טקס חילופי נשיאים במועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה

ביום חמישי, 25/6/2020, מועדון סטלה מאריס חיפה, מועדון הרוטרי הראשון בחיפה דובר השפה הערבית, ערך טקס חגיגי ומרשים במיוחד לחילופי נשיאים
בגדרו נשיאת המועדון, עוה״ד מריאן אבי נאדר, העבירה את לפיד הנשיאות לחבר המועדון פרופ׳ מוחמד ותד, דיקאן בית-הספר למשפטים במכללה האקדמית צפת. הטקס נערך, באורח סמלי, בהיכל עיריית חיפה ברחוב חסן שוקרי 14, באותו רחוב בו שכן בעבר ביתה של השפה הערבית היא האקדמיה לשפה ערבית.

לצד חברי המועדון, בטקס נכחה נציגות מרשימה של תנועת רוטרי ישראל, לרבות הנגיד היוצא מר מתי הראל, הנגיד הנכנס עוה״ד ד״ר נחום פרנקל והנגיד המיועד עוה״ד חיים קנת.

את האירוע המרשים הנחתה, בנועם הליכות ובמקצועיות, חברת המועדון הגב׳ רולא נג׳אר. בפתיחת האירוע נערך טקס רוטריוני מסורתי, כאשר את פסוק השבוע נשא חבר המועדון פרופ׳ דאוד בשותי, ואת הברכה הבינלאומית נשא חבר המועדון כבוד שופט בית-המשפט השלום בחיפה אחסאן כנעאן.

ראשונה לברך בטקס הייתה נציגת עיריית חיפה ואורחת הכבוד בטקס, הגב׳ ברכה סלע, המזכירה הכללית והאחראית על קשרי החוץ של העירייה. הגב׳ סלע בירכה את המועדון והדגישה את חשיבות קיומו במארג החיפאי המיוחד, הודתה לנשיא הראשון והמייסד של המועדון ד״ר חאתם ח׳ורי, העניקה לנשיאה היוצאת עוה״ד אבי נאדר תעודת הוקרה על פועלה בשנה הרוטריונית החולפת ואיחלה הצלחה רבה לנשיא הנכנס פרופ׳ ותד.

טקס חילופי נשיאים במועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה. צילום יח"צ

בנאומה המסכם בפני חברי הנוכחים, עוה״ד אבי נאדר סקרה את פועלו של המועדון בשנת נשיאותה, וזאת חרף משבר הקורונה אשר קטע כאמור את שנת הנשיאות בעודה באיבה. עוה״ד אבי נאדר, יחד עם ד״ר ח׳ורי (הנשיא המייסד של המועדון), העניקו לחבר המועדון עוה״ד כמיל מויס, את אות פול האריס מטעם רוטרי בינלאומי.

מיד לאחר מכן, התקיים טקס חילופי הנשיאים, כאשר העניקה, הנשיאה היוצאת, עוה״ד אבי נאדר, והנגיד הנכנס, עוה״ד ד״ר פרנקל, את סיכת הנשיא לפרופ׳ ותד.

טקס חילופי נשיאים במועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה. צילום יח"צ

בנאום ציורי, מרשים, חד וברור הציג פרופ׳ ותד בפני באי האירוע את חשיבות תנועת הרוטרי בכלל ואת חשיבות קיומו של מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה, כמועדון דובר השפה הערבית בחיפה, בפרט. הוא הדגיש את השפעתו של כבוד המשנה לנשיאת בית-המשפט העליון (בדימוס) השופט סלים ג׳ובראן עליו בהצטרפותו לתנועת הרוטרי. פרופ׳ ותד הדגיש את הצורך בטיפוח ערכים אתיים להתנהגותו של כל רוטריון כתנאי לכשירותו להימנות על הפרופסיה הרוטריונית. את דבריו סיכם פרופ׳ ותד בדברים אשר ציטט מהברית החדשה, תוך שהדגיש את הצורך באימוץ ערכים של אהבה ושל סלחנות, לצד העבודה המקצועית, אם בהצלחה חפצים חברי המועדון. מיד לאחר מכן, פרופ׳ ותד, יחד עם הנגיד הנכנס עוה״ד ד״ר פרנקל, העניק לעוה״ד מריאן את אות פול האריס כאות תודה והערכה על פועלה הרוטריוני בשנת נשיאותה.

את האירוע נעלו בדברי ברכה מרשימים ביותר, נגיד רוטרי ישראל הנכנס, עוה״ד ד״ר פרנקל, והנשיא המסייד של המועדון ד״ר ח׳ורי.

מועדון רוטרי סטלה מאריס מונה 55 חברים המשקף מגוון רב ומיוחד של דמויות מובילות בחברה החיפאית.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה