שיניים עקומות וכיפה: החשוד נתפס בזכות תיאור של נהג מונית שנשדד 

פרקליטות מחוז חיפה הגישה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד החשוד
 

גבר ששדד נהג מונית נעצר במהרה בשל תיאורו כחובש כיפה ובעל שיניים עקומות.

החשוד אותר ונעצר על ידי השוטרים ופרקליטות מחוז חיפה הגישה נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

החקירה המאומצת החלה ב-27/6, עם קבלת התלונה בשעות הצהריים בתחנת המשטרה אודות שוד שבוצע כלפי נהג מונית בכרמיאל ואשר בו נגנבה גם כוס שהכילה מטבעות רבות של כסף מזומן.

נהג המונית סיפר עוד כי החשוד בעט בו בפניו ובצווארו.

 

חשוד בשוד נהג מונית נעצר בעזרת התיאור. צילום: דוברות המשטרה

 

עם קבלת התלונה פתחו השוטרים בחקירה לאיתור זהותו של החשוד ואיתור מסלול בריחתו. הקורבן תיאר כי החשוד חבש כיפה, היה בעל מבטא ערבי ושיניים שבורות.

תיאור זה של החשוד, על סמך נסיונם המקצועי של השוטרים בתחנה, העלה את החשד כי מדובר בחשוד תושב דיר אל אסד, בשנות ה-30 לחייו.

עם חשיפת זהותו של החשוד החלו השוטרים לבצע פעולות חקירה סמויות לאיתור מקום הימצאו. בתוך שעות בודדות נערכו השוטרים למעצרו של החשוד במאפייה במקום מגוריו.

כוחות משטרה ממחוז צפון עצרו את החשוד (31) כשהוא במאפייה, כאשר עימו נתפסו מטבעות רבות של כסף מזומן ושטרות החשוד הובא לתחנת המשטרה לחקירה ומעצרו הוארך מעת לעת לבקשת המשטרה.

 

חובש כיפה (בצילום) ובעל שיניים שבורות – השוטרים זיהו מיד את החשוד. צילום: דוברות המשטרה

 

מהחקירה עלה כי החשוד עמד בתחנת אוטובוס בעיר כרמיאל וכאשר עברה המונית ביקש מנהגה להסיע אותו ליישוב סמוך.

החשוד ביקש מהנהג שיפרוט לו שטר של כסף מזומן אך זה סירב. אז נטל החשוד את הכוס שהכילה את המטבעות, בעט בצווארו של הקורבן ויצא מהמונית.

בתום חקירה אינטנסיבית הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז חיפה אשר הגישה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגד החשוד בבית המשפט המחוזי בחיפה.

"משטרת ישראל רואה בחומרה כל מעשה אלימות ובריונות הפוגע בביטחון התושבים וברכושם ופועלת בנחישות במטרה לאתר את אותם עבריינים, להביאם לדין ובכך להגביר את תחושת הביטחון של הציבור ולשמור על ביטחונו ושלומו", כך נמסר מהמשטרה.

 

קוביה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות