לראשונה בישראל! מרפאה אונקו-גריאטרית במרכז הרפואי בני ציון

שיתוף פעולה רב תחומי מיוחד בין מרפאת השד במרכז הרפואי בני ציון, לבין מחלקות נוספות ייתן לראשונה בישראל מענה לנשים בגיל השלישי אשר מאובחנות עם סרטן השד.
מנהלת מרפאת השד במרכז הרפואי בני ציון, ד"ר אסיה ברודסקי,  "השירות החדש הוא מהפכני ואנו מאמינים כי יאפשר לצוות לקבל החלטה שקולה לגבי סוג הטיפול המתאים ביותר למטופלת בהתבסס על נתוניה הרפואיים"

השירות החדש הבלעדי והמהפכני במרכז הרפואי בני ציון –  טיפול הוליסטי לנשים מעל גיל 65 המאובחנות עם סרטן שד, יאפשר טיפול במקום אחד, ע"י צוות רב מקצועי, אשר כולל את מנהלת מרפאת השד, ד"ר אסיה ברודסקי, מנהלת המערך הקרדיולוגי ד"ר עידית מרי דוברצקי, מנהל היחידה הגריאטרית, ד"ר רון אוליבן, אונקולוגית ד"ר ילנה שכטמן, עובדת סוציאלית טניה דרבקין, אחות מתאמת דנה בינסון, ומזכירת המרכז רעות לוי, כאשר ייעוצים נוספים יינתנו לפי הצורך של המטופלת.

צוות מרפאה אונקו-גריאטרית במרכז הרפואי בני ציון. צילום ניר קופלר

מנהלת מרפאת השד במרכז הרפואי בני ציון, ד"ר אסיה ברודסקי, "שירות זה יאפשר לצמצם את כמות הביקורים של המטופלת בבית החולים ולבצע ריכוז של הבדיקות במספר ימים בודדים, הכולל הכנה מבחינת רקע רפואי ותמיכה של עובדת סוציאלית."

המרכז לבריאות השד  במרכז הרפואי בני ציון מאגד מענה ושירות למטופלות ומטופלים עם מחלות שד וכן לנשים בריאות לפי המלצות הגיל- בהתאם להנחיות בינלאומיות מקובלות. המרכז שואף לתת את המענה הכולל משלב האבחון ועד שלב השיקום והמעקב.  כמו כן, קיים שיתוף פעולה ניכר עם עוד מחלקות בבית חולים, מחלקת נשים ומחלקת גנטיקה בין היתר וקשר הדוק עם רופאי הקהילה.

השירות של המרכז לבריאות השד ניתן בארבע שפות – עברית, אנגלית, רוסית וערבית, וכן נותן מענה למגזרים השונים באוכלוסייה הישראלית.

מן הראוי לציין כי, כי כיום לנוכח התקופה  המאתגרת – קורונה, מציע המרכז לבריאות השד  במרכז הרפואי בני ציון שירותי רפואה מרחוק: שיחה מקוונת עם רופאה למענה למטופלות המעוניינות בהתייעצות לגבי  תשובות מעבדה או דימות לאחר בדיקה ידנית במרפאה

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות