>>"> >>" /> ניוז חיפה והקריות » חדשנות בחינוך- שדרוג מאסיבי של כלל תשתיות הלמידה החכמה בעיר

חדשנות בחינוך- שדרוג מאסיבי של כלל תשתיות הלמידה החכמה בעיר

"שדרוג הלוחות החכמים והתקנת תשתיות אינטרנט מתקדמות הם רק חלק ממהלך שיפוץ נרחב שאנו בעיצומו": כך אמר הבוקר ראש העיר נשר רועי לוי >>>

לאחר שהייתה העיר הראשונה בישראל אשר התקינה לוחות חכמים בכל אחת מכיתות הלימוד בעיר לפני כעשור, עיריית נשר יצאה במבצע שדרוג תשתיות וציוד הלמידה בכל כיתות העיר.

עד לתחילתה של שנת הלימודים יותקנו בכל כיתות העיר יסודי עד תיכון לוחות חכמים מהדור האחרון, כולל מערכת מולטימדיה שתאפשר שידור ישיר של לוח הלימוד כולל ב״זום״ , תשתית אינטרנט מהירה במיוחד התאפשר גלישה של מאות מחשבים במקביל ועוד.

עם התרבות סימני השאלה באשר למתווה חזרה ללימודים, בעיקר עבור כיתות הלימוד הגבוהות, בעיר נשר נערכים לשינויים הפדגוגיים. לפני כעשור, ראש העיר לשעבר, דוד עמר, היה נחוש לקדם את נשר לעבר העתיד, בהשקעה חסרת תקדים הוא הורה על התקנה של מערכות לימוד חכמות, בעת ובעונה אחת, לכל כיתות הלימוד בעיר, המאפשרות שלל פונקציות למידה מתקדמות. מי שתמך במהלך היה דאז חבר מועצת העיר וחבר בוועדת החינוך, ראש העיר הנוכחי- רועי לוי.

רועי לוי אמר ״תלמידי נשר היו תמיד מושא גאוות העיר, אנו מבינים שהתלמידים של היום הם תושבי נשר הבוגרים בעוד כמה שנים, אם נוכל להקנות להם את מיטב הכישורים להצלחה מגילאי היסודי, זו הצלחתנו העתידית וחיזוק העיר. שדרוג הלוחות החכמים והתקנת תשתיות אינטרנט מתקדמות הם רק חלק ממהלך שיפוץ נרחב שאנו בעיצומו. עוד בפרויקט- שיפוץ מבני בתי הספר בעיר, הקמת כיתות m-21 עתידניות אשר מאמצות גישות פדגוגיות חדשניות- הבנייה חדשה של שיטות למידה במרחב בית הספר, הגברת הנגישות במוסדות הלימוד ועוד".

חדשנות בחינוך. תמונה: דאטום מהנדסים

חדשנות בחינוך. תמונה: דאטום מהנדסים

"וירוס הקורונה נתן לנו מוטיבציה לקבוע יעד שאפתני ולסיים את כלל התקנת התשתיות ומערכות הלימוד החכמות עד הראשון לספטמבר, בכדי להיות מוכנים לכל תרחיש של למידה בכיתה או מהבית".

"כפי שפורסם לא מכבר, במחקר של צ׳מנסקי בן-שחר, העיר נשר מככבת במקום השני מכלל הערים בישראל בהשקעה בחינוך, כפול מהממוצע הארצי. בעיצומו של גל הקורונה הראשון הצוותים החינוכיים בעיר הגיבו במהירות מה שהוביל לשיא ארצי של למידה מהבית בעיר נשר של 84% מסך תלמידי העיר".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור המצב הפוליטי - למי תצביעו בבחירות הקרובות לכנסת?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בנשר