הורוסקופ: מה קורה איתנו השבוע וטיהור

למי מומלץ לשפץ, למי מומלץ להיזהר מסכנות, מי עלול להסתבך ומי צריך להיגמל מהרגלים לא טובים. ליאור מרדכי בתחזית שבועית חדשה וטיפים על כל סוגי הטיהור הקיימים

טלה

זמן טוב לתוכניות חדשות, שינויים לטובה וזמן לשפר תוכנות ישנות. היצירתיות שלכם בשיאה, נצלו זאת. ממליץ ליישם הבטחות שהבטחתם בעבר. זמן טוב לשפר יחסים עם יקיריכם. הימנעו מסכסוכים ומריבות- סכסוך שיתחיל כעת ימשך זמן רב… ימים 1 ו-2 טובים במיוחד עבורכם השבוע.

שור

השבוע מתחילה תקופה טובה במיוחד בכל הקשור למקצוע/עבודה. עתה הוא הזמן הטוב לתחביבים קיימים וגם להתחלה ופיתוח תחביב חדש. שמרו על עמוד השדרה והמפרקים. מומלץ לקבל עיסוי.  ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 2 ו-4, יום פחות טוב – 3.9

תאומים

השבוע, השקיעו בבעיות היומיומיות ,פחות מומלץ לתכנן דברים גדולים ולטווח הארוך. עתה הוא זמן טוב לשיפוצים ו/ או החלפת רהיטים או שינוי מיקומם בדירה.  לנשואים שביניכם – היזהרו מאד ממריבות, כדי להימנע מהסתבכויות. סכסוכים שיתחילו החודש ישפיעו על גורלכם. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 1 ו-2.9.

סרטן

אתם מצויים בזמן טוב: ללימודים בכל תחום, לעליה רוחנית ולהיכרויות  חדשות. פחות מומלץ  לתכנן תוכניות גדולות, להתחיל דברים חשובים מאד או תוכניות לטווח ארוך. עתה הוא הזמן הטוב ביותר להשקיע בבית, משפחה, ילדים והורים. אין זה הזמן להתרחק מהמשפחה. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 2 ו-3.9, יום פחות טוב – 1.9.

אריה

אתם נוטים לפסימיות שאינה מוצדקת, ותשתדלו לא להיכנע לה. מצבכם האנרגטי טוב במיוחד. אתם מלאי רעיונות, נצלו את זה כדי להתקדם בעבודה או לשפר את מצבכם העסקי. החל מהשבוע ולמשך השבועות  ממליץ לכם לנהוג במשנה זהירות ובמיוחד כאשר אתם בדרכים. נכנסתם לתקופה בה אתם נוטים לטראומות ותאונות למיניהן. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 1 ו-2.9, יום פחות מומלץ – 3.9.

בתולה

התחייבויות חדשות ועיסוקים חדשים מצפים לכם החודש וילוו אתכם גם בשנה החדשה. לאחרונה עבדתם קשה והתמודדתם עם דאגות רבות, מציאות זו הותירה אתכם עם אנרגיות נמוכות, אתם נוטים לחלות בקלות לכן- חשוב לשמור על תזונה בריאה ולהיות קשובים לגופכם: טפלו בעצמכם עם הופעת תסמינים ראשונים של תחושת חולי. אין לנסות תמרוקים חדשים, אלא להשתמש אך ורק בדברים בדוקים ובטוחים. יום חיובי במיוחד עבורכם השבוע – 2.9.

 

לדגים: מומלץ לשפץ וליפות את הבית- לחדש רהיטים או לשנות את מקומם.

לדגים: מומלץ לשפץ וליפות את הבית- לחדש רהיטים או לשנות את מקומם.

 

מאזניים

התייחסו ברצינות מלאה לכל המתרחש איתכם, יש לכך מהות גורלית והשפעה לעתידכם. על מנת להרגיש טוב ולהיות חיוניים , עליכם להתגבר על עצלות, עייפות ודכדוך.  עתה הוא זמן טוב להיות פעילים מבחינה חברתית, לבלות ולהכיר אנשים חדשים. יום חיובי במיוחד עבורכם – 1.9.

עקרב

היו מרוצים מעצמכם ומהישגיכם. אני ממליץ כי את החלטותיכם קבלו הסתמך על אינטואיציה מבלי להתמהמה. עלבונות ישנים נוטים להתעורר מחדש. נסו לשלוט בהם ולא לתת להם כוח. היו זהירים בזמן הנהיגה. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 2 ו-3.9. יום פחות מומלץ – 1.9.

קשת

למרות שאתם מלאי אנרגיה, כוח והתלהבות, יתכן וביצוע תוכניותיכם ידחה מעט.  בעבודה –ממליץ על ביצוע צעדים מתונים. הקדישו תשומת לב מרבית לאיתותי הגוף ובמיוחד ללב והכבד, בעת הצורך פנו לעזרה רפואית ללא דיחוי. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 1 ו-2.9

גדי

כל מה שתעשו/ תחשבו/ תתכננו כעת ישפיע על עתידכם הקרוב והרחוק. עתה אינו הזמן המתאים לתכנון דברים גדולים. זמן טוב מאד להיגמל מהרגלים פחות טובים. חשוב מאד לשלוט ברגשות ולהיות זהירים במיוחד בדרכים. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 2 ו-3.9. פחות טוב – 1.9.

דלי

מומלץ לשלוט ברגשות ולהימנע מתגובות קיצוניות וטעויות. כל אלה עלולים לסבך אתכם. עתה הוא זמן טוב לחשבון נפש ולתת מקום לכל  הדברים הקטנים בחייכם. אתם מגיעים לשלב חדש של יחסים. ממליץ יל גמישות  ונכונות לפשרות. היו זהירים במיוחד בדרכים. יום טוב במיוחד עבורכם השבוע – 1.9, יום פחות טוב – 3.0.

דגים

מומלץ לשפץ וליפות את הבית- לחדש רהיטים או לשנות את מקומם. יש לטפל בבעיות הבית- חשבונות, תיקונים. אתם מצויים בתקופה בה הייתי ממליץ להימנע מעבודה חברתית-התנדבותית, השתדלו להתרחק ממצבים המובילים למריבות וסכסוכים, וויכוחים ומריבות  עמדו על המשמר יום טוב במיוחד עבורכם השבוע – 3.9, יום פחות טוב – 1.9.

 

סוגי התיקון והטיהור

טיהור ותיקון לזיווג: מטרתו לנקות חסימות קשות שנוצרו מעין הרע שנעשתה ע"י אנשים אחרים, או אפילו שיצרנו בעצמנו, בשל פרפקציוניזם, ביקורתיות, אופי קשה, בררנות ואפילו מנבואה המגשימה את עצמה: ברגע שאמרנו אחרי פרידה או אירוע אחר 'אני בחיים לא אתחתן' שלחנו מסר ליקום ובסופו של דבר, זה מה שקיבלנו. חסימות אלו יצרו עיכוב קשה. בטיהור מיוחד נסיר חסימות אלו תוך כדי הקניית כלים למודעות, שינוי דפוסי חשיבה, הזמנת הזיווג משמיים ושמירה והגנה מפני חסימות נוספות.

מרדכי. איך מסירים כישוף?. אלבום פרטי

מרדכי. איך מסירים כישוף?. אלבום פרטי

טיהור לפרנסה ולעסק: קנאה, עודף אינפורמציה על תזרים כספי, מיקום, הצלחה, מקום מפואר, האנרגיה של אלו שקדמו לכם בעסק, וגורל יוצרים חסימות אנרגטיות של עין הרע ואף קללה ועצירת הזרימה של השפע בתוך העסק. מטרת הטיהור היא לנקות ולבטל חסימות אלו, תוך כדי מתן כלים מעולם הרוח והאנרגיות והכנסת אנרגיות של שפע ופרנסה טובה.

טיהור ותיקון  לפריון: חסימה הנוצרת מגורל שנשמתנו בחרה לפני הגיעה לחיים אלו, או מתוך עיכוב קשה הנגרם מקללה. ע"י טכניקות קבליות מיוחדות, ניתן להסיר את החסימות האלו בטיהור מיוחד, לחשים, אבנים לפריון, קמעות, טיפול בהילינג , דיוויין ישראל, ניתן להגיע לתוצאות מדהימות. בטיהור זה, מומלץ ששני בני הזוג יהיו שותפים בתהליך.

טיהור  לבית: דאגות, כעסים, מתחים, מריבות, מחלות, בעלי בית קודמים, יוצרים הד אנרגטי ומשאירים זיכרון וחותם בבית. הקירות, הרצפה וכל חלל הנמצא בבית אוגרים לתוכם את אותם זיכרונות ומציפים אותם. דבר זה בא לידי ביטוי בעיכובים בחיים: בנישואין, בזוגיות, בפרנסה, בעיות שינה, היפראקטיביות, לחצים נפשיים, מתח, אי שקט, רגישות, אי נוחות בבית וכד'… ע"י טיהור בית מיוחד, המתבצע בשלושה שלבים, אנו עושים שטיפה אנרגטית לבית ולבני הבית ובכך מזרימים את השפע, הרפואה, המזל והפרנסה אל חיינו. טיהור הבית מציל אתכם מעיכובים וחסימות

טיהור ותיקון עצמי: יום יום אנו מושפעים מאנרגיות, העוטפות אותנו, מחברים קרובים ואנשים סביבנו, גורל, שם, בני זוג, הורים, משפחה, אחים, עבודה, חשיבה שלילית, מתח, ביקורת עצמית, שליטה ועוד  דברים המשפיעים עלינו, ומשאירים את חותמם ומשמשים כמגנט היוצר חסימה במישורים שונים בחיינו. מטרת טיהור זה היא לפתוח את כל החסימות ולהגן על עצמנו מחסימות בעתיד.

טיהור הילדים: עוד בהיותם ברחם, ספגו ילדינו את מחשבותינו, צורת חיינו, מציאות החיים לטוב או לרע. בתור הורים העברנו להם עוד אז את המתחים שלנו ואף עין הרע, קנאה ומחשבות רעות מאנשים קרובים ורחוקים. בהווה, נוצרים לילדנו עיכובים, קשיי ריכוז ולימדה, היפראקטיביות, מחלות ועוד. מטרת הטיהור, לנקות מעל ילדנו את אותן אנרגיות וחסימות אלו.

טיהור עופרת: העופרת היא  מתכת הידועה בתרבויות שונות, כמחוללת פלאים בהסרת עין הרע שדבקה באדם כתוצאה מקנאה או  יהירות . תהליך הטיהור בעופרת מבוצע ללא מגע פיזי, המטופל עומד או יושב, ובעת שמתיכים את העופרת, הוא מתפלל ואומר את הלחשים המיוחדים, אותם למד מסבו המקובל,יכול המטופל לבקש את כל הדברים שהוא רוצה להוציא מחייו ולהזמין את השפע וכל דבר אחר לחייו. התהליך הרוחני חווייתי מאוד. ניתן לבצעו בכל גיל גם לקשישים,ילדים ותינוקות. ניתן לבצע את הטיהור באמצעות עופרת גם מרחוק. תוצאות הטיהור הן מיידיות, חסימות משתחררות.  מומלץ לקיים את הטיהור כפעמיים בשנה.

 

 

מרכז ליאור מרדכי-

טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465

אתר הבית- http://www.liorm.co.il/

פייסבוק- https://www.facebook.com/lior.mdi?ref=tn_tnmn

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין