מגדלי אלישע: מילה נרדפת ליוקרה ולהקפדה

כבר שנים רבות ש'מגדלי אלישע' הוא שם דבר בחיפה, שם שהפך את המגורים בבית למוערכים ונחשקים. שוחחנו עם הדיירים על רמת החיים, על החוויות האישיות שלהם ועל היתרונות שבמגורים בדיור מוגן.

כבר שנים רבות ששמם של 'מגדלי אלישע' יוצא למרחוק, בחיפה ומעבר לה. מזמן כבר נחשבים החיים בבית ליוקרתיים, נוחים, מוקפדים ובטוחים. מגדלי אלישע הוא דיור מוגן איכותי, שנהנה משלל יתרונות ההופכים את החיים בו לטובים יותר ובריאים במיוחד, לבני הגיל השלישי וכמובן גם לבני משפחותיהם.

שוחחנו עם הדיירים על רמת החיים, על החוויות האישיות שלהם ועל היתרונות שיש במגורים בדיור מוגן.

איך מגדלי אלישע הקלו עליכם במהלך תקופה זו של מגפת הקורונה?

"ראשית, גם בימי שגרה, המיקום הוא מושלם. 'מגדלי אלישע' שוכן קרוב למרכז הכרמל ולמוסדות התרבות המובילים בעיר, ויחד עם זאת נהנה מסביבה ירוקה ופסטורלית ומנוף פנורמי של הים התיכון, הרי הגליל ויערות הכרמל. ובנוגע לקורונה, הצוות כאן דאג לשמירה על שגרת חיים קבועה ככל האפשר. תוך שהוא שומר על הבית שמירה הדוקה וקפדנית. אנחנו כדיירים במגדלי אלישע רגועים ונהנים  מהשירות במיוחד בימי הקורונה הנוכחיים, הדיירים כמעט שלא צריכים לצאת החוצה ולסכן את עצמם, כל השירותים נמצאים תחת קורת הגג של מגדלי אלישע, דוגמת שירותי תיקונים, מספרה, מניקור, מסעדה, יש לנו, אפילו, בתוך הבניין מינימרקט פרטי לדיירים בלבד, המצויד בכל המצרכים שהדיירים צריכים, על מנת לקיים שגרת חיים רגילה לחלוטין, בלי לצאת החוצה בכלל. האירועים החברתיים המשיכו להתקיים. יש שלל אירועים דוגמת הרצאות העשרה, מופעי תרבות ואמנות, סרטים, שיעורי התעמלות ועוד מגוון פעילויות, שכולן מועברות על פי הנחיות משרד הבריאות, תוך שמירה על ביטחון הדיירים. כל הפעילויות משודרות LIVE לדירות כך שמי שאינו רוצה להיות  נוכח באולם, רואה הכל בערוץ מקומי, בטלוויזיה בחדר שלו. שם הוא גם משתתף פעיל בשיעורי ההתעמלות, למשל. צוות מגדלי אלישע  משתדל מאד לתת לנו את ההרגשה שהחיים ממשיכים כסדרם ואנחנו לא מרגישים בדידות, אף לא בימי הסגר הקשים. הרגשנו כאן שמטפלים בנו נכון. הרגשנו מוגנים, ובעיקר – לא בודדים, כפי שהיו חברים שלנו שאינם גרים בדיור מוגן.

מגדלי אלישע. קרדיט צילום: עודד פלוטינצקי

מבחינה רפואית האם הרגשתם בטוחים, מוגנים?

במגדלי אלישע פועלת מרפאה עם רופא צמוד אשר נמצא במתחם 24/7 וזמין לכל פניות ולבקשות הדיירים. במרפאה יש אחות המטפלת בכל הנדרש, כולל ביצוע בדיקות דם. בנוסף, נהנים הדיירים משירות הבאת תרופות עד הבית, מקופות החולים. הקרבה לבית החולים מאפשרת לדיירי 'מגדלי אלישע' קבלת מענה רפואי מבית חולים פרטי. לדיירים, כמובן, מגיעה הנחה על כל שירותי בית החולים. ואסור לשכוח, צוות העובדים וכל נותני השירותים, כולל נהגי מוניות קבועים של מגדלי אלישע, עובר בדיקת קורונה, אחת לשבוע, על מנת לשמור על בריאות הדיירים.

מגדלי אלישע. קרדיט צילום: עודד פלוטינצקי

איזה עוד שירותים ניתנים לכם הדיירים במגדלי אלישע?

ישנה בריכת שחייה חצי אולימפית מקורה ומחוממת, המאפשרת פעילויות ספורט וכושר רבות בסביבת מים, פעילויות המומלצות במיוחד לבני הגיל השלישי. ישנו גם חדר כושר מאובזר המציע פעילויות כושר רבות, מכשירי כושר משוכללים והדרכות אישיות. מסעדת מגדלי אלישע מספקת מזון בריא, מזין וטעים להפליא באופן קבוע, היישר לתוך דירות הדיירים".

מגדלי אלישע. קרדיט צילום: עודד פלוטינצקי

"בנוסף, הקשרים בין הדיירים הם אמיצים ונוצרות כאן ידידויות מופלאות. הקשר ההדוק והחם בין הדיירים לאנשי הצוות הוא עוד יתרון שחשוב מאוד לציין. רמת השירות של הצוות כאן מזכירה פשוט חברים הבאים ועוזרים אחד לשני. נתינה מכל הלב בכל היבטי החיים".

מגדלי אלישע. קרדיט צילום: עודד פלוטינצקי

מגדלי אלישע נותנים מענה כולל ומקיף לכל צורכי הדיירים שלו ומהווה בית אמיתי לכל מי שגר בו.

לקביעת פגישת היכרות והתרשמות: 073-7590915


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...