מרפאת כללית ברוממה התחדשה

הושלם שיפוץ מקיף של מרפאת כללית ע"ש בנימין בראון ברוממה
 

באי מרפאת כללית ברוממה, שלא ביקרו בה בחודשים האחרונים, מופתעים לגלות איזה שינוי משמעותי חל בחזותה של המרפאה שהוקמה לפני קרוב למעלה מ-3 עשורים ועתה נראית כמרפאה חדשה לכל דבר, לאחר שכללית השקיעה 6.1 מיליון ש"ח בשיפוץ מקיף ושדרוג תנאי השירות, בהתאמה לעידן העכשווי.

 

מרפאת רוממה לאחר שיפוץ. צילום: דוברות כללית

 

במרפאה, אשר משרתת 8500 מבוטחי כללית, בניהולו של ד"ר ערן סגל, פועל צוות איכותי הכולל חמישה רופאים מומחים ברפואת משפחה, 2 רופאות מומחיות ברפואת ילדים, שאחת מהן עובדת גם במחלקת ילדים בבית חולים כרמל מקבוצת כללית, 2 דיאטניות קליניות, צוות סיעוד עם 2 אחיות בראשותה של רנדה חסון, בית מרקחת עם 3 רוקחים, בניהולו של אמיר שחאדה.

 

מרפאת רוממה לאחר שיפוץ. צילום: דוברות כללית

 

בית המרקחת נותן גם שירות לייעוץ רוקחי שבו הרוקח נפגש אישית עם מטופלים הנוטלים מספר רב של תרופות, בון התוויות נגד, מתייחס לתופעות לוואי ומדריך באשר לאופן נטילת התרופות ואחסונן. זאת כדי להבטיח תוצאה מיטבית לטיפול שהומלץ על ידי הרופא. השירות הייחודי ניתן בכלל ללא תשלום. כמו גם שירותי משרד מלאים ע"י צוות בראשותה של סיגלית מרובקה.

 

מרפאת רוממה לאחר שיפוץ. צילום: דוברות כללית

במרפאה נערכות סדנאות בנושאים שונים, כמו גמילה מעישון, עיסוי תינוקות, התפתחות התינוק, כללית דיאט וחוויה משותפת. חלקן הושבתו זמנית בשל מגבלות הקורונה או נערכות בפתרונות יצירתיים באוויר הפתוח. עבורן הוכן עתה, במסגרת השיפוץ, חדר סדנאות מרווח וחדיש.

קוביה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות