עקבות DNA נותרו בזירה: בן 28 מהצפון חשוד בשורת עבירות מין בילדות ונשים בכנרת

הצעיר נעצר ביישוב בו הןא מתגורר על ידי כוחות משטרה רבים, תוך שמכריו מנסים לסכל את מעצרו
 

שוטרי מחוז צפון הצליחו לקשור את החשוד בביצוע מעשה מגונה בילדה בחוף "צינברי" בכנרת לפני כחודש, לעוד שישה מקרים של מעשים מגונים בנשים ובילדות שישנו באוהלים בחופי הכנרת.

החשוד בן 28, שזהותו התגלתה בעקבות בדיקת עקבות DNA שנותרו בזירה בחוף "צינברי", נעצר תוך שלושה ימים ברחוב בישוב איכסאל בו הוא מתגורר.

הצעיר נעצר על ידי כוחות משטרה רבים תוך שמכריו מנסים לסכל את מעצרו.

 

החשד – פגע מינית בנשים ובילדות. צילום: אילוסטרציה

 

עם מעצרו החלו החוקרים להתחקות אחר תנועותיו תוך סריקת מאות שעות של צילומים ממצלמות אבטחה שונות ואיכוני טלפון נייד וגילו תבנית פעולה קבועה –

החשוד נהג להגיע בכל יום שישי בין השעות 10 עד 11 בלילה אל חופי הכנרת ולחפש קורבנות שישנו באוהלים.

במהלך הלילה, בדרך כלל לאחר השעה שלוש, היה החשוד נכנס לאוהל ומנסה לבצע בקורבנות, קטינות במרבית המיקרים, את זממו בשעה שישנו.

 

החשוד נעצר והוגש נגדו כתב אישום. צילום אילוסטרציה דוברות המשטרה

 

חוקרי המשטרה פנו אל הציבור בבקשה לדיווח על מקרים דומים והמידע שהתקבל מהציבור בשילוב בדיקת מצלמות אבטחה בחופים והתחקות אחר תנועות החשוד, העלו את מניין מקרי התקיפה ל 7 מקרים, שבוצעו במהלך חמישה לילות בלבד, בחופים "כורסי", "צינברי" ו- "גופרה".

פרקליטות מחוז צפון הגישה כנגד הנאשם כתב אישום כאשר העונש הקבוע בחוק בגין העבירות הוא 7-10 שנות מאסר.

"משטרת ישראל קוראת לציבור לדווח בהקדם על כל ניסיון לתקיפה מינית. דיווח מוקדם על ניסיונות לתקיפה מינית עשוי להביא לתפיסת העבריין עוד טרם יספיק לפגוע בקורבנות או ימנע פגיעה בקורבנות נוספים", כך מבקשים במשטרת ישראל.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות