עיריית נשר מוקירה את מפקד מחוז חיפה היוצא של פקע״ר אל״מ רלי מרגלית

בפגישה שנערכה היום בעיריית נשר הודה ראש העיר, רועי לוי לאל"מ היוצא, רלי מרגלית על שיתוף הפעולה המצויין לאורך שנים

 

לאחר שנים של שיתוף פעולה מצוין מסיים אל״מ רלי מרגלית את תפקידו כמפקד מחוז חיפה בפיקוד העורף ומתמנה לראש המערך למיגור מגפת הקורונה בפקע״ר.

בפגישה שנערכה בעיריית נשר ביקש ראש העיר, רועי לוי, להודות לאל״מ מרגלית על שירותו המסור, הרצינות, שיתוף הפעולה חסר הגבולות למען מוכנותם של התושבים וגופי החירום בעיר.

 

ראש העיר נשר, רועי לוי, עם מפקד מחוז חיפה היוצא של פקע״ר אל״מ רלי מרגלית. צילום: דוברות עיריית נשר

 

בפגישה סיפר אל״מ רלי מרגלית על השלב השני בפעילות פיקוד העורף בלוחמה בנגיף הקורונה.

״אנחנו הולכים לתכלל את תחום החקירות האפידמיולוגיות באיכות שלא נראתה כמוה. מערך של 2,000 אנשים, המגויסים בימים אלו, יבצעו חקירה אפידמיולוגית בתוך שעתיים בלבד מרגע קבלת תשובה חיובית, יספקו מערך הסעות ודגימות שינפיק תשובה תוך 12 שעות בלבד.

כמו כן כמות הבדיקות תעלה דרסטית משיעור של 20,000 ביום לשיעור של 70,000.

 

בפגישה סיפר אל״מ רלי מרגלית על השלב השני בפעילות פיקוד העורף בלוחמה בנגיף הקורונה. צילום: דוברות עיריית נשר

 

רועי לוי, ראש עיריית נשר אמר ״רלי הוא דמות ראויה ואיש מקצוע מן המעלה הראשונה. אנחנו בנשר נתונים למספר איומים אזוריים, אם זה שריפות יער וחורש, רעידות אדמה, או מתקפת טילים מצפון. לכן, אנו מתייחסים ברצינות גמורה למוכנות לחירום של התושבים ושל גופי החירום בעיר. לא יכולנו להגיע לרמת המוכנות שלו ללא שיתוף פעולה כה מפרה מצד פיקוד העורף והרבה בזכותו של רלי.״

מתוקף התפקיד אליו נכנס אל״מ מרגלית דנו השניים בנתוני התחלואה הנמוכים במיוחד בעיר נשר. נכון להיום ישנם 15 חולים בעיר בלבד, אשר חלקם הגדול כבר סיים את המחלה וממתין לצאת מבידוד.

 

צילום: דוברות עיריית נשר

 

ראש העיר הציג בפני אל״מ מרגלית סקר העוסק בחוסן קהילתי שנערך על ידי מכון מחקר ״אלקסיר״ ממצאי הסקר מצביעים על רמת אמון ציבורי גבוה במיוחד בראש העיר ובניהול משבר הקורונה על ידי הרשות המקומית.

יתרה מזאת הממצאים מאוששים את חשיבותו והצלחתו של קמפיין ההסברה אשר עיריית נשר החלה בו כבר בעיצומו של ״הגל הראשון״ וכן את העובדה כי תושבי העיר מאמינים כי יש לרכז את אחריות המלחמה בנגיף ברמת השלטון המקומי.

אל״מ רלי מרגלית סיים את דבריו ״בסיומו של תפקיד כה משמעותי, במיוחד בחצי השנה האחרונה, אני רוצה להודות לרשות ולעומדים בראשה, על שיתוף הפעולה יוצא הדופן ועל הקולגיאליות. תודה רבה על הסיוע בבניית המוכנות לחרום והעצמת חוסן האוכלוסייה.

אני חש סיפוק גדול משירותי במחוז חיפה וביטחון רב נוכח איכות ההנהגה ברשויות ובארגוני החרום. אני חש גאווה על הישגי המרחב האזרחי והשת״פ אתכם. אני ממשיך לאתגר הבא כמפקד מכלול הבדיקות האפדימיולוגיות במפקדה המשימתית "אלון״ וכבר מתגעגע למרחב. הצלחה בהמשך.״

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בנשר