שיפוצי הקיץ במוסדות החינוך בעיצומם

כיתות חדשות, מרחבי לימוד מונגשים, חדרי מייקרס ושיפוץ נרחב בגני הילדים – בחוף הכרמל נמצאים בעיצומם של שיפוצי הקיץ במערכת החינוך, המתחדשת ברוח עקרונות החינוך שאישרה מליאת המועצה.

"תכנית האב לחינוך בחוף הכרמל, שנבנתה ונכתבה על-ידי הוועדה האסטרטגית שלנו לחינוך במשך כשנה וחצי, תובא בפני מליאת המועצה לפני סוף השנה", מספר ממלא מקום ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך, רפי אבני "זו תכנית יסודית, מקיפה ורצינית מאוד, שבנויה על עקרונות החינוך שלנו, בהם הורדת המע"מ (מבוגר-עומד-מדבר), העלאת הפל"א (פיתוח למידה אקטיבית) וכמובן הגדלת אפשרויות הבחירה העומדות בפני התלמידות והתלמידים. העקרונות האלה יובילו את מערכת החינוך שלנו בשנים הקרובות, ולאורם גם מתוכננים להתחדש ולהשתדרג מוסדות החינוך שלנו."

 נערכים לשנת הלימודים תשפ"א – צילום מועצה אזורית חוף הכרמל

בין היתר, יוקמו ארבע כיתות חדשות בבית הספר 'כפר גלים', וכיתה נוספת תוקם בבית הספר 'מעגנים'; יונגשו כיתות לילדים עם צרכים מיוחדים; תכנון והקמה של קומה חדשה שתיחנך בבית-הספר הצומח 'אדוות ים' בעתלית; בוצעו תכנון והקמה של חדרי מייקרס חדשים בבית-הספר היסודי בניר עציון ובבית הספר 'המשותף' במעגן מיכאל; פיתוח חדר משאבים חדש ומרשים בבית-הספר בקיסריה בשיתוך המכללה האקדמית גורדון.

"אנחנו נמצאים בעיצומים של שיפוצי הקיץ וההיערכות לשנת הלימודים תשפ"א. זוהי תחילתו של תהליך חידוש המרחבים החינוכיים והתאמתם לעקרונות החינוך שנקבעו, ושיבואו לידיי ביטוי לא רק על הנייר אלא גם בשטח – בכיתות, בחדרי המשאבים, במרחבי המייקרס, בלמידה החוץ-כיתתית הקבועה ועוד", פירט אבני.

"ישנם כל-כך הרבה אנשים שלוקחים חלק בתהליך הזה, ושמגיעה להם תודה גדולה", מסכם ראש המועצה, אסיף איזק. "החל מהצוות הנפלא של אגף החינוך, שיחד עם תושבות ותושבים אכפתיים ומסורים, בנו את עקרונות החינוך והתכנית האסטרטגית שנשענת עליהם, ותהווה לנו את המגדלור החינוכי לשנים הקרובות; עבור בעובדות ועובדי האגף המוניציפלי שלנו, שעושים לילות כימים על מנת להפוך את החזון הזה למציאות קיימת, וכמובן – למנהלות והמנהלים, לצוותי החינוך שלנו, לאנשי ונשות ההוראה – שהם הטובים ביותר שיכולנו לבקש."
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש לאסור על קשישים לנהוג ברכב?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחוף הכרמל