>>"> >>" /> ניוז חיפה והקריות » מתחברים להנקה: רמב"ם מציין את שבוע עידוד הנקה 2020 (וידאו)

מתחברים להנקה: רמב"ם מציין את שבוע עידוד הנקה 2020 (וידאו)

צילומי ניו-בורן, קמפיין הסברה, פינוקים, ייעוץ הנקה אונליין וסרטונים שנותנים הצצה אל מאחורי הקלעים של ייעוץ הנקה – כך חוגגים השבוע את עידוד ההנקה ברמב"ם >>>
הפנינג הנקה החל אתמול (יום א', ה-2.8) בקריה הרפואית רמב"ם לרגל שבוע עידוד הנקה הבינלאומי שחל בימים אלו.

כבכול שנה, גם הפעם מציינים במערך ההריון והלידה של רמב"ם את המודעות לנושא ההנקה בשלל אירועים ומגוון פעילויות שימשכו לאורך כל השבוע בפלטפורמות שונות.

השנה הוקדש שבוע עידוד הנקה לנושא החוסן וסגולות חלב האם כתורם למערכת החיסון של הילוד. כחלק מקידום הנושא, יועצות ההנקה של רמב"ם וצוות מערך ההריון והלידה של בית החולים יצאו בקמפיין הסברתי במחלקות השונות, כמו גם בניו מדיה של המרכז הרפואי עם סטיקרים, פליירים וחומרי הסברה המדברים על יתרונות חלב האם ומעודדים יולדות להנקה.

צילום: הקריה הרפואית רמב"ם

שבוע ההנקה ברמב"ם. צילום: הקריה הרפואית רמב"ם

 

בפלטפורמות הניו מדיה של רמב"ם יופיעו לאורך כל השבוע סרטונים מושקעים המפרטים טיפים חשובים להנקה וכן סדרת סרטונים הומוריסטים המעניקים הצצה אל חייהן של יועצות ההנקה ברמב"ם.

במקביל קושטו המחלקות, כראוי לחגיגות שבוע ההנקה, וכן – צוותי המערך נושאים מדבקות לציון השבוע המיוחד על מדיהם.

היולדות הוזמנו אף הן לקחת חלק באירועי השבוע עם שני ימי צילום שאורגנו עבורן מראש ומאפשרים להן להנציח רגעים ראשונים עם הילודים במחלקה.

היולדות גם הוזמנו לקחת חלק בפורום ייעוץ הנקה אונליין, אשר יתקיים מחר, יום ג', ה- 4.8, בשידור חי דרך עמודי הפייסבוק "רמב"ם – הקריה הרפואית" ו"מחוברות – קהילת היולדות של רמב"ם", בהנחייתה של סברין רחייל, אחות מוסמכת ויועצת הנקה במחלקת ילודים של ביה"ח. המפגש המקוון פתוח לקהל הרחב ובמסגרתו רחייל תציג את נושא ההנקה, תעביר טיפים והדגמה, וכן תשיב על שאלות הגולשות בזמן אמת.

 

אירועי שבוע ההנקה ברמב"ם הופקו בשיתוף עם הנהלת המערך, מחלקת השיווק של בית החולים ומשרד היח"צ של רמב"ם. לטובת האירועים התגייסו גם גורמים שונים שתרמו מתנות לצוות יועצות ההנקה של רמב"ם ופרסים מפנקים עבור גולשות וחברות קהילת היולדות של רמב"ם בפייסבוק.

בין התורמים: חברת יפורה, הצלמות זהבית דהן וליבי ליטבין, חברת דר' פישר, חברת ארדו, מוחמד שיח-חנות הפתעות, חברת מאמיקר, חברת לנסינו, חברת צ'יקו, חברת האגיס וחברת DNA.

להניק זה להעניק. הצטרפו אל שבוע ההנקה של רמב"ם ברשתות החברתיות של רמב"ם:

פייסבוק רמב"ם: https://www.facebook.com/RambamHCC/

פייסבוק מחוברות: https://www.facebook.com/RambamConnected/

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות