יחד לב אל לב

בימים כאלה שבו הריחוק החברתי מקשה על כולם, יש כאלה שהבידוד מקשה עליהם יותר והם ההורים השכולים, אשר מרגישים בודדים במהלך כל השנה.

 

בעמותת 'משפחה אחת', המסייעת גם לנפגעי טרור, פועלים למען משפחות שכולות כל בסיס יומי בין אם זה מבחינה פיזית כגון עזרה כספית, טיולים, פעילויות והרצאות או עזרה נפשית כמו טיפול פסיכולוגי, תכנית אח בוגר וגם אוזן קשבת.

בחודשים האחרונים היה קשה לפעול למען המשפחות. הרכזים והמתנדבים של העמותה דאגו לשמור עם הנפגעים וההורים על קשר טלפוני יומי, שלחו משלוחים וניסו לשמח ולעודד אותם בכל דרך.

 

יחד לב אל לב. צילום יח"צ

 

בשבוע שעבר ערכה בתיה ויינברג, רכז הצפון של העמותה, מפגש הורים שכולים בחיפה. העמותה דואגת באופן קבוע להרצאות בתחומים שונים על מנת להחכים ולגוון, ובפעם הזאת הם נחשפו להרצאת "תור הזהב של הרוק העולמי":

"שמענו הרצאה מהנה בשילוב המוזיקה. למדנו מהיכן נולדה המוזיקה, איך נוצרה, מאיפה הגיע השם רוקנרול, נזכרנו בזמרים ובלהקות הגדולים ביותר ונהנינו מלהיטי התקופה. ההרצאה הייתה נוסטלגית, שמענו סיפורים ושירים, ראינו סרטונים ואפילו שרנו עם הלהיטים" מספרת בתיה ומוסיפה: " כיאה לתקופת הקורונה שמרנו על ריחוק חברתי, עם מסיכות ובדיקות חום. פינקנו עם כיבוד מותאם קורונה, במנות אישיות טעימות ומקוריות. מאוד חיכיתי למפגש הזה והתגעגענו מאוד להיות אחד עם השני. בתקווה לבריאות ובשורות טובות!"


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...