המפקד נפרד לשלום

מפקד מחוז חיפה של פיקוד העורף הגיע לפגישת פרדה מקריית ים עם סיום תפקידו

בתום שלוש שנים הגיע השבוע מפקד מחוז חיפה בפיקוד העורף   אל"מ רלי מרגלית   ללשכתו של ראש עיריית קריית ים כדי להיפרד ממנו עם סיום תפקידו.

אל"מ מרגלית ביחד עם חיילי פיקוד העורף ואנשי המילואים של הפיקוד ליוו את קריית ים גם בתרגילים משותפים רבים  ובמיוחד במבחן האמת שאתו מוסיפה העיר להתמודד מול נגיף הקורונה.

ראש העיר דוד אבן צור אמר בפגישה "אל"מ מרגלית וחייליו היו שותפים נאמנים של כולנו וכולנו חייבים להם תודה גדולה, לא פלא שהוא ממשיך מכאן ישר למפקדה של פרופסור גמזו, הפרוייקטור של הקורונה כדי לסייע לו מהניסיון הרב שצבר במיוחד בכל מה שקשור לתחקירים האפידמיולוגיים.

המפקד נפרד לשלום צילום עיריית קריית ים

אני משוכנע שגם שם הוא יוסיף להצליח ולהוכיח את יכולתו וניסיונו הרב."

  מפקד המחוז היוצא ביקש להודות לכל תושבי העיר ואנשי המקצוע על שיתוף הפעולה והסיוע בבניית המוכנות לחירום והעצמת חוסן האוכלוסייה.

"אני חש סיפוק גדול משירותי במחוז חיפה וביטחון רב נוכח איכות ההנהגה ברשויות ובארגוני החירום. אני חש גאווה על הישגי המרחב האזרחי והשת״פ אתכם." הוא אמר  והוסיף "אני ממשיך לאתגר הבא כמפקד מכלול הבדיקות האפידמיולוגיות במפקדה המשימתית "אלון״ וכבר מתגעגע למרחב."

את מקומו של אל"מ מרגלית יתפוס בקרוב אל"מ אלעד אדרי.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור המצב הפוליטי - למי תצביעו בבחירות הקרובות לכנסת?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית ים