עוזרים לתלמידים בציוד לבית הספר

"רוטרי קישון" במבצע שלום כיתה א': תלמידים ממשפחות מעוטי יכולת יזכו לסיוע ברכישת ציוד לבית הספר * צורי: "מחובתנו להעניק לכל תלמיד את האפשרות ללמוד כשווה בין שווים"

צורי עם נציגי רוטרי. נרתמים למען תלמידים מעוטי יכולת. צילום: עיריית ק. מוצקין

צורי עם נציגי רוטרי. נרתמים למען תלמידים מעוטי יכולת. צילום: עיריית ק. מוצקין

בפגישה שנערכה בלשכתו של ראש העירייה חיים צורי, העניק נשיא "רוטרי קישון" רן נחום, יחד עם חברי המועדון, שוברי קנייה שבאמצעותם יוכלו תלמידים מעוטי יכולת לרכוש ציוד לבית הספר.
הפרויקט "שלום כיתה א" החל ב-2003 לראשונה בקרית מוצקין, ביוזמתו של נשיא רוטרי דאז מאיר ברנר, וכיום הוא פועל בכל הארץ. במסגרת הפרויקט, נאספו על ידי "רוטרי קישון" תרומות מאנשי עסקים ובתי עסק ובאמצעותם נרכשו שוברים של 120 שקל לרכישת ציוד לבית הספר בחנות קרביץ קריון, שסייעה אף היא בחלק מהתרומה. השוברים, כ-30 במספר, יחולקו לתלמידים על ידי מחלקת הרווחה של העירייה.
בפגישה השתתפו חברי רוטרי – איציק גוטמן, איציק הרשקוביץ', עו"ד בן ציון מלכה, הנשיא רן נחום, ועו"ד משה יונאי שהיה בעבר נגיד רוטרי ישראל, הראשון מהקריות, ובין היתר גם שימש כחבר מועצת העיר בקרית מוצקין.
יונאי: "עמותת 'רוטרי קישון' תורמת השנה 14,400 שקל לארבע רשויות מקומיות. אנו מודים לקרביץ ולכל יתר התורמים אשר פתחו את ידם לטובת המשפחות המרובות ילדים ולטובת אלה שידם אינה משגת".
ראש העירייה חיים צורי בירך את נציגי "רוטרי קישון" על היוזמה ועל שיתוף הפעולה והודה להם על תרומתם האדיבה.
צורי: "מחובתנו להעניק לכל תלמיד את האפשרות ללמוד כשווה בן שווים ובזכות הפרויקט של רוטרי יוכלו התלמידים יוכלו לבחור לרכוש לעצמם הציוד הנדרש לחזרה לספסל הלימודים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין