הסמנכ"לית ד"ר ויינשטיין בביקור בכרמל

ד"ר אורלי ויינשטיין שנכנסה לתפקיד סמנכ"לית וראש חטיבת בתי החולים בכללית הגיעה לביקור ראשון בביה"ח כרמל .
אל ד"ר ויינשטיין התלווה הסמנכ"ל היוצא פרופ' מיכאל שרף והם ערכו ביקור היכרות עם מנהל כרמל ד"ר גולדברג וצוות ההנהלה.

ד"ר גולדברג הציג את תעודת הזהות של מרכז רפואי כרמל על מרכזי המצוינות המובילים שלו וחברי הנהלת ביה"ח הרחיבו כל אחד על תוכניות ופרויקטים מרכזיים המתוכננים בכרמל.

ד"ר גולדברג ד"ר ויינשטיין ופרופ' שרף בהנהלה. צילום רפואיבמסגרת הביקור ערך הצוות סיור בבית החולים. במחלקה לרפואה דחופה הם פגשו את המנהל ד"ר סלים חלבי ומנהלת הסיעוד דניאלה בן נחום. ד"ר חלבי עדכן את הסמנכ"לים על היערכות ותפקוד מיון כרמל בתקופת הקורונה, על המיון הייעודי לחולים נשימתיים ועל ההדרכות השוטפות שמבצע צוות המיון כדי להעניק טיפול בטוח לצוותים ולמטופלים הרבים.

ד"ר גולדברג ד"ר ויינשטיין ופרופ' שרף בהנהלה. צילום רפואי

הביקור נמשך במחלקת הקורונה הממוקמת במחלקת ילדים והם קיבלו סקירה על היערכות המחלקה הצוות והתשתיות מסיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית ואהובה טל מנהלת הסיעוד.

בהמשך ביקרו ביחידה לטיפול נמרץ נשמתי, שם קיבלו סקירה  ממנהל היחידה ד"ר אריק עדן וממנהלת הסיעוד מירה שטרית על פעילות היחידה. ד"ר עדן הציג את פעילותה המורכבת של היחידה תוך הדגשת אפשרות הטיפול בחולים קשים בהם חולי קורונה כולל הניסיון הרב של הצוות בטיפול באמצעות מערכות "אקמו".

ד"ר ויינשטיין בסיור ביחידה לטיפול נמרץ בכרמל. צילום רפואיאת הסיור סיימו הסמנכ"לים בביקור בפגיית כרמל שם פגשו את מנהל הפגייה פרופ' אבי רוטשילד ומנהלת הסיעוד ליאור שקד. ד"ר ויינשטיין ופרופ' שרף התרשמו מהמבנה המודרני והחדשני של הפגייה והכירו את הצוות הרפואי והסיעודי המוביל. פגיית כרמל זוכה כבר 6 שנים ברציפות בתואר הפגייה הטובה ביותר בישראל על פי מדדי האיכות של משרד הבריאות.

ד"ר ויינשטיין בסיור ביחידה לטיפול נמרץ בכרמל. צילום רפואי

בתום הביקור הודה מנהל ד"ר גולדברג לסמנכ"לים על הביקור החשוב בירך את ד"ר ויינשטיין ואיחל לה הצלחה בתפקידה .

ד"ר גולדברג הודה בשם כל עובדי כרמל לפרופ' שרף על עזרתו ותמיכתו רבת השנים בביה"ח כרמל ואיחל גם לו בריאות והצלחה.

ד"ר ויינשטיין היא בוגרת בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והיא מומחית למחלות עיניים ובמנהל רפואי. בארבע השנים האחרונות עמדה בראש חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים. בעבר מילאה תפקידי ניהול בכירים שונים ב"כללית", במשרד הבריאות ובצה"ל, בהם סגנית מנהל המרכז הרפואי סורוקה ותפקידים נוספים.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות