"אוכלים עם העיניים"

רשת אירוקה יוצאת השבוע בפרויקט חברתי – מחווה לשפים ולמסעדנים, במטרה לתמוך ולעודד את ענף המסעדנות שנפגע קשות בצל הקורונה.

בתפקיד הסו שף נטע אלחמיסטר לצד השפים : גיא גמזו, אוראל קמחי, אביבית פריאל, תומר טל, תומר אגאי, יונתן בורוביץ, מושיקו גמליאל, אסף ליס, מוטי פיטמן ואסף דוקטור

נטע אלחימיסטר עם השף מושיקו גמליאלי צילום גיל חיון

משבר הקורונה והסגר שבא בעקבותיו טילטל את  ענף המסעדנות. שפים, מסעדות, ברים, בתי קפה ודוכני מזון ניסגרו בזה אחר זה וכך עמדו כששערן סגור כחודשיים ימים. לאחר הסגר הממושך החלו מסעדות רבות לפתוח שערן, אך נאלצו לסגור שוב וכשנפתחו בפעם השנייה, במתכונת מצומצמת תחת הגבלות וחסמים. 

מימין שף אוראל קמחי נטע אלחימיסטר ולי אפיק צילום גיל חיון

בעקבות זאת, בחרה רשת המשקפיים אירוקה, הבית של המותגים הבינלאומים, לצאת בקמפיין חברתי ולתת במה לשפים מובילים תחת הסיסמא:  אוכלים עם עיניים, במסגרתו תוצג הקולקצייה החדשה של אירוקה עם  השפים במסעדתם – ביתם השני.  כחלק מהקמפיין, יצולמו הדגמים של המותגים הבינלאומיים לצד השפים ולצד מנות הדגל שהם יצרו בהשראת המשקפיים. הקמפיין שצולם במסעדות של השפים המשתתפים, מחזק את התפיסה שעיצוב, אופנה וקולינריה משולבים זה בזה והם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו.

מימין לי אפיק נטע אלחימסטר ותומר טל צילום גיל חיון

אתמול (יום ג') צולם הקמפיין בשיתוף  הפרזנטורית של המותג:  נטע אלחמיסטר – ששימשה כסו שף ל 10 השפים שנבחרו לככב בקמפיין: גיא גמזו, אוראל קמחי, אביבית פריאל, אסף ליס, מוטי טיטמן תומר אגאי, מושיקו גמליאלי, תומר טל, יונתן בורוביץ' ואסף דוקטור.

במהלך הצילומים שהופקו על ידי מאיה דרין (מפיקת קולינאריה),  כל שף בחר משקפיים של מעצב על, בהשראתם יצר מנה מרהיבה.

הקמפיין יעלה בשבוע הבא בתקציב של 500 אלף ₪ ויכלול פעילות ברשתות  החברתיות, בנקודות המכירה ובמדיה הרחבה.

מימין שף גיא גמזו ונטע אלחמיסטר צלם גילי אוחיון

לי אפיק מנכלית רשת אירוקה חתמה את יום הצילומים ואמרה:  "הקמפיין הזה משלב 3 דברים משמעותיים ואהובים בחיינו: אוכל טוב, אופנה וכמובן משקפיים. היכולת של אירוקה כרשת מובילה לתת במה לאנשים כל כך מוכשרים בדיוק בזמן שהם הכי צריכים אותה, הפכה את הקמפיין הזה למרגש במיוחד עבורנו".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...