ביאליק פותחת עם כיתות מרווחות

בקרית ביאליק נפתחה שנת הלימודים תשע"ו בצורה חלקה, ללא תקלות, עם כיתות א' חדשות, 443 ילדי כיתה א' שייהנו מכיתות המכילות ברוב המקרים קצת מעל 20 תלמידים. ראש העיר, אלי דוקורסקי הגיע לכל המוסדות, ברך ואף השתתף בשיעור בחטיבת "דפנה". דוקורסקי לא שכח גם את הילד איתן טיטייבסקי ז"ל שלא זכה לפתוח את כיתה א'
שנת הלימודים תשע"ו נפתחה בקרית ביאליק עם כיתות חדשות שנפתחו, ועברה בצורה אופטימאלית.
ראש העיר, אלי דוקורסקי, עבר בין כל מוסדות החינוך, ברך את התלמידים, המורים וההורים.
את הבוקר המיוחד והמרגש פתח דוקורסקי בבית הספר ״נעורים״ בטקס קבלת כיתות א׳. תרועת שופרות קיבלה את פני התלמידים החדשים והנרגשים.

 

דוקורסקי היום בפתיחת שנת הלימודים. ראש העיר לא שכח את הילד איצן שטבע למוות בטורקיה

דוקורסקי היום בפתיחת שנת הלימודים. ראש העיר לא שכח את הילד איצן שטבע למוות בטורקיה

דוקורסקי דאג לעבור בין כל בתי הספר היסודיים ולברך את ילדי כיתות א'. וכך הוא הגיע לבית הספר יד"ע, שם דיבר וברך את 50 תלמידי כיתה א' החדשים בבית הספר.

פותחים בנעורים

פותחים בנעורים

משם הוא ביקר גם בבית ספר "פסגות" שגם בו נפתחו שתי כיתות ילדי א'.
יום קודם לכן, דוקורסקי הגיע לטקסים החגיגיים בבתי הספר "הבונים" ו"קדימה".
ב"קדימה" יפעלו 3 כיתות א' כשבכל כיתה יהיו 20 תלמידים בלבד.

טקס חגיגי ב"פסגות"

טקס חגיגי ב"פסגות"

גם בכיתות א' של "הבונים" התלמידים של כיתות א' יהנו מכיתות מרווחות ולא עמוסות בתלמידים כש-114 ילדים יתחלקו על 5 כיתות לימוד.
דוקורסקי ביקר גם בחטיבות הביניים "דפנה" ו"אפק" בעיר. בחטיבת הביניים ״אפק״ התקבלו התלמידים בבלונים ובעוגות. מנהלת החטיבה סקרה בפני דוקורסקי את אירועי היום הראשון וקליטת התלמידים. בחטיבת הביניים ״דפנה״ ביקר ראש העיר בחלק מכיתות ז׳ והצטרפתי לשיעור שהעבירה המנהלת רעיה טובול.

דוקורסקי לא שכח את איתן טיטייבסקי ז"ל הילד בן ה-6 מקרית ביאליק שטבע למוות לפני כמה ימים במהלך חופשה של משפחתו בטורקיה. איתן היה אמור להתחיל את כיתה א' בבית הספר "הבונים". בפוסט שפרסם בפייסבוק כתב דוקורסקי על הילד איתן ז"ל:
"גם איתן טיטייבסקי ז"ל, בן ה-6, אמור היה לעלות הבוקר לכיתה א' בבית הספר "הבונים", אחד מ-114 תלמידות ותלמידים שיאיישו את 5 כיתות א' בבית הספר. אבל איתן לא נכנס היום בשערי בית הספר. איתן, היפה והחייכן, הצטייד כבר בילקוט, ספרים ובכל הציוד הנדרש, אך יד הגורל קטפה אותו מספר ימים לפני תחילת שנת הלימודים. הוא טבע בבריכת המלון בטורקיה במהלך נופש משפחתי.

חטיבת הביניים "אפק". קבלת פנים צבעונית

חטיבת הביניים "אפק". קבלת פנים צבעונית

"השתתפתי אתמול בטקס קבלת כיתות א' בבית הספר 'הבונים'. ראיתי שם את התלמידים הנרגשים והמעט חוששים, ראיתי שם את הוריהם עם לחלוחית של דמעה בצד העין, מתרגשים מאוד. באותם רגעים של שמחה עילאית, בהביטי בילדים היפים כל כך, עברה לנגד עיני תמונתו של איתן ז"ל. חיפשתי אותו בין הילדים אך הוא לא היה שם. חשבתי על הוריו, לודמילה ומקסים, שלא זכו לחוות את הרגע, שלא זכו שדמעה של התרגשות תבצבץ אתמול בזוית עינם ברגע המרגש של עליית בנם לכיתה א'. את דמעות ההתרגשות החליפו דמעות של צער ואובדן, של תחושת החמצה ופספוס.
גם הבוקר, בביקוריי בבתי הספר, כשקיבלתי את תלמידי כיתות א', הופיע לנגד עיני איתן הקטן שלא זכה. חשבתי על תומר אחיו שעלה היום לכיתה ה' מבלי שיוכל ללוות את אחיו הקטן לכיתה א'. חשבתי על ההורים שכל כך היו רוצים ללוות את איתן הבוקר לבית הספר. התמלאתי עבורם צער וצביטה בלב. 443 ילדות וילדים נכנסו הבוקר כתלמידי כיתות א' לבתי הספר בקריית ביאליק ורק איתן טיטייבסקי ז"ל לא היה שם. אני שולח חיבוק חם להוריו, לודמילה ומקסים ולאחיו תומר ויונתן. לבי עמכם".משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • חיפה מחוץ לטווח הטילים: מה הייתם עושים למען תושבי הדרום והמרכז?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך