היום הפתוח של אוניברסיטת חיפה: מולטי תואר, מולטי אפשרויות – גם בזום

אוניברסיטת חיפה  תקיים את יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ב- 18.8.2020 החל מהשעה 09:00 ועד לשעה 18:00
ביום הפתוח אפשר יהיה לשוחח החל מהשעה 09:00 ועד לשעה 18:00 עם נציגי מרכז הייעוץ למועמדים באמצעות הטלפון או הוואטסאפ ובטלפון עם נציגי החוגים, נציגי מחלקת הרשמה ושכר לימוד. פגישות בזום עם נציגי כלל החוגים יתקיימו לאורך היום.

פגישות בזום עם נציגי כלל החוגים יתקיימו לאורך היום. בשעה 17:00 יתקיים מפגש עם רב האוניברסיטה וסטודנטים. וירטואלי או לא – כמו תמיד, ינתנו 50% הנחה בדמי הרשמה לנרשמים ביום הפתוח.

משבר הקורונה רק חידד עבור רבים את החשיבות בתואר אקדמי כפותח דלתות לשוק העבודה. בסימן מהפכת ה"מולטי תואר" של אוניברסיטת חיפה, גם היום הפתוח הנוכחי יתקיים תחת הכותרת, "מולטי תואר – מולטי אפשרויות". ביום זה יושם דגש על היתרונות הייחודיים והאפשרויות הרבות שמהפכת ה"מולטי-תואר" מעניקה לבוגרי האוניברסיטה בעולם התעסוקה של המאה ה-21 ובעיקר על אשכולות הלימוד החדשים של האוניברסיטה שיאפשרו גם לבוגרי מדעי הרוח, חברה וחינוך, לדוגמא, ללמוד קורסים ויסודות של תכנות, שפות מחשב וכד'. היום הפתוח מיועד הן לנרשמים לשנת הלימודים הבאה, תשפ"א, אבל גם לאלה שרוצים להתחיל ללמוד כבר בסמסטר ב' הקרוב, במסלול מיוחד שיאפשר להם לסיים את לימודיהם עם חבריהם שהחלו ללמוד כבר לפני סמסטר.

אוניברסיטת חיפה. תמונה באדיבות: אוניברסיטת חיפה

במרכז תפיסת ה"מולטי-תואר" של אוניברסיטת חיפה עומדת ההבנה כי שוק העבודה של המאה ה-21 דורש ידע רב תחומי וארגז כלים שכולל יכולות רחבות. שיטת ה"מולטי-תואר" מורכבת משלושה רכיבים: קורסי העשרה לעולם החדש; שילובי חוגים יחודיים; הקניית כלים יישומים. כאמור, החל משנה זו, חלק אינטגרלי מתוכנית הלימודים של כל סטודנט וסטודנטית היא האפשרות להירשם לאחד משלושה אשכולות: אשכול דרך הרוח, אשכול מדעי הנתונים ואשכול חדשנות ויזמות. כל אשכול מעניק לסטודנטים קורסי העשרה נוספים לתחומי הלימוד שלהם – כולל שילובים שהיו עד כה כמעט בלתי אפשריים, למשל, סטודנט לספרות שלומד גם קורסי מבוא בתכנות.

לקבלת מידע ופרטים לגבי היום הפתוח : 1-800-300-032


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך