אסם-נסטלה ממשיכים את ההצלחה הגדולה של פריכיות Fitness

הפריכיות הדקות והנימוחות של Fitness, עכשיו גם באריזה אישית של 4 פריכיות, כ 47 קלוריות בלבד

 

הפריכיות הדקות והנימוחות של Fitness הושקו ב 2018 והן המוצרים הנמכרים ביותר בקטגוריות הדיאט בזכות הטעם הנפלא, חומרי הגלם האיכותיים והאפשרות ליהנות מתזונה טובה יותר: מוצרים המכילים דגנים מלאים ובכמות קלוריות מדודה.

סדרת הפריכיות המצליחה של Fitness מתרחבת עם השקה חדשה וטעימה העונה על צורך ברור בעולם הצריכה הנוכחי – פריכיות הארוזות באריזה אישית של כ 47 קלוריות. בכל אריזה 4 פריכיות דקות, נימוחות וטעימות.

הפריכיות הדקות והנימוחות של Fitness צילום יחצ

לאור התפתחות שוק תחליפי הלחם והמעבר מצריכת אריזות גדולות לאריזות קטנות במינון אישי ולצריכה ON THE GO, סדרת המוצרים החדשה תאפשר ליהנות מהפריכיות הטעימות של Fitness בכל מקום ובכל זמן-  בעבודה, בשיעור, בזמן נסיעה או כתחליף לחם לאחת הארוחות הקלילות של היום, באריזה נוחה לשימוש ולנשיאה.

סדרת הפריכיות הדקות באריזה אישית כוללת שני מוצרים:   פריכיות משלושה דגנים ופריכיות בתוספת אפונה וסלק. הפריכיות דקיקות ופריכות ובעלות מרקם נימוח עם תוספות מפתיעות של חומרי גלם איכותיים אשר מאפשרים לנו ליהנות מתזונה טובה יותר. חטיפי פריכיות מגיעים במאגדת המכילה שש אריזות אישיות, כל אריזה אישית מכילה ארבע פריכיות ובערך כולל של  כ- 47 קלוריות בלבד.

הפריכיות הדקות והנימוחות של Fitness צילום יחצ

לדברי ליאור עזרי, מנהל פעילות המאפה של אסם-נסטלה:  "מותג Fitness ביסס עצמו כמותג מוביל בעולם המאפה המלוח בזכות מוצרים איכותיים, חומרי גלם מצוינים והטעם הנהדר והלא מתפשר.

בשנים האחרונות יותר ויותר צרכנים מחפשים מוצרים הארוזים באריזות אישיות. אריזה אישית מאפשרת לצרוך כמות מדודה של מזון וקלוריות, היא נוחה לנשיאה ולשימוש וזמינה בכל מקום וזמן.

אנחנו שמחים להציע את הפריכיות האהובות של Fitness גם באריזות אישיות של כ 47 קלוריות בלבד ל 4 פריכיות."

כשרות: בד"צ העדה החרדית

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות