. נדב גדג' השיק אלבום בכורה והוכיח שהוא כבר פופ-סטאר
 • שמעת מה שמעתי - קח את שנות ה-90

  פריצת האינטרנט והסלולרי, סוף המלחמה הקרה, מלחמת המפרץ והמון מוזיקה טובה. המדור מצדיע לאמני שנות התשעים שממשיכים להיות רלוונטים גם היום
 • שמעת מה שמעתי - טובים השניים

  המדור השבוע בסימן דואטים: גבר ואישה, ישראלי ואיראני, כוויתי וטורקי, תפוחים ותימניות וחיים רומנו אחד. ככה זה כשיש שניים
 • שמעת מה שמעתי - מזל טוב ארה"ב

  לכבוד הפעם ה-20 בה חוגג הדוד סם בת מצווש (240 לכל מי שטרם נכנס לתוכנית 5 היחידות של משרד החינוך) המדור הפעם בסימן יוצרים ישראלים שהחליטו כי עדיף להם לזמר דווקא באנגלית. look and listen
 • שמעת מה שמעתי? פסטיבל הבלוז

  עשרים ושלוש שנים אחרי שפרח ודעך בחיפה, חוזר פסטיבל הבלוז בפעם השלישית – לתל אביב. בין המופיעים: תמר אייזנמן, ירון בן עמי ודני דורצ'ין
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי? להיטי קיץ 2016 שבאים עליכם לטובה

  איזי, אליעד מלכי, ליאור נרקיס, סטטיק ובן אל תבורי, פאר טסי ועדן בן זקן ועוד…כל הלהיטים שיעשו לכם נעים בקיץ 2016