טיפול חדשני במחלת העור השכיחה  – אקנה באמצעות "רפואה ירוקה"

עטיית המסכות שנכפתה עלינו הפכה למטלה מאתגרת מאוד במזג האוויר הקיצי, הלח  והדביק המאפיין את אזורנו. אם בימי קיץ רגילים העור פנים  נאלץ להתמודד עם חום ולחות, הרי שכעת המשימה קשה ומסורבלת פי כמה.

המסכה למעשה יוצרת סביבה אטומה, לא מאווררת, לחה וחמה, שלעיתים רבות גורמת לפריחות ולגירויים העלולים להוביל לגרד, לקילופים ואדמומיות בעור

ד"ר להבית אקרמן,  מומחית לרפואת עור, משיקה בימים אלה בישראל שיטה חדשנית, פורצת דרך-  'הקלרסקה'  (Kleresca) לטיפול במקבץ בעיות עור  שכיחות של התקופה האחרונה: אקנה פעיל, רוזיציאה, שיפור מרקם ואיכות העור וטיפול תומך ומשקם לפני ואחרי טיפולים אסתטיים.

דוקטור להבית אקרמן צילום מירי שמעונוביץ

הקלרסקה הינו טיפול ביופוטודינמי, המבוסס על פטנט בלעדי שבו טכנולוגיית אור מעוררת תהליכים ביו כימיים בתאי העור.למעשה האנרגיה ממריצה אנרגיית אור לצורך המרצה, חידוש ושפעול תהליכים בעור ברמה התאימת. במהלך הטיפול אנו מורחים ג'ל פעיל על אזור הטיפול, בהתאם לאינדיקציה הרצויה, למשך 9 דקות

אנרגיית האור מאקטבת את החומרים הפעילים בג'ל אשר פועלים אל תוך שכבות העור העמוקות.

תהליך הטיפול הינו קצר , לא פולשני, ללא כאב וללא זמן החלמה.

דר להבית – טיפול באקנה חדשני צילום יחצ

במחקרים קליניים מצאו כי 9 מתוך 10 נבדקים ומטופלים, שיפרו את מראה האקנה באופן משמעותי. השימוש בשיטה זו משדרג את נראות איכות העור, תוך שיפור מראה הקמטוטים וצמצום גודל הנקבוביות .

קלרסקה טיפול חדש לטיפול באקנה אצל דר להבית אקרמן צילום יחצ

לדברי ד"ר להבית אקרמן: "מאז חובת עטיית המסכות ובעיקר בחום הישראלי והלחות אנו עדים לעליה של30% במקרים הסובלים מפריחה באיזור המסיכה- maskne. מעבר לאקנה המסיכה גם גורמת לאודם, פריחה וגירוי של העור להרבה מאוד אנשים. טיפול בקלרסקה הינו טיפול פורץ דרך וחדשני בישראל וזאת  בהמשך לטרנד    ה"קוסמטיקה הירוקה"  יש גם את "הרפואה הירוקה". החומר (פטנט) הופך אנרגיית אור (לד) לחומרים פעילים  וגורם  לתהליך ריפוי טבעי של עור הפנים, ללא צורך בשמוש בכימיקלים. מדובר בשיטת טיפול פורצת דרך, טבעית וללא תופעות לוואי לאקנה".

קלרסקה טיפול חדש לטיפול באקנה אצל דר להבית אקרמן צילום יחצ

המכשיר והטכנולוגיה תוצרת דנמרק בעלי אישור CE ומשרד הבריאות הישראלי.

מחיר טיפול: 1200 ₪

לסרטון הסברה: https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=lbGhv3BpH1w

דר להבית אקרמן מומחית לרפואת עור צילום אלון שפרנסקי

קלרסקה טיפול חדש לטיפול באקנה אצל דר להבית אקרמן צילום יחצ


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות