טקס הצטיינות בצל הקורונה

בטקס שונה מתמיד העניקה הנהלת כללית במחוז חיפה וגליל מערבי פרסי הצטיינות
 

העובדים שהוכרזו כמצטייני כללית במחוז חיפה וגליל מערבי קיבלו באיחור מסויים, בשל סגר הקורונה, תעודות הוקרה בטקס חגיגי ובנוכחות מצומצמת של הנהלת כללית במחוז, בראשותו של רונן נודלמן והממונים הישירים.

הפעם יחלקו עם בני המשפחה שלהם את האירוע  רק בצילומים, אך כולם ציינו שהטקס היה בעבורם מרגש ואף מיוחד מתמיד.

מקבלי הפרס הם:

פרס מנכ"ל כללית לירדנה חלף – מנהלת סיעוד במרפאת יוליוסבורגר בנו"ש שקיבלה את הפרס על התקופה בה ניהלה בהצלחה יוצאת דופן את הסיעוד במרפאת קרית אליהו. ירדנה נבחרה כבולטת מממקבלי פרס ההצטיינות ועל כן הוענק לה פרס מנכ"ל כללית.

 

ירדנה חילף מקבלת את הפרס ממנהל המחוז של כללית, רונן נודלמן. צילום: דוברות כללית

 

שרון קורונה – גאון, קלינאית תקשורת, אחראית תחום זה במערך התפתחות הילד של כללית במחוז ובמכון להתפתחות הילד נהריה.

בנימוקים לבחירתה צויין כי שרון, שמקפידה לשלב את התפקיד הניהולי שלה בהמשך לטיפול קליני, הינה אשת מקצוע המוערכת ברמה מחוזית וארצית על ידי כל מי שנמצא עמה בממשק עבודה. מתבלטת במסירותה ובמציאת פתרונות יצירתיים ומורכבים על מנת לתת מענה שירותי ומקצועי הולם.

עביר נאטור – רוקחת אחראית בבית מרקחת אבן סינא

עביר היא רוקחת מקצועית מאד, המצטיינת באמינותה וגישתה הרצינית למקצוע. מעניקה שירות אדיב וחייכני למטופלים וכן מסייעת רבות לחבריה בצוות המרפאה. בעלת ידע נרחב ומהווה משאב ידע וייעוץ לרוקחים אחרים במחוז ומהווה דוגמה לתפקוד איכותי בניהול בית מרקחת, כשהיא היא נוטלת על עצמה אחריות מלאה ובו בזמן משכילה להאציל סמכויות ומנהלת ביעילות, אך באוירה רגועה ונעימה.

 

מנהל המחוז, רונן נודלמן, רימונדא ניקולא וסיגל בלישה עם עביר נאטור שקיבלה תעודת הצטיינות. צילום: דוברות כללית

 

שרונה חיימוביץ רכזת פרט ושכר רופאים במחלקת משאבי אנוש

ציבור לקוחותיה של שורנה הם רופאים דעתניים המצפים לקבל שירות מיטבי והם אשר המליצו על שרונה לקבלת הפרט, בהדגישם שהיא משלבת בהצלחה מקצועיות עם גישה אכפתית כלפי הפונים לעזרתה ודואגת שכל בעיה המובאת בפניה תבוא על פתרונה. מתבלטת ביחסי אנוש נפלאים ופועלת בראש גדול.

 

רונן נודלמן, רן אהרון וסיגל בלישה עם שרונה חיימוביץ שקיבלה תעודת הצטיינות. צילום: דוברות כללית

 

ד"ר סופיה נמירובסקי מומחית אף אוזן וגרון בקרית בריאות זבולון

מטופליה של ד"ר נמירובסקי יודעים מזמן שהם מקבלים ממנה טיפול מקצועי ושירות מעולה. בעלת תודעת שירות מפותחת, המשלבת בטיפול גילויי אכפתיות כנים כלפי המטופלים, בצד פעילות מקצועית איכותית בביצוע פעולות פולשנית וניתוחיות. אהודה מאד על מטופליה ועל שותפיה לצוות המחלקה.

 

צוות מרפאת כללית בבסמת טבעון

צוות מרפאת בסמת טבעון, בניהולו של ד"ר עלי עוואש, אהוד על המטופלים ומעבר לפעילות השגרתית במרפאה, יוזם פעילויות לקידום בריאות. מציג ציונים  גבוהים באיכות רפואית ושביעות רצון לקוחות ובהתאם המטופלים מצביעים ברגליים. גם כאשר מוצעות להם חלופות שירות מקופות חולים אחרות, הם מעדיפים לקבל שירות איכותי באווירה משפחתית וייחודית במרפאה.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות