טיפולי דיקור סיני וטווינא לכאבי גב

הולך זקוף: טיפולי דיקור סיני וטווינא, בכללית רפואה משלימה, טיפלו בכאבי הגב של תושב קריית שמונה שאינו צריך להשתמש יותר במקל הליכה.
"הגעתי לטיפול אצל רום ברוסטין כשאני לא מצליח ללכת, נעזר במקל הליכה ועם גב כפוף, אחרי סדרת טיפולים של דיקור סיני וטווינא הכאבים כמעט נעלמו, הצלחתי ללכת בלי המקל ועם גב זקוף – ממש כמו קסם!", כך סיפר בתחילת הקיץ תושב קריית שמונה שביקש לשתף אנשים אחרים שמתמודדים עם כאבי גב בסיפור ההצלחה שלו.

באדיבות כללית רפואה משלימה

האיש שסבל במשך תקופה ארוכה מכאבי גב עזים נאלץ להיעזר במקל הליכה והתקשה להתנייד ממקום למקום. לאחר שניסה מספר פתרונות טיפוליים הוא החליט לפנות לטיפולי רפואה משלימה, ולאחר שיחת ייעוץ עם רופא מייעץ של רשת כללית רפואה משלימה הוא הופנה לסדרת טיפולים משולבת של דיקור סיני וטווינא (פיזיותרפיה סינית) במרפאת כללית רפואה משלימה בקריית שמונה.

כעת לאחר הצלחת הטיפולים הוא מקפיד להגיע לטיפולי תחזוקה, ולדבריו הוא כבר בסדרה השלישית במספר, כל זאת כדי לא לחזור למצבו הבריאותי הקודם.

המטפל שלו, רום ברוסטין סיפר כי "אל המרפאה שלנו מגיעים אנשים שונים, עם בעיות בריאותיות שונות, אני כמובן שמח לעזור לכולם, אך במיוחד אני שמח כשהטיפול מצליח במידה רבה לשנות את החיים של המטופלים שלי. כמו בתחומים רבים ברפואה, שילוב נכון של שיטות טיפול על פי המלצת הרופא המייעץ יכול לשפר מאוד את סיכויי ההצלחה ובמקרים רבים לשמור על הישגי הטיפול לזמן ארוך יותר".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות