עושים כבוד לשמחה מילר

הספרייה העירונית בקרית מוצקין תיקרא מעתה על שמו של ראש העירייה הקודם שמחה מילר * צורי: "אין יותר טבעי מאשר לקרוא את הספרייה על שמו של שמחה מילר, שברוב ימיו עסק בחינוך והוראה"

טקס קריאת הספרייה העירונית על שם שמחה מילר. הנצחת פועלו של ראש העירייה הקודם. צילום: ניר שטיינברג

טקס קריאת הספרייה העירונית על שם שמחה מילר. הנצחת פועלו של ראש העירייה הקודם. צילום: ניר שטיינברג

מעתה תיקרא הספרייה העירונית בקרית מוצקין על שמו של ראש העירייה הקודם שמחה מילר. היוזמה להעניק את הכבוד והזכות בקריאת הספרייה ע"ש שמחה מילר הינה באדיבות ראש העירייה חיים צורי שהביא את ההצעה לאישור חברי מועצת העיר אשר החליטו פה אחד על ביצועה.
הטקס המכובד התקיים במבואת הספריה בהנחיית מנהלת הספרייה איילת צאלון ובנוכחות ראש העירייה חיים צורי ורעייתו דפנה, שמחה מילר ורעייתו אביגיל, בני משפחתו וקרובים של מילר, חברי מועצת העיר, וותיקי העיר ומכובדים נוספים.
את הטקס הנעימו נגני הקונסרבטוריון בקטעי נגינה מרגשים.
שמחה מילר כיהן משך שנים ארוכות כסגנו של ראש העירייה משה גושן ז"ל. בשנת 1984, עם פטירתו הפתאומית של גושן, נבחר מילר לראשות העירייה, תפקיד בו כיהן במשך תשע שנים.
במהלך שנות כהונתו כראש העירייה פעל שמחה מילר לקידום הקמתן ופיתוחן של שכונות “נווה גנים״ ו״בנה ביתך״, וכן קידם את אישורה של תוכנית מיתאר מקיפה לכיכר העירייה העתידית שתוכננה להכיל שלושה פרויקטים ציבוריים גדולים: היכל העירייה, אודיטוריום וספרייה ציבורית.
הספרייה היתה המבנה הראשון שהוקם, ובה התקיים הטקס החגיגי לכבוד מילר.
ראש העירייה חיים צורי: "דומני, כי אין יותר טבעי מאשר לקרוא את הספרייה העירונית על שמו של שמחה מילר, שברוב ימיו עסק בחינוך והוראה. אני מודה לחברי מועצת העיר על שנענו ליוזמתי, ואישרו פה אחד את הצעתי, להנציח את מר שמחה מילר בעודו עימנו – ובמקום שמחבר בינו לבין פועלו. זהו אות כבוד שמעטים זוכים לו, ואנחנו כאן בקרית מוצקין יודעים לכבד את מי שעושה למעננו. אני מאחל למר מילר אריכות ימים, בריאות ונחת".
מילר הנרגש בירך את המשתתפים והודה לצורי על המחווה המרגשת.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית מוצקין