מכבי ועזר מציון למען הקהילה (וידאו)

מנכ"ל מכבי שירותי בריאות, רן סער, ביחד עם הנהלת מחוז הצפון של מכבי, בראשות ראש המחוז ד"ר גלית קאופמן, המנהל הרפואי ד"ר אייל פורמן ומנהלת השיווק אדווה הראל, העניקו תעודות הוקרה למתאמי קשרי הקהילה במכבי ולעמותת עזר מציון, על תרומתם הרבה בצל הקורונה
 

במשך חודשים ארוכים של עבודה מאומצת ומשותפת, הנהלת מכבי שירותי בריאות ועמותת עזר מציון פיקדו בשטח על פעילות רחבה במלחמה בנגיף הקורונה למען בריאותם ורווחתם של תושבי הצפון.

מנכ"ל מכבי שירותי בריאות, מר רן סער, ביחד עם הנהלת מחוז הצפון של מכבי, בראשות ראש המחוז ד"ר גלית קאופמן, המנהל הרפואי ד"ר אייל פורמן ומנהלת השיווק אדווה הראל, העניקו תעודות הוקרה למתאמי קשרי הקהילה ולעמותת עזר מציון, על תרומתם עד כה בתקופת הקורונה למען בריאותם ורווחתם של תושבי הצפון חברי כל הקופות.

בהנהלת מכבי ביקשו לשבח את הפעילות הענפה של העובדים המסורים לטובת הציבור.

 

צפו 

צילום: מכבי

 

כזכור, בחודשים האחרונים במחוז הצפון של מכבי נרתמו לסייע לציבור חולי הקורונה, המבודדים והקשישים, שנותרו חסרי אונים נוכח המגיפה. בשיתוף פעולה נרחב עם מחוז הצפון של עמותת עזר מציון, עובדי מכבי פעלו מדי יום לספק עבור אלפי מבודדי קורונה ואוכלוסיות סיכון אספקת מזון, קניות נחוצות, שירותי רפואה, שינוע תרופות, מרשמים וציוד רפואי. שירות אנושי שנגע באלפי בחולים מבודדים.

במשך שעות ארוכות ובשעות לא שגרתיות, מאות הפעילים התניידו בין אלפי המטופלים על מנת לספק מצרכים חיוניים עבור כל מבודד, חולה או קשיש הזקוק למענה מידי. אל מול הפניות הרבות, הצוותים המשיכו לפקוד את המטופלים בבתי המלון ובבתים הפזורים, קשובים לכל בקשה וערים לכל בעיה.

 

 

 

מנכ"ל מכבי, רן סער:

"התרגשתי לראות את הפעילות המיוחדת שנעשתה במחוז צפון. עזר מציון בראשות הרב חנניה צ'ולק, הוא ארגון שכל כולו חסד והתנדבות ועושה עבודת קודש-בכל השנה, ובייחוד בתקופה זו. ברצוני להודות באופן אישי על עשייה ברוכה שנעשתה ביחד עם מתאמי קשרי הקהילה המסורים שלנו".

 

 

מנכ"ל מכבי שירותי בריאות, רן סער. צילום: מכבי

 

ראש מחוז הצפון של מכבי , ד"ר גלית קאופמן:

"חוזקו של ארגון נמדד בדיוק ברגעים האלה. זאת הייתה חבורה מדהימה שעבדה ביחד בצורה יוצאת דופן. כראש המחוז אני גאה מאוד במיזם המשותף, באנשים שלקחו חלק ונתנו את כל הלב 7\24 כדי לתת מענה בנתינה אין סופית לאותם מטופלים בסיכון שנזקקו לעזרה מכל סוג שהיא".

 

ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז הצפון במכבי שירותי בריאות. צילום: מכבי

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות