פותחים שנה עם ציון גבוה

טירת כרמל פתחה את שנת הלימודים עם 3553 תלמידים, בצורה חלקה, עם כיתות חדשות ורוח גבית מהקפיצה בנתוני הזכאים לבגרות בשנה האחרונה. ראש העיר, אריה טל, ליווה תלמידים לבתי הספר הבוקר וביקר בכל המוסדות בעיר
כ-245 תלמידי כיתה א' מטירת כרמל, פגשו היום בפעם הראשונה בחייהם את המסגרת הבית ספרית, שפותחת את שעריה לשנת הלימודים תשע"ו.

 

 

כמו בכל שנה, גם בשנת הלימודים תשע"ו, עמד ראש העיר אריה טל בבוקר יום פתיחת שנת הלימודים במעבר החצייה המרכזי ברחוב הרצל, ועזר לזאטוטים הקטנים לחצות אותו בדרכם לבית הספר. ראש העיר אריה טל: "אני רוצה לאחל הצלחה ופריון לתלמידי כיתה א' ולכלל התלמידים שלומדים במסגרות החינוכיות של טירת כרמל. אני וכל הצוותים החינוכיים בעירייה, עשינו את כל שניתן כדי להעניק לילדי העיר את כל הכלים להצליח בשנת הלימודים תשע"ו ואני בטוח שתלמידי העיר יעניקו לכולנו גאווה גדולה גם בשנה הזאת, בדיוק כמו שהם ידעו לעשות בשנים עברו".

ראש העיר אריה טל, כבכל שנה מסייע לילדים לחצות כביש ביום הראשון ללימודים

ראש העיר אריה טל, כבכל שנה מסייע לילדים לחצות כביש ביום הראשון ללימודים

3553 ילדים מטירת כרמל, סיימו השבוע את החופש הגדול ופתחו הבוקר את יומם הראשון בשנת הלימודים תשע"ו. לרשות אלפי התלמידים, שגילם נע בין 3 ל-17, הוכשרו על ידי המחלקה לחינוך של העירייה 151 כיתות לימוד שחולקו ל-34 גני ילדים מגיל טרום-טרום חובה ועד חובה שבהם ילמדו 877 ילדים ובהם גם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. 59 כיתות לימוד בארבעה בתי ספר יסודיים רשמיים פלוס אחד שהוא מוכר ולא רשמי, שבהם ילמדו 1403 תלמידים. 50 כיתות לימוד בשני בתי ספר תיכוניים שש שנתיים, שבהם ילמדו 625 תלמידים בחטיבה התחתונה ועוד 578 תלמידים בחטיבה העליונה ו- 8 כיתות לימוד שבהן ילמדו כ-70 תלמידים של החינוך המיוחד.
IMG_3566כל בתי הספר בטירת כרמל, עברו במהלך חופשת הקיץ שיפוץ כללי בעלות של מיליוני שקלים שהושקעו בהסדרה וטיפוח המרחבים הציבוריים שעומדים לרשות התלמידים במסגרת הבית ספרית. בנוסף, בימים אלה מותקנת הצללה בכל גני הילדים בעיר בעלות של כ-600.000 שקל.

טל וראש מחלקת חינוך עמי וייס: "בשל השכונות החדשות יש צמיחה במספר התלמידים בעיר ובכיתות"

טל וראש מחלקת חינוך עמי וייס: "בשל השכונות החדשות יש צמיחה במספר התלמידים בעיר ובכיתות"

מבדיקת כמות הכיתות שמעמידה המחלקה לחינוך של עיריית טירת כרמל במסגרות החינוכיות אל מול מספר התלמידים שלומדים במערכת, עולה כי ממוצע התלמידים שילמדו בשנת תשע"ו בכל כיתה, יהיה 25 תלמידים. הנתון הזה, להבדיל מערים רבות אחרות במדינה, יעניק לתלמידים הלומדים במסגרות החינוך בעיר מרחב לימוד נכון ומתבקש.
עמי ויס, מנהל המחלקה לחינוך בטירת כרמל: "אני רוצה לאחל להורים ולתלמידים שנת לימודים מוצלחת. בעקבות האכלוס של תושבים חדשים, יש כל הזמן קליטה של תלמידים חדשים ואנחנו כמערכת ערוכים לקלוט את כולם".

 

צילומים: אורן סטלקולמשאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את חג השבועות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך