בית הדין הרבני בחיפה: שוטר שניהל חיים כפולים ישלם לאשתו מזונות

בית הדין הרבני בחיפה קבע כי הבעל יעביר לאשתו דמי מזונות בסך 7,000 ש"ח מדי חודש, כחלק מבדיקת כנותו של הבעל בבקשתו לשלום בית
 

שוטר מהאיזור שניהל חיים כפולים, נתבע על ידי אשתו לדמי מזונות, כתובה ומשמורת, זאת לאחר שלאישה התברר כי הוא ניהל חיים משותפים עם אישה אחרת עימה הוא משרת, והיה מגיע רק בסופי שבוע לביתו. לבני הזוג שני ילדים, הבכור בן 18 וחצי.

עו"ד דפנה פלר, שמייצגת את האישה, סיפרה כי הצליחה לקבל מבית הדין הרבני מזונות בסך 7,000 ש"ח לחודש בעבור האשה, זאת לאחר שהבעל ניסה לנהוג בטקטיקת שלום בית בכדי למשוך זמן.

במעמד הדיון שאמור היה להתקיים רק בנושא המזונות, ביקש הבעל לדחות את הדיון, אולם בית הדין לא אישר את בקשתו.

לטענת הבעל הוא לא מחסיר מאשתו וילדיו דבר וכל המשכורת שלו מועברת לחשבון המשותף, דבר אשר התגלה בהמשך, כלא נכון.

 

האשה גילתה כי בעלה, שוטר מהאיזור, ניהל חיים משותפים עם אישה אחרת עימה הוא משרת. צילום אילוסטרציה

 

מנגד טענה עורכת הדין כי הבעל החליט לעשות דין לעצמו והפר צו דיספוזיציה של בית הדין הרבני אשר הורה לו להותיר את המצב הקיים.

עו"ד פלר סיפרה כי אמנם לטענת הבעל הוא לא מחסיר דבר מהבית, אך עובדה ברורה היא כי שבוע וחצי אין בבית דוד מים תקין עקב תקלה, והשניים הולכים לחברים בכדי להתקלח. לבעל אין שכר דירה וחשבונות לשלם וכל הוצאותיו משולמות על ידי מקום עבודתו. לדבריה, רק ביום שישי האחרון ביקשה האישה מבעלה לקנות מצרכים הביתה, והוא השיב לה שאין כסף.

עו"ד פלר טענה בדיון כי מה שנותר מחשבונו הפרטי של הבעל, הוא צריך להעביר לחשבון המשותף, ולא בכדי נחסמו כל הכרטיסים המשוייכים לחשבון המשותף, זאת מאחר והוא לא העביר את המשכורת לחשבון המשותף.

במהלך הדיון בחר הבעל להפתיע את בית הדין הרבני ואת האישה, כאשר הודיע שהוא לא מעוניין להתגרש אלא מעוניין בשלום בית.

בית הדין הרבני הורה כי בני הזוג יפצלו חשבונות, והגבר יעביר לחשבונה של האישה מדי חודש 7,000 שקלים, ובכך בדק את כנות הבקשה של הבעל לשלום בית וכל זאת כאשר סך שכרו עומד על כ 9,000 שקלים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות