הבחורה "לא זרמה" ולבחור נפגע האגו: 150 אלף ש"ח נפסקו לצעירה מהאיזור בגין לשון הרע

הנתבע כתב תגובה בקבוצת פייסבוק המונה למעלה מחצי מיליון איש ובתגובתו הוסיף רמיזה כי התובעת היא בחורה "זולה" אשר נסעה איתו לסופ"ש באילת ושם קיימה עמו יחסי מין
 

הבחורה "לא זרמה" – לבחור נפגע האגו אז הוא בחר להכפיש את שמה בפייסבוק: 

בימים אלה נפסק כי הנתבע יפצה את הצעירה מהאיזור בגין לשון הרע בסך של 150,000 ש"ח, בתוספת הוצאות עו"ד.

הסיפור החל כאשר הצעירה המצודדת, דוגמנית בעיסוקה, יצאה למספר דייטים עם בחור שחיזר אחריה במשך תקופה ארוכה.

הבחור, שאצה לו הדרך וביקש לכבוש אותה, הזמין אותה לרדת עימו לסופ"ש באילת מתוך ציפייה כי משם דרכו תהיה קלה יותר. הבחורה הבהירה לבחור כי היא תצא איתו לחופשה בתנאי שהוא מבין כי לא יקרה ביניהם כלום מבחינה פיזית וכך השניים נסעו. המחזר כנראה נותר עם ציפייתו שלא התממשה ויצרה בליבו תחושת מרמור שכן הקשר בין השניים נותק מיד עם חזרתם מאילת.

 

צעירה מהאיזור תבעה בחור על הוצאת לשון הרע בעקבות תגובה שכתב בפייסבוק. צילום אילוסטרציה

 

בחלוף זמן מה הופיעה הצעירה בתכנית טלוויזיה בפריים טיים, והופעתה הססגונית והמיוחדת גררה שלל תגובות, ביניהן משכה את עינה תגובתו של אותו "מחזר" נלהב מאילת, אשר ניצל את ההזדמנות לסגור עמה חשבון.

הבחור כתב תגובה בעמוד קבוצת פייסבוק המונה למעלה מחצי מיליון חברים ובתגובתו רשם רמיזה כי הבחורה היא בחורה זולה אשר זרמה איתו לסופ"ש באילת, למרות שהם בקושי הכירו. תגובתו הכילה גם רמיזה כי השניים שכבו.

תיק זה הגיע למשרדם של עוה"ד צפריר-צורי את פיזיצקי, כאשר הבחורה הייתה פגועה ומושפלת עד עמקי נשמתה שכן בהמשך לפוסט שפורסם ונחשף לעיני 500,000 החברים בה, זכתה התובעת לשלל תגובות ארסיות אשר הגיעו גם לבני משפחתה.

 

​עו"ד מורדי פיזיצקי. צילום: יהודה בו לולו

 

בלית ברירה הוגשה תביעת לשון הרע, ובגינה חויב אותו מחזר "נלהב" אשר מאז כבר התקרר  – בתשלום של 150,000 שקלים והוצאות עו"ד.

את הצעירה ייצג עו"ד מורדי פיזיצקי ממשרד עו"ד צפריר- צורי את פיזיצקי.

 

קוביה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות