אישום: תקף את חברתו באגרופים בפניה כי המכנסיים "היו קצרים מידי" (וידאו)

אזרח דיווח למשטרה על האירוע החמור בו מואשם צעיר בן 24. הרכב נעצר בכביש 6 לאחר שהשוטרים ביצעו מגוון פעולות טכנולוגיות לאיתורו. צפו
 

"המכנסיים שלה היו קצרים מדי" – בזכות תושייתו של אזרח שהבחין בתקיפה חמורה שאירעה בגן הצפון והתקשר למוקד 100, עצרו השוטרים צעיר בן 24 החשוד בתקיפה חמורה, בכניסה לכביש 6.

צפו

צילום: דוברות המשטרה

 

החקירה החלה לפני 10 ימים (18/7) עם קבלת הודעה במוקד 100 של המשטרה מאזרח מודאג שהבחין במתחם גן הצפון, באלימות קשה של בחור צעיר כלפי בחורה, כל זאת בעודה יושבת במושב האחורי של הרכב.

האזרח הוסיף וסיפר, כי החשוד ניפץ לבחורה את הטלפון הנייד.

עם קבלת ההודעה פתחו השוטרים בפעולות חקירה שונות, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לצורך איתור זהות בעל הרכב ומיקומו.

 

הרכב בו אירעה התקיפה הברוטאלית. צילום: דוברות המשטרה

 

על סמך הממצאים שעלו בבדיקות, הוזנקו למקום האירוע ניידות מתחנות משטרה שונות בצפון, לכיוון מסלול נסיעתו של הרכב, זאת במטרה לחסום דרכו ולעוצרו.

תוך פחות משעה בלבד מקבלת ההודעה נעצר הרכב בכניסה לכביש 6.

השוטרים ניגשו לרכב והבחינו בדלת הנוסע הקידמית בבקבוק בירה ועל רצפת הרכב בשקית מלאה בבקבוקי בירה.

במושב האחורי הבחינו בבחורה בת 22, ישובה ליד גבר כאשר היא חבולה בפנייה ועל חולצתה כתם דם. בסמוך אליה הבחינו השוטרים בטלפון נייד מנופץ ושבור.

הצעירה ברכב. צילום: דוברות המשטרה

השוטרים הפרידו בין שני הגברים לצעירה ועיכבו אותם לתחנת המשטרה.

בתחנת המשטרה נחקרו השלושה והחקירה העלתה, כי ביום האירוע החשוד, בן 24, הגיע יחד עם חברתו וחבר נוסף לגן הצפון. החשוד שתה וודקה והחל בוויכוח עם חברתו על כך שלבשה מכנסיים קצרים.

 

הצעירה הותקפה "כי לבשה מכנסיים קצרים מידי". צילום דוברות המשטרה

 

במהלך הוויכוח השליך החשוד את הטלפון הנייד שלה לרצפה וניפץ אותו ואז נכנס לרכב והכה אותה באגרופים לפניה במשך שלוש דקות עד שחברו ביקש ממנו להפסיק ורק אז עזבו את המקום.

החשוד נעצר ובתום חקירה זריזה הועבר חומר החקירה לחטיבת התביעות של משטרת ישראל, אשר הגישה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים נגדו.

השופט הורה על מעצרו של הנאשם עד להחלטה אחרת.

"משטרת ישראל רואה בחומרה את עבירות האלימות ומבקשת מכל מי שמרגיש שנפגע, או היה עד לעבירה שכזו, לפנות למשטרה במטרה לאתר את אותם עבריינים בכדי שימוצה עימם הדין וירתיעם מלשוב ולבצע עבירות למען שלומו ובטחונו של הציבור".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות